Njam! pakt opnieuw uit met culinaire topnamen in nieuw seizoen van 'De Eregast'!

De feesten zijn in aantocht en daarom pakt njam! ook dit najaar uit met een dosis gastronomische verwennerij en feestelijke recepten op je televisiescherm.
Vanaf 26 november is 'De Eregast' terug! Culinaire drievuldigheid Peppe Giacomazza, Jeroen De Pauw en Dominique Persoone trekken dit jaar naar een nieuwe locatie, in het prachtige West-Vlaamse Heuvelland. Ze nodigen opnieuw een paar van hun culinaire helden uit, een indrukwekkende reeks grootheden uit de Belgische gastronomie, en verwennen hen met een heerlijk driegangenmenu.
Ze ontvangen dit jaar niet de minsten... Eerst in de rij verwachten onze njam!-chefs de jongste driesterrenchef van België: Tim Boury. Daarna schuift er een geweldig vrouwelijk gastronomisch talent aan, wijnsommelier Sepideh Sedaghatnia. Ook de Antwerpse driesterrenchef Viki Geunes mag niet ontbreken in de line-up. Zo hebben we, met Peter Goossens in seizoen 1 van 'De Eregast', de 3 driesterrenchefs die België telt in dit programma mogen verwelkomen. En tot slot komt Marcelo Ballardin zijn straffe verhaal delen van hoe hij zich opwerkte van een gewone Braziliaanse jongen tot Sterrenchef in Gent.
Zoals gewoonlijk zetten Peppe, Dominique en Jeroen, met de nodige zenuwen, de gasten elke dag opnieuw culinair in de bloemen met drie heerlijke gangen geïnspireerd door de eregast van de dag.
In de eerste aflevering eert Jeroen driesterrenchef Tim Boury met een voorgerecht van Peruviaanse ceviche van dorade met Leche di tigre van passievrucht, kruidensalade en korianderolie. Daarna is het aan Peppe, hij weet dat Tim zot is van pasta en verrast hem met een Italiaans hoofdgerecht dat hem zeker kan bekoren: Cannelloni chiuso gevuld met ossenstaart en daarbij ricotta salata, eekhoorntjesbrood, hazelnoot, beurre noisette kastanjes en zwarte truffel. Dominique haalt zijn inspiratie uit Japan voor het dessert en trakteert op homemade Mochi ijs met sneeuw van yuzu die hij er aan tafel bij serveert, als ode aan het zaalpersoneel van sterrenzaken.
Maar 'De Eregast' draait niet alleen om koken. Onze chefs gaan ook op culinair avontuur met de eregast en voeren openhartige gesprekken over hun leven in en rond de gastronomie. De volledige interviews met de eregasten zijn te bekijken op het njam! YouTube kanaal.
Dankzij 'De Eregast' sturen we iedereen de feestdagen in met een heerlijke portie kookinspiratie. Goedgekeurd door de top van de culinaire wereld en met veel liefde en fun bereid!
'De Eregast', vanaf 26 november elke zondag een nieuwe aflevering om 11.00, 16.00 en 23.00 uur op njam!.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nederland houdt deur naar Songfestival 2027 nog open
- Ellen en Matti hebben het moeilijk op huwelijksreis
- VRT 1 komt met opvallende nieuwe realityreeks 'De goldies': vijf 65-plussers vieren het leven
- Kijk 'Botched Homes' vanaf woensdag op HGTV
- Jurre Geluk volgt jonge nierpatiënten in 'Mag ik jouw Nier?’
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Meditation Island, gevreesde beeptest en valse noten in 'Bockie Gaat Naar School'
- Kotmadam Sergeant pakt het op z’n Ingeborgs aan met de kotstudenten
- Wereldberoemde kip Curry krijgt concurrentie: baasje Jo keert terug naar 'Got Talent' met hond Bo
- 'Het Uur van de Wolf' over Gene Wilder
- Een recordaantal oproepen! Bijna 11 miljoen telefoontjes in amper twee uur tijd voor ‘Elke Beller Wint’ bij Qmusic
- Van Friesland tot Maastricht: 'De Klassieke Top 400 Stembus' rijdt door het hele land om stemmen op te halen
- Sander Tegen De Tijd keert terug: dit jaar wordt de uitdaging nóg moeilijker
- Eric Corton blijft de komende jaren te horen bij KINK
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit café De Engel aan de Groote Markt in Oldenzaal
Multimedia SPOTLIGHT
-
Ellen en Matti hebben het moeilijk op huwelijksreis -
Bockie loopt gevreesde beeptest -
Kotmadam Sergeant neemt studenten mee naar trampolinepark -
Krijgt 'Kip Curry' concurrentie van Bo in 'Got Talent'! -
Bekijk de trailer van 'Bankzitters: Overleven In Het Wild' -
Opdracht met een geurtje aan in 'Kamp Jeroom' -
Jury kijkt met open mond naar mysterieuze act in 'Got Talent'
-
Kotmadam Sergeant in the house! -
Netflix deelt eerste beelden van 'The Mosquito Bowl' -
Jade Mintjens over ongemakkelijk eerste gynaecoloogbezoek -
Barbara Sarafian neemt emotioneel afscheid -
Elke heeft Denzel iets te vertellen in 'Blind Getrouwd' -
Seppe maakt zijn opwachting in 'Knokke Tof' -
Anke Buckinx over bizar tv-moment in 'Honderd Hete Vragen' -
Biecht verrader Marc-Marie zijn leugen op? -
Newlyweds Hyndi en Valentijn bezegelen jawoord in het zwembad -
'De Mutti’s Extra: Els Van Doesburg' nu op VTM GO -
De bom barst in 'Kotmadam Sarafian' -
Ontdek de harde realiteit in 'De Inspecteurs' -
Adám danst met een missie in 'Got Talent' -
Ruben Van Gucht 'flikt den boel' in 'De Verraders' -
Nieuwe teaser HBO Original-serie 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Videoland toont eerste beelden van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
Kijk de laatste aflevering van 'A-typisch' met Ella Leyers -
Barbara ontfermt zich over Leandro -
Marjan gooit roet in het eten bij 'Blind Getrouwd' -
Celien Hermans onthult anekdote over mama Margriet -
Bockie sukkelt tijdens spreekbeurt Frans -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Dominique Persoone en Tom Degroote op roadtrip naar Zweden
Kijktip van de dag

Terwijl de studenten nog moeten bekomen van het afscheid van Barbara, maakt de nieuwe kotmadam haar intrede al. Farzad overtuigt iedereen om een dag mee te vasten, Maxim toont zijn kwetsbare kant en de studenten krijgen hun punten.
'Kotmadam Sarafian', om 20.40 uur op VTM.



































