LGBT+ zender OUTtv in basispakket van Proximus

dinsdag 2 februari 2021

Vanaf 2 februari 2021 maakt OUTtv onderdeel uit van het basispakket bij Proximus in België. OUTtv is de Belgische lifestylezender voor de gay- en openminded, die sinds 2011 lokale producties in België uitzendt zoals 'Mister Gay Belgium', 'Antwerp Pride', 'Antwerp Diner' en de awardshow 'Sparkle' van çavaria, de Vlaamse koepel van LGBT+ organisaties.

OUTtv biedt een breed scala aan internationaal succesvolle tv-programma’s, award-winning arthousefilms en populaire tv-series die de diversiteit van haar publiek weerspiegelt: van het Eurovisiesongfestival tot de meest bekroonde wedstrijdshow in de Emmy-geschiedenis, 'RuPaul's Drag Race'. Sinds kort zendt OUTtv ook nieuwe tv-series als 'Veneno', 'Toy Boy' en 'Drag SOS' uit, evenals de meest geprezen films vanuit de filmcatalogus van filmdistributeur Cinemien.


'Ik ben trots dat we dit jaar ons tienjarig OUTtv jubileum in België mogen vieren met het toevoegen van OUTtv aan het basispakket van Proximus en alle trouwe klanten van Proximus mogen entertainen en informeren met onze programmering. Want je hoeft niet holebi of transgender te zijn om naar OUTtv te kijken. De Belgische samenleving heeft zich de afgelopen jaren snel ontwikkeld als het gaat om de acceptatie en zichtbaarheid van de LGBT+ gemeenschap. De aanwezigheid en uitbreiding van onze tv-zender bij Proximus getuigt van die ontwikkeling. Onze levensstijl is nu permanent zichtbaar voor ruim 3 miljoen huishoudens en verankerd in het Belgische medialandschap via OUTtv', vertelt oprichter en CEO van OUTtv, Marc Putman.


'Proximus streeft er steeds naar om de content die het aanbiedt zo aantrekkelijk en divers mogelijk te maken voor onze klanten. Het opnemen van OUTtv in ons basisaanbod sluit hier perfect bij aan. Wij wensen onze klanten veel kijkplezier', klink het bij Proximus.

OUTtv is vanaf 2 februari bij Proximus in Vlaanderen te zien via het basispakket op kanaal 94 en in Brussel op kanaal 344. OUTtv is verder ook nog steeds te ontvangen in het basispakket van Telenet op kanaal 52 en bij Orange op kanaal 38.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Zes mannen uit Gent zoeken naar liefde, geluk en zichzelf in een wereld vol onzekerheden. Ze worstelen met de vraag hoe ze man moeten zijn, terwijl ze navigeren door de verwachtingen van vrouwen en de complexe zoektocht naar hun eigen identiteit.

'Wat Mannen Willen', film van Filip Peeters uit 2015, met oa. Jonas Van Geel en Nathalie Meskens, om 22.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:30
    De mosterd van Meus
    14:25
    Sporza: Ronde van Frankrijk 2025
  • 13:00
    Radio 1: Sporza Tour
    17:30
    A Year on Planet Earth
  • 13:45
    Zig & Sharko
    14:00
    Tik Tak
  • 13:35
    Vakantiehuis for Life
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 13:30
    Highway Cops
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 12:20
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Geen uitzending
    17:15
    Neighborhood Wars
  • 13:05
    Blind getrouwd: Australië
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Joe
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 13:15
    Open Vuur
    13:50
    Uit de Schelp
  • 13:40
    Rizzoli & Isles
    14:00
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 13:45
    Border Security: Canada's Front Line
  • 13:10
    The Block Australia
    19:45
    Komen eten
  • 13:10
    Snapped
    19:30
    Killer at the Crime Scene
  • 13:47
    Trends Talk
    14:59
    Herhalingslus
  • 13:37
    Voor u getest
    14:00
    De Muziekshow
  • 12:45
    Snel, Makkelijk & Lekker - Het Weekmenu
    14:00
    Open Vuur
  • 13:25
    Midsomer Murders
    15:00
    Father Brown
  • 12:55
    Resident Alien
    20:00
    Blowing LA
  • 13:20
    NOS De Avondetappe
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 13:15
    2 voor 12
    19:25
    Mammals
  • 13:45
    Waku Waku
    20:00
    Meer dan verwacht