Productiehuis Caviar viert 20ste verjaardag

Het Belgische productiehuis Caviar blaast dit jaar twintig kaarsjes uit en vierde die mijlpaal gisteren in Antwerpen in stijl met een groots feest en bekende gezichten.
Caviar werd opgericht met de visie om grensverleggende content te creëren. Het Belgische productiehuis groeide uit tot een internationale content studio die actief is in het produceren van zowel tv-content, fictie als reclamecampagnes.
Caviar maakte reeksen als 'Clan', Tabula Rasa' en 'Fuck You Very Very Much', en is gekend voor tv-formats als 'De Code van Coppens', 'Durf Te Vragen' en 'Down The Road'. Internationaal werkt Caviar Group voor grote adverteerders als Apple, Coca-Cola en Hermes, en maakte ze naam met films als 'The Rider', Oscar-winnaar 'Sound of Metal' en 'Rebel' van Adil en Bilall. De strategie van Caviar heeft zich steed gefocust op het ontwikkelen van talent (o.a. regisseurs) en het creëren van content die internationaal geëxporteerd kan worden via een uitgebreid netwerk van klanten en partners. Caviar is hierdoor in binnen- en buitenland gekend voor haar kwalitatieve en creatieve producties – met meer dan 150 awards en nominaties wereldwijd.
Bert Hamelinck, CEO Caviar: 'We wilden met deze viering van het twintigjarig bestaan niet alleen de artistieke en commerciële verwezenlijkingen benadrukken, maar voornamelijk het hart van het bedrijf: de mensen. Caviar is gebouwd op samenwerking, partnerships en het geloof in talent. En dat we dit kunnen vieren met alle makers, investeerders, omroepen en talenten die de afgelopen twee decennia mee schreven aan het Caviar-verhaal is fantastisch.'
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Pickx+ viert samen met Eric Goens 50 jaar Memorial Van Damme met 'Onsterfelijk - 50 Jaar Memorial'
- Kijkcijfers: 24, 25 en 26 juli 2026
- Na 9 jaar vertrekt Lisette Wellens bij WNL: dit zijn de nieuwe vaste gezichten van 'Goedemorgen Nederland'
- Tour de France voorbij, sportzomer gaat verder: dit zie je in augustus op Sporza
- 'Vive le Vélo'-kijkers zamelen meer dan 500.000 euro in voor Kom op tegen Kanker
- Dit staat in augustus op de planning bij National Geographic
- Lekker eten doe je in augustus met 24Kitchen
- Ontdek wat er in augustus op STAR Channel te zien is
- Pickx+ blijft ook in augustus boeien, entertainen en verbazen
- BBC Belgium in augustus: speurders, klassiekers en meeslepende mysteries
- Radiospecial over vrouwenstraten in 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Giel Beelen komende weken te horen in de ochtend van Radio Veronica
- Dit hoor je deze week in 'FM op 5'
- Qmusic-dj’s Tom & Bram schudden de Nederlandse zomer op met 'Shake Up Your Day'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk vanaf maandag naar 'Furious' op Disney+ -
Kijk naar de bijzondere kasteelweek van 'Met Vier In Bed' -
Wouter laat het strand spreken in 'B&B Zoekt Lief' -
Herinneringen aan Margriet Hermans in 'Tien Om Te Zien' -
Kijk nu naar 'Pompeii: Out of Time with Tom Hiddleston' -
Alain Remue getuigt over de hel in Pepinster -
'Charlotte ZKT. Lief' nieuwe Play Short -
'Met Vier In Bed' in het spoor van Brad Pitt -
Onverwachte onthulling in 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez brengt de zomer naar 'Tien Om Te Zien' -
Kijk de trailer van 'Goens Docu: Cel Vermiste Personen' -
Kijk de trailer van 'Echte Jongens op Safari' -
'Familie'-iconen Annie en Ray op audiëntie bij de Koning -
Kijk binnenkort 'The Whisper Man' op Netflix
-
Isaura vertelt openhartig over panseksualiteit in 'B&B Zoekt Lief' -
Veel competitiedrang deze week in 'Met Vier in Bed' -
Check nu de trailer van 'The Gentlemen S2' -
Kijk nu de trailer van 'Koppels in Crisis 2' -
Marc Coucke zonder taboes in interviewreeks 'A-typisch' -
Ruben Van Gucht beleeft de Tour de France op VTM GO -
Dominique Van Malder over gastric bypass in 'Viva 50' -
Kijk naar 'True Crime Belgium: Moord zonder Lijk' op Streamz -
Franse bulldog Mieke steelt de show in 'Met Vier in Bed' -
Jana en Jelle vinden elkaar in 'B&B Zoekt Lief' -
Franse bulldog Mieke steelt de show in 'Met Vier in Bed' -
Glitter, glamour en Nederlandse directheid in 'The Real Housewives van het Zuiden' -
Ruben Van Gucht daagt Tess uit op JOE
-
'Taylor Swift, a love story' in 'Telefacts Zomer' -
Koppels 'Met Vier in Bed' wacht een bijzondere verrassing
-
Jaloezie loert al om de hoek in eerste 'B&B Zoekt Lief'
Kijktip van de dag

Benjamin Franklin zet alles op alles om Frankrijk te overtuigen de Amerikaanse zaak te steunen - en het lukt. Maar terwijl Washingtons uitgeputte leger eindelijk nieuwe hoop krijgt, verplaatst Groot-Brittannië zijn aanvallen naar de kwetsbare zuidelijke staten. Dan slaat het noodlot toe: Benedict Arnold verraadt zijn eigen land en opent de deur voor een Britse invasie diep in Virginia. De oorlog bereikt zijn gevaarlijkste fase.
'1776: American Independence', om 20.00 uur op VRT Canvas.



































