Niels Destadsbader onthult alle gasten voor het nieuwe seizoen 'Ik Vraag Het Aan'

Bij welk liedje word je teruggekatapulteerd naar die memorabele zomer vol avonturen met je vrienden? Welke song is voor jou als een warm dekentje wanneer het even wat minder gaat? Welke soundtrack past er het best bij je liefdesverhaal? En dankzij welk muzieknummer ben jij wie je nu bent?
'Ik vraag het aan' komt terug met een nieuw seizoen vol straffe muziek en prachtige verhalen! Iedereen heeft wel een nummer dat in het muzikaal geheugen gegrift staat. Een nummer dat voor altijd bijblijft en waar een persoonlijk verhaal aan vasthangt. De mooie en ontroerende verhalen achter die songs ontdekt Niels Destadsbader vanaf woensdag 8 januari samen met zijn bekende en onbekende gasten in het muziekprogramma 'Ik vraag het aan'.
Elke aflevering haalt Niels met vijf bekende gezichten herinneringen op aan een liedje dat een blijvende indruk heeft achtergelaten. Na het succesvolle eerste seizoen met gemiddeld 936.000 kijkers is de gastenlijst ook nu weer indrukwekkend met Fien Germijns, Jade Mintjens, Rudi Vranckx, Urbanus, Riadh Bahri, Celine Van Ouytsel, Kat Kerkhofs, Dina Tersago, Jacotte Brokken, Jelle De Beule, Mathis Mavuela, Philippe Geubels, Kevin Janssens, James Cooke, An Lemmens, Karl Meesters, Thomas Vanderveken en Karen Damen. De muziek brengt hen terug naar een emotionele gebeurtenis, een bijzonder verhaal of soms zelfs ook naar een grappige anekdote.
Voor elk muzieknummer geeft een straffe artiest het beste van zichzelf. Samen met de fantastische negenkoppige band onder leiding van Jeroen Swinnen wordt van elke song een muzikale parel gemaakt. Deze artiesten zijn elke aflevering een verrassing voor de bekende Vlamingen. Samen met hen ontdekt de kijker wie hun favoriete nummers zal brengen. Het publiek wordt zelfs twee keer verrast want elke aflevering zingt Niels een verzoeknummer van een gelukkige in de studio.
Elke aflevering kent een grote verscheidenheid aan songs én verhalen. Van Absolute Beginners (Bowie) tot Genie In A Bottle (Christina Aguilera), van These Days (The Foo Fighters) tot Sky And Sand (Paul Kalkbrenner) en van Copacabana (Barry Manilow) tot Wat Nog Komen Zou (Bart Peeters). Maar ook de verscheidenheid aan artiesten is dit jaar weer bijzonder groot. Onder anderen Maksim, Sylvie Kreusch, Merol, Camille, Black Box Revelation, Milow, Kids With Buns, The Subs, Francisco Schuster, Grace, Sandra Kim, Davina Michelle, Ramkot en Natalia zetten samen met de huisband van Ik vraag het aan een geweldige versie van de gekozen songs neer.
Clouseau-special
Dit seizoen wordt er naar aanleiding van 40 jaar Clouseau ook een speciale aflevering gewijd aan de broers Wauters. Koen en Kris vergezellen Niels in de zetel en worden in Ik vraag het aan verrast met gasten die een nummer uit 40 jaar Clouseau komen aanvragen. Zij weten nog niet wie langs zal komen en ook nog niet welk nummer ze gaan aanvragen, welk verhaal daarbij hoort en wie het nummer zal brengen. Van de beginjaren van Clouseau, hun eerste Marktrock-optreden, tot wat ze betekenden voor mensen in hun omgeving en ver daarbuiten. Iedereen is op een bepaalde manier verbonden met Clouseau en in deze special horen we vijf bekende Vlamingen die een speciale band hebben met een specifiek nummer van de succesvolle band. Ook vanuit het publiek kreeg Niels een hoop aanvragen binnen en daar sprong eentje bovenuit …
'Ik vraag het aan' ook bij Radio2
Elke woensdag presenteert Niels een uur lang samen met David Van Ooteghem in Radio2 Spits. Niels blikt van 17 tot 18 uur vooruit op de aflevering van Ik vraag het aan, belt enkele van zijn gasten al op om te horen wat zij van de opnames vonden en laat als voorsmaakje al een song uit de uitzending horen. Elke week luisteren David en Niels ook naar de verhalen van de luisteraars, want zij kunnen een song aanvragen op Radio2.
