'Tien Om Te Zien' keert in juli terug naar Westende!

woensdag 26 februari 2025
Foto: VTM - © DPG Media 2025

De populairste artiesten met hun grootste hits, duizenden meezingende muziekliefhebbers en een zomers zonnetje dat wegzakt in zee: dat kan alleen maar 'Tien Om Te Zien' zijn.

Het leukste muziekfeest van de zomer keert ook dit jaar terug met nieuwe opnames en strijkt zeven avonden neer aan de kust. Noteer 14, 15, 16, 17, 22, 23 en 24 juli alvast in grote letters in alle agenda’s, want dan wordt er luidkeels meegefeest op de zeedijk van Westende. Laura Tesoro, Anne De Baetzelier, Aaron Blommaert en Willy Sommers zijn opnieuw van de partij om duizenden toeschouwers te verwelkomen en te trakteren op de leukste optredens en grootste meezingers.


Anne, Laura, Aaron en Willy: 'Wat is een zomer zonder 'Tien Om Te Zien'? We zijn ontzettend blij dat we deze zomer opnieuw van de partij mogen zijn aan De Rotonde in Westende. Het is geweldig om te zien hoe Tien Om Te Zien mensen bij elkaar brengt en generaties blijft verbinden. Vorige zomer was opnieuw een groot succes en dit jaar belooft minstens evenveel muzikaal vuurwerk. Zeven avonden vol onvergetelijke hits, zwoele zomeravonden en duizenden muziekliefhebbers aan de kust, dat wordt een feest om nooit te vergeten.'

Ook waarnemend burgemeester van Middelkerke Henk Dierendonck en schepen van evenementen Natacha Lejaeghere kijken reikhalzend uit naar een nieuwe 'Tien Om Te Zien'-zomer in hun gemeente: 'Het is het perfecte moment om al even vooruit te blikken naar de komende zomer, want hier aan zee begint het toch al wat te kriebelen. Je merkt het aan heel wat dingen: de dagen worden langer en de temperaturen zachter. Binnenkort verwelkomen we hier weer duizenden vakantiegangers of dagjestoeristen en dan ben ik samen met al onze inwoners enorm blij dat 'Tien Om Te Zien' opnieuw het mooie weer zal maken deze zomer. Het wordt een zevendaagse om naar uit te kijken. Niet alleen voor het fanatieke 'Tien Om Te Zien'-publiek maar ook voor alle Middelkerkse logiesverstrekkers, lokale horeca en andere toeristische ondernemers. Het wordt een spetterend feest met het prachtige strand van Westende als fabuleus decor.'

Wie het feest niet wil missen markeert 14, 15, 16, 17, 22, 23 en 24 juli dus best al met stip in zijn zomeragenda. Welke artiesten van de partij zullen zijn en wanneer de uitzendingen bij VTM te zien zijn, wordt later bekendgemaakt.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Zes mannen uit Gent zoeken naar liefde, geluk en zichzelf in een wereld vol onzekerheden. Ze worstelen met de vraag hoe ze man moeten zijn, terwijl ze navigeren door de verwachtingen van vrouwen en de complexe zoektocht naar hun eigen identiteit.

'Wat Mannen Willen', film van Filip Peeters uit 2015, met oa. Jonas Van Geel en Nathalie Meskens, om 22.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:25
    Vive le vélo
    13:30
    De mosterd van Meus
  • 08:00
    Zomerbeelden
    13:00
    Radio 1: Sporza Tour
  • 11:40
    Casper en Emma
    14:00
    Tik Tak
  • 09:55
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:25
    Bel-Air
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Geen uitzending
    17:15
    Neighborhood Wars
  • 10:50
    Blind getrouwd: Australië
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Joe
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:40
    De kunstenaar
    13:50
    Uit de Schelp
  • 11:30
    Geen uitzending
    14:00
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 11:35
    Border Security: Canada's Front Line
  • 11:05
    Open Vuur
    19:45
    Komen eten
  • 11:40
    Poisoned Love: The Stacey Castor Story
    19:30
    Killer at the Crime Scene
  • 11:40
    Trends Talk
    14:59
    Herhalingslus
  • 11:32
    Roger
    14:00
    De Muziekshow
  • 11:25
    Het Weekmenu
    14:00
    Open Vuur
  • 11:30
    Around the World in 80 Days
    14:00
    Midsomer Murders
  • 11:00
    Resident Alien
    20:00
    Blowing LA
  • 11:40
    Andere Tijden Sport
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 11:20
    Verder kijken met Krabbé
    19:25
    Mammals
  • 10:50
    Dolfje Weerwolfje
    20:00
    Meer dan verwacht