Philippe Geubels zoekt publiek voor 'Taboe'

Dit najaar keert Philippe Geubels terug op Eén met 'Taboe'. Ook in dit tweede seizoen maakt Geubels opnieuw comedy over mensen waarmee hij eigenlijk niet mag lachen. En jij kan erbij zijn!
In het nieuwe seizoen van 'Taboe' gaat Philippe op vakantie met mensen die een onvervulde kinderwens hebben, (ex-)verslaafden, bejaarden, mensen met een opvallend uiterlijk, vrouwen, mensen met een diverse genderidentiteit en mensen met autisme en ontwikkelingsstoornissen. Hij leert hen beter kennen, luistert naar hun verhalen en vraagt hen of er eigenlijk iets te lachen valt met hun situatie en ervaringen.
Maak het mee!
Op basis daarvan maakte Philippe verschillende comedyvoorstellingen, die hij op 15, 17, 19 of 21 september in de Arenbergschouwburg in Antwerpen zal spelen, telkens met zijn gasten op de eerste rij. Elke avond speelt Philippe een show om 18u30, en één om 21u15. Je krijgt stukjes te zien van het reisverslag van Philippe en zijn gasten, gevolgd door zijn stand-up. Je zal dus geen avondvullende zaalshow te zien krijgen, wel een prachtig stukje televisie en een fantastische afsluiter. Alle verschillende thema’s kunnen tijdens elke voorstelling aan bod komen. De verschillende shows worden ook opgenomen voor de televisie-uitzending van 'Taboe'. Tickets bestellen kan via de website van Eén.
DOSSIER: Kandidaten/publiek Gezocht!
volledig dossier- Je eigen huis winnen? Schrijf je in voor het nieuwe seizoen 'Huis Gemaakt'
- 'Ons Huis/Nieuw Huis' krijgt derde seizoen, VRT zoekt nieuwe koppels!
- Lukt jouw woondroom maar niet? Laat ‘Blind Gekocht’ je helpen: schrijf je nu in!
- Beleef de spannendste avond van het seizoen samen met de 'Familie'-cast in Kinepolis Antwerpen
- Schrijf je nu in voor het nieuwe seizoen van 'De Mol'
- Barbara Sarafian zoekt nieuwe studenten voor 'Kotmadam Sarafian'
- TV-programma 'Onderweg naar Liefde' komt naar Vlaanderen
- Steven Van Herreweghe zoekt exen voor tweede seizoen 'Gelukkig Gescheiden'
- Ga naar de opnames van 'Bar Goens', de nieuwe talkshow van VTM
- Kijkcijferhit 'Mijn Restaurant' komt terug! VTM zoekt culinaire duo's!