Schrijf je in voor nieuw seizoen van 'Love Island' op VIJF

vrijdag 12 juni 2020

Dit najaar zet Viktor Verhulst opnieuw zes weken lang de deuren van de 'Love Island'-villa op Gran Canaria open voor tien Vlaamse en Nederlandse singles die op zoek zijn naar hun ware liefde.

De vrijgezellen hopen op het eiland hun perfecte match te vinden, maar zoals wel vaker loopt die zoektocht zelden over rozen. De singles moeten zich dan ook volledig openstellen voor de liefde én ook de harten van de kijkers zien te veroveren. De online- en tv-kijkers bepalen thuis welke deelnemers op het eiland blijven, maar ook welk stel ze willen kronen tot het sterkste koppel.


Vorig jaar hielden op 'Love Island' acht kandidaten een relatie over aan het liefdesavontuur, en ook vandaag viert de liefde nog steeds hoogtij bij het winnende liefdeskoppel Aleksandra en Denzel.

Corona-proof
VIJF neemt dit jaar uiteraard ook maatregelen naar aanleiding van het coronavirus. Zo staan de makers van 'Love Island' in contact met alle ziekenhuizen in de buurt. Er wordt een procol opgesteld dat rekening houdt met de geldende maatregelen in België, Nederland én Spanje. En de deelnemers zullen twee keer op corona getest worden. Een eerste keer voor ze naar het eiland vertrekken en een tweede keer na een aantal dagen quarantaine in Gran Canaria. En willen de kandidaten tijdens de opnames getest worden, dan kan dat ook.

'Omdat de deelnemers dan in principe coronavrij zijn, wordt de groep in de villa gezien als een huishouden. Ze hoeven dus geen afstand te houden en krijgen alle vrijheid', aldus een woordvoerster in Het Laatste Nieuws.

Ben jij op zoek naar de ware liefde en wil je graag meedoen aan dit verleidelijke liefdesavontuur? Stel je dan hier kandidaat!

Het nieuwe seizoen van 'Love Island' zal dit najaar dagelijks te zien zijn op VIJF en op VIJF.be.

Bron: VIJF.be - HLN - eigen bericht


DOSSIER: Kandidaten/publiek Gezocht!

volledig dossier

TVvisie Extra

Ontvang onze dagelijkse nieuwsbrief in je mailbox.

Klik hier om je in te schrijven

Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Tien Om Te Zien: De Zomer van 1991' (VTM)

'Tien Om Te Zien - De Zomer van 199X' brengt de zomers van Tien om te zien weer tot leven! Coryfeeën van toen én sterren van nu (her)beleven de meest memorabele acts uit het iconische muziekprogramma. Deze week reizen we terug naar de zomer van 1991. En het wordt best spannend daar aan de King Beach in Blankenberge. Piraat Kid Coco gooit er zijn anker uit, Gorky lost er zijn Lieve Kleine Piranha en Marina Wally gooit haar hele wezen in de strijd. Deze zomer van Tien Om Te Zien is zelfs zo memorabel dat Will Tura, de Keizer van het Vlaamse lied, er een nummer over schreef!

'Tien om te zien: De Zomer van 1991', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 02:55
    Journaallus
    06:00
    radio2 op VRT 1: Goeiemorgen, morgen!
  • 00:45
    Canvaslus
    07:30
    Ketnet Junior
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:05
    Kabouter Plop
  • 02:55
    Geen uitzending
    07:35
    Extreme Cake Makers
  • 00:40
    Geen uitzending
    11:35
    Sturm der Liebe
  • 01:10
    Geen uitzending
    14:20
    Vossenstreken
  • 22:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:20
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 05:00
    Geen uitzending
    09:00
    BBQ Vanavond?!
  • 05:00
    Geen uitzending
    08:25
    Bones
  • 05:00
    Geen uitzending
    09:00
    NCIS: Los Angeles
  • 05:00
    Geen uitzending
    08:40
    Nurses
  • 05:10
    De Smaaktoerist
    05:40
    Vietnjam, met Quyên
  • 00:35
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 00:00
    Je Kijkt Naar De Sterren
    06:00
    Nog Even Soezen
  • 05:16
    Hobbyklus
    05:33
    Publireportage
  • 05:00
    Studio Vlaams Parlement
    18:00
    Brussel - Studio Commissie
  • 05:00
    Tennis: Rome Internazionali BNL d'Italia 2023
  • 05:05
    New Tricks
    06:00
    Rosemary and Thyme
  • 05:20
    Shipping Wars
    06:00
    American Pickers
  • 03:11
    NOS Journaal
    05:55
    Nederland in Beweging
  • 01:18
    Nieuwsuur
    06:18
    Tijd voor Max
  • 04:49
    Tekst-TV
    05:33
    Pingu