DOSSIER: Voorjaar 2025: alle plannen, alle zenders (BE)
volledig dossier- Nieuwe themazender VTM Series brengt de adrenaline van 'ER' terug naar het scherm
- Kristel Verbeke pakt uit met nieuw seizoen van 'Zorgen voor mama': rauw, echt en urgenter dan ooit
- Kamal Karmach in eerste aflevering van 'Gloria Mundi' op VRT 1
- Wie wint de felbegeerde wisselbeker in het zesde seizoen van de 'De Campus cup'?
- 'I Can See Your Voice' is terug mét nieuwe panelleden
- Dan start Eric Goens zijn nieuwe talkshow 'Bar Goens' bij VTM
- Jani en Otto-Jan ontvangen opnieuw 8 bekende gasten in hun Griekse villa
- Makelaar Kristien gaat de strijd aan met nieuwe architect Tim in nieuw seizoen 'Ons Huis/Nieuw Huis'
- Wouter Deboot fiets opnieuw 'Met De Wind Mee': een fascinerende tocht door de Balkan
- Duik mee in het geheugen en oeuvre van Urbanus in 'Urbanus van Binnen'
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Liefde, leugens en loslaten in slotseizoen 'Dertigers'
- Dit is de winnaar van 'Celebrity MasterChef Vlaanderen': 'Een exceptioneel persoon'
- Zoektocht naar dé nieuwe girlband van Nederland in 'WHO’S NXT'
- Het sprookjesverhaal van Rik Verheye en Sam Kerkhofs vanaf zondag 24 mei op Play
- Een heel weekend K3: Karen, Kristel en Kathleen gaan een laatste keer all the way bij VTM
- Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf
- Vrijdag in 'Meldpunt Actueel': post-covid patiënten in de kou door dreigende sluiting expertisecentra
- Nieuwe duo’s en dubbele duetten zorgen voor zenuwslopende halve finale van 'So You Think You Can Dance'
- Wie wint 'Celebrity MasterChef Vlaanderen 2026'?
- Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen in 'Brieven Aan Samson'
- K3 keert na ruim 16 jaar terug in de Top 40 met het Foute Anthem van Qmusic 'Schaduw'
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Marieke Elsinga wint spectaculaire Qmusic-strijd 'Mattie versus Marieke'
- Qlas en Lil Kleine grote winnaars NPO FunX Awards
- Qmusic-strijd 'Mattie versus Marieke' bereikt kookpunt op militair oefenterrein Beekhuizerzand
Multimedia SPOTLIGHT
-
Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf -
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE' -
'Jack Ryan: Ghost War' nieuw te zien op Prime Video -
'Ze Zeggen Dat' onderzoekt de orgasmekloof -
Kijk naar de reünie van 'The Real Housewives of Antwerp' -
HBO lanceert eerste beelden van 'Life, Larry and the Pursuit of Unhappiness' -
'Ticket to the Tribes' is binnenkort nieuw op Prime Video -
Het wordt heel heet in de studio van 'So You Think You Can Dance' -
Amy's 30ste verjaardag ontploft na verrassende onthullingen in 'The Real Housewives of Antwerp' -
'Vanavond Bij Ons' is nieuw op njam! -
Hoe ver gaat Andreas in 'Thuis'? -
Kijk de trailer van het nieuwe seizoen van 'Rivals' -
Zo klonk Essyla tijdens de halve finale van het Eurovisiesongfestival -
Mathieu Terryn geeft exclusieve inkijk in de backstage van 'The Voice' -
Eerste vrouwelijke dansduo raast over het 'SYTYCD'-podium -
Allesbehalve saai: 'A BORING YEAR'! -
Bartel Van Riet brengt Elie van z’n melk in 'Huis Gemaakt' -
Nieuw seizoen van '3FF' brengt 'D5R' terug! -
Anne en Hannelore moeten toegevingen doen in 'Blind Gekocht' -
Chemie spat van scherm in 'So You Think You Can Dance' -
'The Miniature Wife' is nu nieuw te zien op Streamz -
Er zijn nieuwe verleidsters op 'Temptation Island' -
Thomas Smith en Begijn le Bleu blikken terug op auditie 'SYTYCD' -
Bart De Wever ongewoon in 'A-typisch' -
'Heel Mijn Hart': Verliefdheid na verlies? -
Check nu de teaser van 'House of the Dragon'
Kijktip van de dag

De leden van het cryptozoölogische instituut Monarch nemen het op tegen immens grote monsters, waaronder de machtige Godzilla, die in botsing komt met Mothra, Rodan en zijn grootste aartsvijand: de driekoppige koning Ghidorah. Wanneer deze eeuwenoude monsters weer opstaan, strijden ze allemaal om de macht, waardoor het bestaan van de mensheid in gevaar komt.
'Godzilla: King of the Monsters', film uit 2019 met oa. Millie Bobby Brown, om 20.35 uur op Play.



































