Nieuw productiehuis HEARTMADE MEDIA maakt televisie met een hart

donderdag 14 mei 2020

De naam spreekt voor zich en zelfs in het logo zit een veelbelovend hartje. Ilse Nackaerts en William Vaesen (Niels William) menen het dan ook helemaal met hun nieuwe productiehuis en het onderliggende motto: 'Wij maken positieve televisie en toetsen elke beslissing af aan de naam van ons bedrijf. Als het niet goed voelt, doen we het niet.'

Ilse Nackaerts is geen onbekende in de televisiewereld. Op jonge leeftijd startte ze als nieuwsanker bij TV Brussel en begon daarna als redactrice van de legendarische talkshows van Goedele Liekens. Sindsdien werkte ze (onder andere als eindredacteur en executive producer) mee aan tal van succesprogramma's op alle Vlaamse tv-zenders: 'Temptation Island', 'Liefde voor Muziek', 'Huizenjagers', '2-Sterren Restaurant', 'De Buurtpolitie'… Ilse schreef ook een aantal boeken waarmee ze op speelse wijze het seksleven van de Vlamingen wat spannender probeerde te maken. Van haar bestseller 'Spannende seks, van Aardbei tot Zweepje' werden meer dan 100.000 exemplaren verkocht.


William Vaesen is ook door de wol geverfd in de media en showbusiness. Op jonge leeftijd stond hij als Niels William op het podium, later kroop hij als presentator achter de micro bij Radio Donna en Radio 2, en nog later 'ontdekte' hij K3 en werd hij manager / boekingsagent van tal van Belgische artiesten (onder andere Els De Schepper, Milk Inc, De Ketnetband en Eurosong for Kids). In 2011 maakte William samen met Ilse een tv-programma ('House of Davids') voor de Zuid-Afrikaanse televisie, waarna William besloot om in Kaapstad te blijven wonen. In 2018 keerde hij samen met zijn gezin terug naar België om samen met zijn vrouw een aantal kunstgalerijen te openen.

William Vaesen: 'Enkele maanden geleden voelden Ilse en ik tijdens een etentje opnieuw de klik van onze eerste samenwerking in Zuid-Afrika. Het duurde niet lang voor ik haar een berichtje stuurde met de boodschap: 'Wat denk je ervan om samen een productiehuis te beginnen?'. Eind januari spraken we opnieuw af om wat te brainstormen, en vandaag zijn we superfier dat we met HEARTMADE MEDIA ons eerste programma voor VTM mogen maken. We hebben ondertussen bij verschillende tv-zenders een aantal concrete programmavoorstellen ingediend, en de ideeën blijven komen. Ilse is een creatieve duizendpoot en een fantastische televisiemaakster, en ik leer elke dag bij van haar. Ik ben ervan overtuigd dat onze gebundelde krachten ons in staat zullen stellen om in de verschillende genres en disciplines van de televisie- en mediawereld een meerwaarde te betekenen, waardoor we de komende jaren ons bedrijf stap voor stap verder zullen kunnen uitbouwen. Ik heb er ongelooflijk veel zin in.'

Ilse Nackaerts: 'Na jarenlang zowat elke job in de tv-wereld te hebben gedaan, was ik de laatste jaren executive producer en 'head of content' van een van de grootste tv-productiehuizen van het land. Het berichtje van William kwam op het juiste moment: ik had al een tijdje het gevoel dat ik klaar was voor een volgende stap in mijn carrière en meer voldoening zou halen uit het bedenken en maken van tv-programma’s waar ik volledig mijn eigen stempel op kon drukken. Ik hou ervan om verhalen te vertellen, over alle tv-genres heen, en dat is precies wat William en ik met ons nieuwe productiehuis gaan doen. Wij willen televisie maken voor een groot publiek, voor jong en oud, met een hoog entertainmentgehalte, maar altijd positief en vanuit het hart gemaakt. Vandaar: HEARTMADE MEDIA. Als het niet goed voelt, doen we het niet. Ik kijk geweldig uit naar deze nieuwe uitdaging in mijn professionele leven.'

Het eerste programma van HEARTMADE MEDIA is later dit jaar te zien op VTM.


Persbericht HEARTMADE MEDIA
http://heartmade.be/
Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts Zomer' - Birgit Van Mol (VTM)

Nu de nieuwe film over Michael Jackson is uitgekomen, duiken er nieuwe beschuldigingen van seksueel misbruik van kinderen op. Het gaat om vier kinderen uit één Amerikaans gezin, de familie Cascio. Jackson was er letterlijk vriend aan huis. Ze zijn intussen volwassen en vier van de vijf kinderen beweren dat ze langdurig seksueel misbruikt zijn. Ze wisten het niet van elkaar, want het was een geheim tussen hen en de popster.

'Telefacts Zomer', om 21.50 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:20
    De Raad van Soekie
    02:00
    VRT NWS laat
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 08:00
    Waiko
    06:00
    Tik Tak
  • 08:20
    VLOGLAB Mystery #Stories
    01:15
    Geen uitzending
  • 01:30
    Geen uitzending
    09:55
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Qmusic
    01:30
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    01:15
    Geen uitzending
  • 01:25
    Geen uitzending
    15:30
    La Brea
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    04:50
    Geen uitzending
  • 07:35
    Truth Be Told
    02:10
    Geen uitzending
  • 07:55
    Space Jam
    02:05
    Geen uitzending
  • 08:20
    It's Aperotime Somewhere in the World
  • 08:10
    Snapped
    02:10
    The Rookie
  • 04:04
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:10
    De perfecte tuin
    05:55
    Sixties To Six
  • 08:00
    Open Vuur
    03:45
    Meat Timon
  • 07:45
    Midsomer Murders
    02:30
    Inspector George Gently
  • 07:35
    First Dates Australia
    02:05
    Below Deck Mediterranean
  • 08:10
    Goedemorgen Nederland
    02:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
  • 08:00
    BinnensteBuiten
    02:35
    Nieuwsuur
  • 08:20
    Charlie en Lola
    02:25
    De Grannies van Amsterdam