Njam! pakt opnieuw uit met culinaire topnamen in nieuw seizoen van 'De Eregast'!

zaterdag 25 november 2023
Foto: njam! - © Studio 100 2023

De feesten zijn in aantocht en daarom pakt njam! ook dit najaar uit met een dosis gastronomische verwennerij en feestelijke recepten op je televisiescherm.

Vanaf 26 november is 'De Eregast' terug! Culinaire drievuldigheid Peppe Giacomazza, Jeroen De Pauw en Dominique Persoone trekken dit jaar naar een nieuwe locatie, in het prachtige West-Vlaamse Heuvelland. Ze nodigen opnieuw een paar van hun culinaire helden uit, een indrukwekkende reeks grootheden uit de Belgische gastronomie, en verwennen hen met een heerlijk driegangenmenu.



Ze ontvangen dit jaar niet de minsten... Eerst in de rij verwachten onze njam!-chefs de jongste driesterrenchef van België: Tim Boury. Daarna schuift er een geweldig vrouwelijk gastronomisch talent aan, wijnsommelier Sepideh Sedaghatnia. Ook de Antwerpse driesterrenchef Viki Geunes mag niet ontbreken in de line-up. Zo hebben we, met Peter Goossens in seizoen 1 van 'De Eregast', de 3 driesterrenchefs die België telt in dit programma mogen verwelkomen. En tot slot komt Marcelo Ballardin zijn straffe verhaal delen van hoe hij zich opwerkte van een gewone Braziliaanse jongen tot Sterrenchef in Gent.

Zoals gewoonlijk zetten Peppe, Dominique en Jeroen, met de nodige zenuwen, de gasten elke dag opnieuw culinair in de bloemen met drie heerlijke gangen geïnspireerd door de eregast van de dag.

In de eerste aflevering eert Jeroen driesterrenchef Tim Boury met een voorgerecht van Peruviaanse ceviche van dorade met Leche di tigre van passievrucht, kruidensalade en korianderolie. Daarna is het aan Peppe, hij weet dat Tim zot is van pasta en verrast hem met een Italiaans hoofdgerecht dat hem zeker kan bekoren: Cannelloni chiuso gevuld met ossenstaart en daarbij ricotta salata, eekhoorntjesbrood, hazelnoot, beurre noisette kastanjes en zwarte truffel. Dominique haalt zijn inspiratie uit Japan voor het dessert en trakteert op homemade Mochi ijs met sneeuw van yuzu die hij er aan tafel bij serveert, als ode aan het zaalpersoneel van sterrenzaken.

Maar 'De Eregast' draait niet alleen om koken. Onze chefs gaan ook op culinair avontuur met de eregast en voeren openhartige gesprekken over hun leven in en rond de gastronomie. De volledige interviews met de eregasten zijn te bekijken op het njam! YouTube kanaal.

Dankzij 'De Eregast' sturen we iedereen de feestdagen in met een heerlijke portie kookinspiratie. Goedgekeurd door de top van de culinaire wereld en met veel liefde en fun bereid!

'De Eregast', vanaf 26 november elke zondag een nieuwe aflevering om 11.00, 16.00 en 23.00 uur op njam!.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Noodcentrale' (Eén)

De calltakers krijgen te maken met onder meer een bootje in nood op zee, een acute longembolie, een carjacking met een baseballbat, een elektrische fiets die tegen een lantaarnpaal knalt en een colonne buitenlandse brandweervoertuigen op weg naar Oekraïne.

'De Noodcentrale', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 01:30
    Villa Politica
    06:00
    Mr. Magoo
  • 23:40
    Nachtlus
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 23:55
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:05
    De Branche-Expert
    05:45
    Geen uitzending
  • 01:30
    Geen uitzending
    09:40
    GPs: Behind Closed Doors
  • 01:35
    Geen uitzending
    13:50
    The Irrational
  • 01:00
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:10
    Geen uitzending
    15:40
    La Brea
  • 01:15
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 01:50
    De Tafel van Gert
    04:50
    Geen uitzending
  • 01:35
    This Is Us
    02:15
    Geen uitzending
  • 02:00
    Customer Wars
    05:00
    Geen uitzending
  • 01:45
    Geen uitzending
    06:00
    Botched
  • 01:10
    Geen uitzending
    02:05
    FBI: International
  • 00:23
    Herhalingslus
    09:00
    Z-Weekoverzicht
  • 02:00
    Tooldokter
    05:55
    Sixties To Six
  • 01:45
    Meat Timon
    02:35
    Loïc: Zot van Koken
  • 01:45
    Call the Midwife
    02:10
    Inspector George Gently
  • 01:55
    American Housewife
    02:45
    First Dates Australia
  • 02:00
    EenVandaag
    02:10
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 01:00
    Nieuwsuur
    08:15
    Vroege Vogels
  • 01:35
    Geheime Liefde
    02:30
    Carrie op Vrijdag