Njam! serveert de beste hapjes en drankjes in het nieuwe programma 'HAPeritief!'

Wat is er leuker tijdens de feestdagen dan je gasten te verwelkomen met een origineel aperitief en een verrassend aperohapje? Vanaf 6 december leert njam! je alle geheimen van een hartelijk culinair ontvangst in het gloednieuwe programma 'HAPeritief!'.
Bartender Hannah Van Ongevalle neemt de drankjes – alcoholisch of non-alcoholisch - voor haar rekening, en chefs Jeroen De Pauw en Bart Desmidt serveren haalbare hapjes met een twist.
Hannah Van Ongevalle is de leading lady van de Belgische cocktailscène. In 2014 werd ze verkozen tot een van de 12 beste bartenders ter wereld en sindsdien is ze niet meer weg te denken van het internationale toneel. Sinds 2016 is ze ook een vaste waarde bij njam! waar ze onder andere in programma's zoals 'It's Aperotime' en 'In de mix' te zien is.
Jeroen De Pauw leerde de kneepjes van het vak bij sterrenrestaurants als 'Comme chez soi' en 'Hof van Cleve' en richtte later zijn eigen zaak 'Canapé' op. Bij het grote publiek werd hij bekend als tv-kok in het VRT-programma '1000 zonnen en garnalen' maar sinds enkele jaren staat Jeroen vooral bekend als een van de populairste chefs van njam!. Zijn grote voorliefde voor aperitieven toonde hij op njam! eerder al in het programma 'Apero-Dining' en bewijst hij nu met veel plezier opnieuw in 'HAPeritief!'.
Bart Desmidt is de eigenaar en chef van tweesterrenrestaurant 'Bartholomeus', gelegen aan de dijk in Heist aan Zee. Bart is de kleinzoon van een visser maar zijn keuken gaat veel ruimer dan het beste uit de zee. De topchef houdt van pure producten en maakt daarbij geen onderscheid tussen vis, vlees en groenten. In 2019 sloot hij zijn tweesterrenzaak om een nieuw maar gelijknamig concept op te starten. Maar amper een jaar later mocht de njam!-chef opnieuw twee sterren op zijn koksvest spelden. In 'HAPeritief!' tovert de meester van de feestelijke gerechten allerlei haalbare hapjes op tafel.
'HAPeritief!'
De gloednieuwe reeks telt maar liefst 16 afleveringen boordevol feestelijke recepten. Hannah Van Ongevalle inspireert de kijkers in elke aflevering met een makkelijke cocktail of mocktail. En Jeroen De Pauw en Bart Desmidt wisselen elkaar af als chef. Zo nemen ze elk 8 afleveringen voor hun rekening.
Proef de feesten!
Gedurende de hele maand december zorgt njam! voor culinaire inspiratie voor de feestdagen. Buiten de nieuwe reeks 'HAPeritief!' zijn er bij njam! ook nieuwe afleveringen te zien van 'De Chalet', waarin topchefs Roger van Damme, Dominique Persoone en Peppe Giacomazza in een ontspannen sfeer ook aan de slag gaan met feestelijke gerechten. Alle recepten uit beide programma's zullen in december ook op de website van njam! terug te vinden zijn.
'HAPeritief!', vanaf 6 december elke dag om 17.20 en 22.50 uur op njam!.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Van peepshow tot politiek: 'Bij ons op de Wallen' is terug
- Zes humoristen schrijven een afscheidsrede in 'De Laatste Lach'
- Patrick Lodiers laat comedians en acteurs los op het nieuws in 'Wat speelt er'
- Acht BN'ers op pelgrimstocht in nieuw KRO-NCRV programma 'Op weg naar Santiago'
- 'De Goldies': vijf vriendinnen vol levenslust en humor
- Paniek slaat toe bij verrader Stephanie tijdens duel in 'De Verraders'
- Astrid Coppens helemaal ontroerd door bevalling: 'Zie wat een schoon patatje'
- Kijk 'NPO Doc: Erfenis van liefde' op NPO 3
- Noraly Beyer en Frank van Leeuwen in 'Boerderij van Dorst'
- Happily ever after? Of een echtscheiding rijker? Je ontdekt het in 'Blind Getrouwd, De Reünie'
- Samen op stap voor een warmere kerst: JOE lanceert De Grote Pakjestocht
- An Lemmens krijgt vrij spel op Willy met '120 Minuten An Lemmens'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit het Jenevermuseum in Schiedam
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit -
Shauna: van euforie naar bittere exit in 'De Verraders' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'The Mob' op Disney+ -
Wie blijft samen? Wie vraagt de scheiding aan? -
'Reputatieschade? Je m’en fous!' -
'De Verhulstjes' gaan bowlen! -
'Monsters: The Truth Behind the Myths' nieuw op National Geographic -
'Freak circus' zet podium van 'Got Talent' in vuur en vlam -
Stream de nieuwe mysterieserie'Phony' op Disney+ -
Eerste service legt pijnpunten bloot in 'Mijn Restaurant' -
'Taken: Natalee Holloway' in november nieuw op Netflix
-
Margriet Hermans gelooft Shauna Dewit voor geen haar -
Graaft Femke haar eigen graf in 'Thuis'? -
'De carwash draaide op mijn kosten' -
Mattias en Marjan nemen afscheid van elkaar voor het beslissingsmoment -
Streamz onthult trailer voor nieuwe dramareeks 'Omerta' -
Repetitie loopt mis voor Golden Buzzer Amoukanama -
Isabelle A getuigt over haar kankerdiagnose in 'Radio 2 Dansathon' -
Karolien Debecker komt toe in Zottegem voor Radio 2 Dansathon -
Verspreekt Kürt Rogiers zich in 'De Verraders'? -
Netflix onthult officiële trailer van animatiefilm 'Steps' -
Axel Daeseleire kijkt binnen in slaapkamer president Blue Angels -
Jury grijpt in, in 'Mijn Restaurant' -
Ellen en Matti stoppen het 'Blind Getrouwd'-experiment -
Netflix deelt trailer van David Finchers 'The Further Mis-Adventures Of Cliff Booth'
-
Bert is Faroek 2.0 in 'De Verraders' -
Ontdek de eerste beelden van de nieuwe 'Fabeltjeskrant' -
Marc Coucke spaart duo's niet in 'Mijn Restaurant'
Kijktip van de dag

Drie maanden na de beslissing zien de koppels elkaar terug in de natuur. Wie is nog altijd samen en wie ging uit elkaar? Samen met Frances en de experten kijken de deelnemers terug op hun 'Blind Getrouwd'-avontuur.
'Blind Getrouwd', om 20.40 uur op VTM.




































