'Single Bells' krijgt een tweede seizoen

Vanavond vieren Mina en haar familie - net als velen van ons - kerstavond. In de laatste aflevering van de veelbekeken romantische kerstkomedie 'Single Bells' krijgt Mina een laatste cadeau van haar mysterieuze 'adventvent'.
Een uitnodiging voor een date, eindelijk! Maar… ze komt te laat. Haar familie beslist in actie te schieten en uit te zoeken wie de Secret Santa die Mina cadeaus blijft sturen nu écht is.
Niet enkel Mina en co zijn benieuwd naar de identiteit van de geheime aanbidder. Ook de VTM-kijker wil weten wié Mina de geheimzinnige boodschappen stuurt. En vooral: of het lege plekje naast haar tijdens het kerstdiner wordt opgevuld. De eerste aflevering op VTM lokte maar liefst 677.000 kijkers en dagelijks volgden gemiddeld 592.000 Christmas lovers de zoektocht van eeuwige single Mina naar haar kerstman. Goed voor een marktaandeel van 33% binnen de doelgroep 18-54-jarigen. Ook op streamingplatform Streamz scoort de romantische kerstkomedie. Daar is Single Bells de best bekeken reeks van december - met maar liefst één miljoen unieke kijksessies. 'Single Bells' wordt zó warm onthaald dat er een tweede seizoen aankomt!
En niet enkel in Vlaamse huiskamers werd er gebinged. Want het verhaal van eeuwige vrijgezel Mina, die een lief zoekt tegen kerstavond, slaat ook in het buitenland aan. De romantische kerstkomedie werd verkocht aan Nederland, Duitsland en Australië. Down Under zijn ze duidelijk fan van Julie Van den Steen - die trouwens haar acteerdebuut maakt in deze reeks - en ook actrice Marleen Merckx sprak eerder vol lof over de nieuwbakken actrice. Marleen Merckx (oftewel Annie, de mama van Mina): 'Julie heeft dat ronduit schitterend gedaan, ze is echt een natuurtalent. Ik kon aan haar echt niet zien dat ze nooit een acteeropleiding heeft gevolgd. We hebben haar nooit aanmerkingen of raad moeten geven. Komt daar ook nog eens bij dat ze ongelooflijk goed pakt op beeld.'
Terwijl woonkamers zich straks vullen met de geur van ovenhapjes en cadeautjes worden uitgepakt, wacht de VTM-kijker een - hopelijk - romantische ontknoping. Komt Mina er achter wie haar mysterieuze Secret Santa is? En wie belandt uiteindelijk naast haar aan de feestdis? Je ontdekt het vanavond om 20.30 uur bij VTM in de (voorlopig) laatste aflevering van Single Bells. Ook te bingewatchen op Streamz.
'Single Bells' is een productie van De Mensen voor VTM en Streamz.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Jan Versteegh presenteert realityshow 'Vijf Dagen Vast'
- Jade Mintjens gaat op zoek naar leven en gewoontes van alle Belgen in nieuw Play-programma 'Jade & de Belgen'
- Nieuw seizoen van 'Rock The Block' op HGTV
- Beeld & Geluid opent De Schatkamer in speciale uitzending van 'Tijd voor MAX'
- Indringende serie over Tweede Wereldoorlog met Tom Hanks nieuw op The HISTORY Channel
- Europees debutant Crystal Palace tegen volksclub Rayo Vallecano in de Conference League-finale op Ziggo Sport
- 'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was
- 'Kunst in het Wild': een ontdekkingstocht langs kunst in de openbare ruimte
- Herman Verbruggen gaat dinsdag 'Door de Bomen'
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Bram Krikke elke vrijdagochtend naast Mattie Valk te horen in de Qmusic-ochtendshow
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Berkel en Rodenrijs
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- De lucht kleurt Q: Berre geeft in luchtballon van Qmusic spectaculaire showcase vanuit de lucht
- K3 keert na ruim 16 jaar terug in de Top 40 met het Foute Anthem van Qmusic 'Schaduw'
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam -
EOdoc 'Het Corioliseffect': een weergaloze ode aan het leven op aarde -
Dit was de Q-Lift Off met Berre! -
Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf -
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE' -
'Jack Ryan: Ghost War' nieuw te zien op Prime Video -
'Ze Zeggen Dat' onderzoekt de orgasmekloof -
Kijk naar de reünie van 'The Real Housewives of Antwerp' -
HBO lanceert eerste beelden van 'Life, Larry and the Pursuit of Unhappiness' -
'Ticket to the Tribes' is binnenkort nieuw op Prime Video -
Het wordt heel heet in de studio van 'So You Think You Can Dance' -
Amy's 30ste verjaardag ontploft na verrassende onthullingen in 'The Real Housewives of Antwerp' -
'Vanavond Bij Ons' is nieuw op njam! -
Hoe ver gaat Andreas in 'Thuis'? -
Kijk de trailer van het nieuwe seizoen van 'Rivals' -
Zo klonk Essyla tijdens de halve finale van het Eurovisiesongfestival -
Mathieu Terryn geeft exclusieve inkijk in de backstage van 'The Voice' -
Eerste vrouwelijke dansduo raast over het 'SYTYCD'-podium -
Allesbehalve saai: 'A BORING YEAR'! -
Bartel Van Riet brengt Elie van z’n melk in 'Huis Gemaakt' -
Nieuw seizoen van '3FF' brengt 'D5R' terug!
Kijktip van de dag

Samen met zijn hechte buren reist Gerard naar Amsterdam, waar ze volop genieten van de levendige sfeer en unieke bezienswaardigheden die de stad te bieden heeft. Gerard, altijd actief op sociale media, beleeft online een groot succes: zijn vlog wordt bekroond.
'Only Joling', om 21.50 uur op VTM 2.



































