Maarten Janssens verruilt Ketnet voor VTM

maandag 20 januari 2020

Maarten Janssen, Head of Kids bij VRT en channelmanager Ketnet, wordt channelmanager VTM bij DPG Media. Hij wordt verantwoordelijk voor de verdere uitbouw van de zender VTM.

Onder leiding van Dirk Lodewyckx, algemeen directeur TV, radio en streaming, en samen met Davy Parmentier (creative director), Inge Kluft (content production) en Calogero Macaluso (streaming) zal hij meebouwen aan het nieuwe video- en tv-verhaal van DPG Media. Maarten Janssen gaat begin maart aan de slag.


Dirk Lodewyckx: 'Ik ben heel blij dat Maarten ons team komt versterken. Onze nieuwe strategie in TV en streaming is bijzonder ambitieus. En daarvoor hebben we straf talent nodig. Maarten heeft de voorbije jaren innovatieve programmaconcepten gelanceerd als antwoord op het sterk veranderd kijkgedrag bij kinderen. Zijn 360 graden-aanpak zorgt voor een sterke relatie met de kijkers en dat is precies waar VTM voor staat.'

Maarten Janssen: 'Ik kan terugblikken op heel fijne jaren binnen de VRT, waarin ik veel kansen heb gekregen en met fantastische collega's heb mogen samenwerken. Daar ben ik enorm dankbaar voor. Zeker Ketnet en alle Ketnet-collega's hebben mijn hart veroverd. Tegelijk heb ik enorm veel zin om te bouwen aan een succesvolle toekomst voor VTM als brede en jonge familiezender. Tot nog toe lag mijn focus vooral op kinderen en hun snel veranderende mediagedrag, ik kijk er al naar uit om nu ook hun ouders en elke generatie daartussen te omarmen.'

VRT-directie: 'Uiteraard vinden we het spijtig dat een talent als Maarten Janssen vertrekt bij de publieke omroep. Maarten voelt als geen ander aan hoe je met 360° beleving een merk in de markt zet. Zo heeft hij Ketnet uitgebouwd van een televisiezender tot een aanbod voor kinderen dat op vele platformen veilige, reclamevrije content aanbiedt. We wensen Maarten veel succes!'

Bio
Maarten Janssen (38) is sinds vijf jaar netmanager van Ketnet. Hij stond mee aan de wieg van projecten als 'De dokter Bea Show', 'Move tegen pesten - STIP IT', het vernieuwde 'Tik Tak', 'Het Gala van de Gouden K's', 'Ketnet Junior' en '#LikeMe'. Daarvoor werkte hij onder andere als redacteur, eindredacteur en creative director binnen VRT, voor programma's als 'Junior Eurosong', 'Kom op tegen Kanker', 'het Swingpaleis', 'Eurosong' en de 'MIA's'.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Logo Play Fictie

Wanneer documentairemaker Zoe hoort dat haar jeugdvriend Kaz gekozen heeft voor een traditioneel gearrangeerd huwelijk, besluit ze hier een documentaire over te maken. Gaandeweg slaan de twijfels toe.

'What's Love Got to Do with It?', film uit, 2022 met oa. Emma Thompson, om 20.35 uur op Play Fictie.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:35
    Sporza: Tour de France Femmes 2026
    18:15
    VRT NWS Update
  • 16:00
    Radio 1: Sporza Tour
    17:20
    Top Guns: Inside the RAF
  • 16:35
    Kratts in het wild
    16:55
    Athleticus Urban Games
  • 16:40
    Lisa
    17:10
    Aspe
  • 16:35
    Hell's Kitchen USA
  • 15:45
    Peter Rabbit 2: The Runaway
    17:25
    9-1-1
  • 16:15
    Xena: Warrior Princess
    17:05
    Stargate SG-1
  • 15:55
    Matlock
    16:50
    Suits
  • 16:15
    Geen uitzending
    16:45
    Wat nu weer?
  • 15:40
    Oogappels
    16:55
    Lang Leve de Liefde
  • 16:10
    Grey's Anatomy
  • 16:30
    Two and a Half Men
    17:30
    The Neighborhood
  • 16:30
    Come Dine with Me: The Professionals
    17:25
    A Place in the Sun
  • 16:15
    World's Most Evil Killers
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 16:21
    Hobbyklus
    16:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 16:40
    Open Vuur
    17:30
    Lekker Messy
  • 16:10
    The Madame Blanc Mysteries
    17:05
    Death in Paradise
  • 16:05
    Burn Notice
    17:00
    Below Deck
  • 13:55
    NOS Tour de France Femmes 2026
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 16:25
    Met het Mes op Tafel
    17:00
    NOS Journaal in Makkelijke Taal
  • 16:35
    Klaas Kan Alles Kort
    16:50
    Brugklas marathon