Kobe Ilsen niet langer presentator van 'Blind Gekocht' op Play4

donderdag 22 juli 2021
Foto: TVvisie - © Nico De Freyn 2019

'Blind Gekocht' moet opnieuw op zoek naar een presentator. Na Dina Tersago vertrekt nu ook Kobe Ilsen als gastheer van het populaire verbouwprogramma. Slecht nieuws dus voor Play 4. Ilsen mag van de VRT niet langer voor de concurrentie werken.

Slechts één seizoen was Kobe Ilsen presentator van 'Blind Gekocht'. Een interim-opdracht waar nu alweer een einde aan komt. De VRT wil zijn schermgezicht niet langer delen met de commerciële concurrent. Ilsen gaat opnieuw alleen op de VRT-zenders televisie maken.

Nochtans klonk het vorig jaar nog de ideale deal voor alle partijen. Extra tv-werk voor Kobe Ilsen én Play4 betaalde zijn VRT-contract deels af in ruil voor een populair schermgezicht. Maar 'nieuwe bazen, nieuwe wetten' klinkt luider dan ooit aan de Reyerslaan. De man achter deze opvallende deal, Olivier Goris, toenmalig netmanager van Eén en Canvas, is ondertussen weg bij de VRT. Hij stapte vlak voor de zomer over naar Telenet. VRT-topman Frederik Delaplace en Ricus Jansegers, de nieuwe directeur content bij de VRT, zijn dergelijke uitstapjes niet langer genegen. En zo komt er dus een vroegtijdig einde aan het commerciële avontuur van Kobe Ilsen.

Ook pech voor Danira
Kobe is trouwens niet het enige schermgezicht dat extra tv-werk ziet wegvallen door de strengere regels van de VRT-top. Ook voormalig talkshow-host Danira Boukhriss Terkessidis stond op het verlanglijstje van Play4, met zelfs al zeer concrete plannen. Net als Kobe Ilsen kreeg ze onlangs te horen dat ze niet voor de concurrentie kon gaan werken.

In de krant Het Laatste Nieuws reageert Kobe Ilsen op zijn gedwongen vertrek bij Play4: 'Ik vond het fijn om 'Blind gekocht' te maken en heb bij Play4 schitterende mensen ontmoet. Maar, ik ben en blijf een kind van de VRT. Als die roept, dan kom ik.'



TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

De leden van het cryptozoölogische instituut Monarch nemen het op tegen immens grote monsters, waaronder de machtige Godzilla, die in botsing komt met Mothra, Rodan en zijn grootste aartsvijand: de driekoppige koning Ghidorah. Wanneer deze eeuwenoude monsters weer opstaan, strijden ze allemaal om de macht, waardoor het bestaan van de mensheid in gevaar komt.

'Godzilla: King of the Monsters', film uit 2019 met oa. Millie Bobby Brown, om 20.35 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:30
    Dwars door de Lage landen
    22:20
    VRT NWS laat
  • 21:30
    Shetland
    23:30
    Helsinki Syndrome
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 20:35
    The Voice van Vlaanderen
    22:40
    So You Think You Can Dance
  • 20:30
    Angel Has Fallen
    00:40
    Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
  • 20:35
    Jumanji: Welcome to the Jungle
    22:40
    Panic Room
  • 20:35
    Bird on a Wire
    22:40
    Rev
  • 20:50
    Narcos
    22:55
    ER
  • 20:35
    Columbo
    22:25
    Baywatch
  • 20:35
    Godzilla: King of the Monsters
    22:50
    Vik & Gert
  • 21:25
    Matlock
    22:20
    FBI: International
  • 20:35
    A Clockwork Orange
    23:10
    Contagion
  • 21:20
    48 Hours to Buy
    23:15
    Million Dollar Listing Los Angeles
  • 21:15
    Murders in Paradise: The Byron Bay Killings
    22:10
    Without a Trace
  • 21:23
    Trends Talk
    21:59
    Z-Nieuws
  • 21:30
    Tooldokter
    22:00
    More Than A Feeling
  • 21:35
    Lekker Messy
    22:15
    Meat Timon
  • 21:00
    Lynley
    22:50
    McDonald and Dodds
  • 21:30
    NCIS
    22:25
    Wild
  • 21:25
    Jan-Willem Ruimt Op!
    22:20
    Keuringsdienst van Waarde
  • 21:05
    Café Kockelmann
    22:00
    Nieuwsuur
  • 20:25
    Holland Zingt Hazes
    22:05
    Sluipschutters