'Thuis'-fans weten eindelijk wie onder tweede tentje lag

woensdag 21 oktober 2020

Dinsdag werd in 'Thuis' eindelijk duidelijk wie onder het tweede rode politietentje lag. Daar werd al weken over gespeculeerd en nu is er dus duidelijkheid. Opgelet: spoilers!

Overleeft Frank Bomans het weekend. Dat was de vraag waar de kijkers van 'Thuis' vanaf vrijdag mee rondliepen. Frank was namelijk neergeslagen door Sander en bleef roerloos liggen met zijn hoofd in een plas bloed. Xander was intussen tot bij Tania geraakt en zijn stoppen sloegen helemaal door. Ann zag het allemaal gebeuren en probeerde haar (ex-)partner uit de klauwen van Xander te redden door met een schop op zijn hoofd te slaan. Tania's zoon overleefde de klap niet.



Eerder werd de dode onder het eerste politietentje al onthuld. Dat was de gehate Jasper. En toen gingen fans wel écht aan het speculeren. Want wie was dan de ongelukkige onder het andere tentje? Kandidaten genoeg... Karin? Tom? Ann? Tania? Het kon letterlijk iedereen zijn. Dat het nu Xander is, is voor vele kijkers zelfs een opluchting. In de korte tijd dat hij in de serie te zien was, maakte hij zich bijzonder onpopulair.

Vanaf nu is te zien hoe het met ondermeer Tania, Ann, Robin, Tom en... Karin verder gaat in de nasleep van de gebeurtenissen.

'Thuis', iedere werkdag om 20.40 uur op Eén.

Bron: Het Nieuwsblad - eigen bericht


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Laatste Lach' (VRT 1)

Bert (44) leeft voor zijn gezin en voor zijn basklarinet. Maar wanneer Philippe Geubels hem leert kennen is zijn leven al heel kwetsbaar. Door zijn ziekte is Bert vergeetachtig, maar de – ietwat flauwe – mopjes waar hij zo om bekendstaat, is hij nog niet verleerd. Bert wil dat er ook op zijn uitvaart nog gelachen wordt. Onmogelijk, denkt Philippe, tot Bert zijn beroep verklapt: ambtenaar van de Stad Antwerpen.

'De Laatste Lach', om 20.55 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:30
    Thuis
    20:55
    De laatste lach
  • 20:35
    De Afspraak
    21:25
    Belga Sport
  • 20:15
    VRT NWS journaal met VGT
    21:00
    Geen uitzending
  • 20:40
    Mijn Restaurant
    22:35
    Chicago P.D.
  • 20:20
    De Augurkenkoning
    21:40
    Axel Gaat Binnen
  • 20:35
    Abigail
    22:45
    Pitch Black
  • 20:35
    The Jackal
    22:55
    Street Fighter
  • 20:35
    Santa Tell Me
    22:10
    Christmas Sail
  • 20:35
    Deadline 14/10
    22:35
    Cheers
  • 20:00
    De Tafel van Tine
    21:15
    De Slimste Mens Ter Wereld
  • 20:35
    Doc
    22:25
    Friends
  • 20:35
    The Exorcist
    22:55
    Twisted Metal
  • 20:35
    Blind Gekocht NL
    21:55
    Komen Eten
  • 20:30
    24 Hours in Police Custody
    21:30
    World's Most Evil Killers
  • 20:20
    Trends Doc
    20:49
    Z-Defensie
  • 20:33
    Kan ik het ook?
    20:55
    Mannenverzorging
  • 20:40
    Winterse Kost
    20:55
    Taste of Australia met Hayden Quinn
  • 20:10
    Hudson & Rex
    21:00
    Murder Before Evensong
  • 20:35
    Below Deck Down Under
    21:30
    Hudson & Rex
  • 20:35
    Wat speelt er
    21:30
    De slimste mens
  • 20:25
    Medialogica
    21:10
    Pointer
  • 20:25
    Bij ons op de Wallen
    21:20
    Bovensloters