Loïc Van Impe maakt debuut op njam! in nieuw seizoen 'Loïc Zot van Koken'

zondag 8 december 2024

Vanaf 9 december is de bekende TV-kok Loïc Van Impe te zien op njam! in een nieuw seizoen van 'Loïc Zot van Koken'. In 8 smakelijke afleveringen maakt hij op zijn eigen nonchalante manier makkelijke en vooral inspirerende feestelijke gerechten klaar.

Deze zijn grotendeels gebaseerd op Belgische klassiekers, maar hier en daar laat Loïc zich ook inspireren door keukens van over de hele wereld waardoor hij vaak verrassend uit de hoek komt. Met een kleine truc of een onverwachte twist tilt hij een alledaags gerecht naar een hoger niveau. En om een shortcut meer of minder in de keuken zit hij al zeker niet verlegen.



Op zijn feestmenu in dit gloednieuwe seizoen op njam! staat onder meer:
Krokant gebakken zalmfilet, geserveerd met koolrabi, appel en sjalot, afgewerkt met een vinaigrette van karnemelk en chili-appelsien-olie.
Een weelderige versie van de klassieke vol au vent, gepresenteerd in een royale, sharing videe.
Makkelijke tiramisu met zelfgemaakte mascarpone en boudoirs met speculoos vibes.
Met deze recepten op het feestmenu is succes gegarandeerd!

Loïc Van Impe
Loïc Van Impe is een selfmade kok. Hoewel hij geen formele kookopleiding volgde vond hij zijn eigen weg in de culinaire wereld. Hij studeerde videomontage aan het RICTS, maar had altijd al een passie voor koken. Gedreven door die passie begon hij samen met een vriend kookvideo’s te maken voor YouTube. Al snel werden ze een hit en Loïc ontdekte dat hij letterlijk en figuurlijk de smaak te pakken had.

In september 2019 kreeg Loïc zijn eigen dagelijks kookprogramma, ‘Loïc Zot van Koken’ en ‘Loïc Fou de Cuisine’, op zowel VTM als RTL – een unicum, want nog nooit eerder kreeg iemand hetzelfde programma op twee zenders tegelijk. Sindsdien heeft de TV chef zijn stempel gedrukt op de Belgische kookscene.

Loïc lust alles en probeert ook graag vanalles uit. Hij is meester in het uitvinden van slimme keukenhacks en hij jongleert al eens met ingrediënten of met zijn pepermolen in de keuken. Koken is voor hem vooral plezier maken en hij laat zich in zijn recepten inspireren door smaken van over de hele wereld.

Maak je klaar voor een feest van smaken, een vleugje humor en een flinke portie culinaire inspiratie. Loïc staat klaar om jouw feestdagen onvergetelijk te maken!

'Loïc Zot van Koken', vanaf 9 december, van maandag tot en met donderdag om 17.30 uur - 20.40 uur - 23.00 uur.


Loïc: Zot van Koken op tv
Zondag 1 november om 14u40  »
njam!
Een krokant gebakken zalmfilet, geserveerd met koolrabi, appel en sjalot. Op smaak gebracht met een vinaigrette van karnemelk en een chili-sinaasappel-olie. Een feestelijke afwerking met zalmeitjes maakt dit bord helemaal af.
Zondag 8 november om 14u40  »
njam!
Een weelderige versie van de klassieke vol-au-vent, gepresenteerd in een royale, sharing vid?. Verrijkt met boschampignons, krokante kalfszwezeriken en grijze garnalen, is dit een luxueuze traktatie.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT 1 logo

Op het sterfbed van zijn vader krijgt Placide Smellekens de raad om snel te trouwen en kinderen te krijgen. Dat is echter makkelijker gezegd dan gedaan voor Placide, aangezien hij niet moeders mooiste is en enkel op beeldschone vrouwen valt. Wanneer Placide toevallig op de reclameadvertentie voor een modebedrijf belandt, ontstaat er een hype rond zijn persoon. Hij krijgt een contract aangeboden en wordt verliefd op Sarah, de knappe secretaresse. Met de hulp van zijn broer Azère zet Placide alles op alles om haar hart te veroveren.

'Koko Flanel', film uit 1990 met oa. Urbanus, om 21.00 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 17:05
    Witse
    18:04
    Het weer (vooravond)
  • 17:35
    Ottoman Empire by Train
    18:25
    Belga Sport
  • 17:55
    Karrewiet
    18:05
    GameKeepers
  • 16:55
    Mijn Restaurant
    18:10
    Expeditie Pairi Daiza
  • 17:00
    Kitchen Nightmares
    18:00
    24 Hours in A&E
  • 17:20
    Chicago P.D.
    18:20
    How I Met Your Mother
  • 17:45
    Police Interceptors
    20:35
    The Whole Nine Yards
  • 17:25
    To All a Good Night
    19:00
    Magic in Mistletoe
  • 17:30
    Slisse & Cesar
    18:05
    Sturm der Liebe
  • 17:20
    De Slimste Mens Ter Wereld
    18:35
    Salut & De Kost
  • 17:55
    Elsbeth
    19:45
    NCIS: Hawaii
  • 17:55
    The Neighborhood
    18:25
    Storage Wars
  • 17:15
    Masterchef USA
    18:05
    Love It or List It UK
  • 17:00
    Site Unseen: An Emma Fielding Mystery
    18:35
    World's Most Evil Killers
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 17:54
    Publireportage
    18:00
    Classics 55
  • 17:40
    Wild van Wild
    18:05
    Foodies & The City
  • 17:05
    Death in Paradise
    19:10
    Father Brown
  • 17:50
    The Resident
    18:45
    Below Deck Mediterranean
  • 17:57
    Politieke Partijen
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 17:10
    De slimste mens
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 17:50
    NOS Sport: ISU Wereldbeker Schaatsen
    22:40
    Promenade presenteert: Promemedia