Van comedy naar criminaliteit: Thomas Smith debuteert als agent in 'Milo'

vrijdag 3 januari 2025

Altijd lachen met Thomas Smith? Vanaf maandag 6 januari zien we de stand-upcomedian eens van een heel andere kant in de muzikale telenovelle 'Milo', van maandag tot en met donderdag om 18.20 uur bij VTM.

Smith zal een hele tijd in de reeks te zien zijn.


Hij begon zijn carrière in 2000 als finalist van Humo’s Comedy Cup en voerde ondertussen al 7 shows op. Deze maand tourt hij doorheen Vlaanderen met de 8ste voorstelling van zijn hand: ‘Angst te koop’. Smith groeide de voorbije jaren ook uit tot fel bevraagd TV-figuur, vooral als panellid ('Kan iedereen nog volgen?', 'Scheire en de Schepping', 'Beste Kijkers', 'De Positivo’s', 'Is er een dokter in de zaal?',...) maar ook in shows als 'Code van Coppens', 'The Big Bang' en 'De Allesweter'.

In 'Vermist' proefde hij een eerste keer van acteren, en vanaf maandag 6 januari doet Thomas zijn intrede als Yves Dhaenens, een agent van de federale politie. Hij neemt de leiding in het onderzoek naar de voortvluchtige Roxanne (Erika Van Tielen) en werkt nauw samen met agent Lou Somers (Sieg De Doncker).

In het kader van datzelfde onderzoek, is ook een gastrol weggelegd voor Ludo Hellinx, die 'Milo' gedecideerd binnenwandelt op dinsdag 7 januari. De acteur, voor eeuwig en altijd Felix Haantjes in Postbus X en ook bekend van o.a. Familie en Flikken, kruipt in de huid van hoofdinspecteur Decorte.

'Milo', van maandag tot donderdag om 18.20 uur bij VTM.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

De spelers van Eendracht Vooruit zijn vijftigers ondertussen. Maar de vrienden zijn uit elkaar gegroeid en hebben andere dingen aan hun hoofd dan voetbal: elk op hun eigen manier worstelen ze met de opvoeding van hun kinderen. Wanneer een van hen ziek wordt, komen ze tot het besef dat het leven te kort is voor ruzies. Maar om opnieuw bij elkaar te komen, hebben ze de hulp nodig van de nieuwe generatie.

'Team Spirit NXT GEN', film uit 2025 met oa. Dimitri Leue en Tania Kloek, om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:50
    F.C. De Kampioenen
    20:30
    Is er een dokter in de zaal
  • 20:00
    Devil in Disguise: John Wayne Gacy
    21:55
    Le sixième enfant
  • 20:00
    Sporza: European Open
    21:00
    VRT NWS journaal met VGT
  • 19:55
    Expeditie Pairi Daiza
    20:40
    Team Spirit Nxt G3n
  • 19:00
    Darts
    23:00
    A Million Ways to Die in the West
  • 18:20
    Let Him Go
    20:30
    The King's Man
  • 19:35
    Police Interceptors
    22:30
    The Hurricane Heist
  • 18:55
    The Christmas Bow
    20:35
    A Heidelberg Holiday
  • 20:00
    Slisse & Cesar
    22:40
    Tegen de Sterren Op
  • 20:10
    Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
    22:40
    Formule 1
  • 20:20
    NCIS
    23:00
    Criminal Minds
  • 20:20
    Scream 2
    22:40
    Formule 1
  • 19:40
    Het Roer Om
    20:35
    Oh Oh Den Haag
  • 19:35
    World's Most Evil Killers
  • 20:19
    Trends Talk
    20:50
    Z- Work different
  • 20:17
    Zo doe je het!
    20:30
    Sunset Boulevard
  • 19:50
    De Eregast
    20:40
    Indian Summer
  • 20:00
    Silent Witness
    21:00
    Luther
  • 20:00
    White Collar
    20:55
    The Resident
  • 20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
    20:30
    The Connection
  • 19:55
    Blauw Bloed
    20:25
    Een jaar in vogelvlucht
  • 20:10
    Klaas en de mysteries
    20:35
    Voorbeschouwing Junior Eurovisie Songfestival 2026