Nieuwe themazender VTM Life biedt elke dag een mix van reality, drama en romantiek

maandag 30 december 2024

Vanaf maandag 6 januari zet VTM het nieuwe jaar levendig in met de nieuwe themazender VTM Life. Met meeslepende films, no-nonsense reality en verslavende series zitten kijkers bij de nieuwe themazender van VTM altijd goed voor een portie romantiek en een snuifje drama.

Bij VTM Life dromen kijkers na een lange dag weer lekker weg of leven ze juist mee met hun favoriete personages in films, series en realitysoaps. Die hunkeren, struikelen en falen met vallen en opstaan, maar vooral: ze weten de kijker elke dag weer te raken met unieke momenten.
 
VTM Life neemt de plaats in van VTM X-mas, het themakanaal dat tijdens de feestdagen voor de ultieme kerstsfeer zorgde met hartverwarmende kerstfilms en nu een nieuwe invulling krijgt met een veelzijdig aanbod. Wegdromen met romantische én pikante films als No Strings Attached, 27 dresses of Fifty Shades, naar adem happen met ijzingwekkende thrillers of jezelf helemaal onderdompelen in verslavende klassiekers als Melrose Place en House M.D.: kijkers kunnen op ieder moment van de dag wegglippen uit het dagelijkse leven met meeslepende films en series die raken. Maar met een stevige dosis reality stappen kijkers bij VTM Life ook in het échte leven. Ze worden geraakt door het wel en wee op ziekenhuisvloeren, huiveren met true crime en leven mee met no-nonsense reality. Zo pakt VTM Life onder meer uit met de nieuwe dagelijkse realityreeks ‘Een Eigen Huis’, waarin vijf koppels samen één huis verbouwen. Pittige discussies, plaatsvervangende verbouwstress en intense emoties gegarandeerd.




Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Voorjaar 2025: alle plannen, alle zenders (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Time:out' (VRT MAX)

Fré wil naar Ibiza vertrekken met Brecht én Julie en Milou. Daniël reageert niet goed op Rani’s plan. Tarik probeert Ellis op afstand te houden. Vera wil Louis weer aan haar kant krijgen.

'Time:Out', om 21.40 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:35
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 23:55
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:25
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 03:25
    Geen uitzending
    05:55
    Kabouter Plop
  • 01:45
    Geen uitzending
    11:10
    MasterChef Australië
  • 02:05
    Geen uitzending
    00:55
    Anoniem
  • 01:15
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:15
    Joe
    05:40
    The Perfect Christmas Date
  • 01:20
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 02:30
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 02:50
    Geen uitzending
    06:05
    Grey's Anatomy
  • 03:30
    Geen uitzending
    02:50
    World's Most Dangerous Prisoners
  • 02:55
    Geen uitzending
    07:05
    Love Island UK
  • 01:45
    Geen uitzending
    07:20
    Without a Trace
  • 04:03
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 04:05
    Kan ik het ook?
    00:00
    Oh What A Night
  • 04:10
    KLAAR IN 20 minuten
    02:00
    De Dagschotel
  • 03:50
    Midsomer Murders
    02:10
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
  • 03:30
    NCIS: Los Angeles
    02:10
    NCIS
  • 03:05
    NOS Journaal
    02:15
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 01:25
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 03:35
    Eva
    02:00
    Welkom Terug