Qmusic-dj Heidi Van Tielen zwanger van eerste kindje

dinsdag 30 april 2019

Heuglijk nieuws vanmorgen op de radio: Qmusic-dj Heidi Van Tielen is zwanger van haar eerste kindje. 'Mijn man en ik zijn ongelofelijk blij met dit kleine wonder in mijn buik.'

'Het is zo spannend om voor de eerste keer zwanger te zijn. We kijken volop uit naar nieuw leven in huis vanaf de herfst', vertelde Heidi in de ochtendshow. Ze verklapte ook dat het een jongen wordt.


Heidi vertelde er meteen bij dat ze beslist heeft om te stoppen met de ochtendshow en Qmusic eind juni. 'Ik werk nu 11 jaar bij de radio en ik heb dit elke dag met hart en ziel graag gedaan. Ik heb nu beslist dat dit het ideale moment is voor iets nieuws in mijn leven. Daarom neem ik met een warm hart en heel veel goede herinneringen voor de zomer afscheid van de ochtendshow en Qmusic.' Welke nieuwe projecten Heidi gaat doen zal de toekomst uitwijzen. 'Ik ga er de komende 2 maanden vooral nog heel hard van genieten om op te staan met de liefste Q-luisteraars. We zien nog wel welke nieuwe projecten er op mijn pad komen. Nu eerst volle focus op 'project baby'', vulde Heidi nog lachend aan.

Robin Vissenaekens, programmadirecteur Qmusic en Joe: 'We zijn enorm blij voor Heidi en het heuglijke nieuws van haar zwangerschap. Heidi is een klasbak. Ze heeft de voorbije 11 jaar enorm veel betekend voor onze radio’s. Begonnen als nieuwslezeres, sidekick bij 'Raf & Alexandra' en 'Heartbeats' bij Joe, om erna bij Qmusic de avondspits en de ochtend te presenteren met Sam en later met Wim erbij. Stoppen op een hoogtepunt heet dat dan, als je weet dat Heidi mee de best beluisterde ochtendshow presenteert. We willen haar bedanken voor al die mooie jaren en de deur zal hier altijd blijven openstaan voor haar. Nu eerst de komende 2 maanden nog goed genieten van haar aanwezigheid in de ochtend. We bekijken nog met het ochtendteam wat het nieuwe radioseizoen na de zomer betreft.'


TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'The Real Housewives of Antwerp' (Play)

De dames blikken samen met Jani Kazaltzis terug op een bewogen seizoen vol glamour, vriendschap en drama.

'The Real Housewives of Antwerp', om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:10
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 01:20
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:30
    Geen uitzending
    06:00
    Kabouter Plop
  • 01:30
    Geen uitzending
    00:55
    Blind getrouwd: Australië
  • 01:35
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:15
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:15
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 00:55
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 00:45
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 01:40
    Geen uitzending
    07:00
    This Is Us
  • 02:50
    Geen uitzending
    06:45
    Blood & Treasure
  • 01:55
    Geen uitzending
    06:25
    911 Crisis Center
  • 01:25
    Geen uitzending
    07:15
    Without a Trace
  • 00:42
    Herhalingslus
    09:00
    Z-Extra
  • 02:44
    Alles over je terras
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:25
    Vanavond bij ons
    02:00
    Soep!
  • 02:10
    Inspector George Gently
    02:05
    Darby and Joan
  • 02:30
    American Housewife
    03:00
    First Dates Australia
  • 02:45
    NOS Journaal
    02:05
    EenVandaag
  • 02:15
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 02:15
    First Dates
    01:55
    Geheime Liefde