Kobe Ilsen niet langer presentator van 'Blind Gekocht' op Play4

donderdag 22 juli 2021

'Blind Gekocht' moet opnieuw op zoek naar een presentator. Na Dina Tersago vertrekt nu ook Kobe Ilsen als gastheer van het populaire verbouwprogramma. Slecht nieuws dus voor Play 4. Ilsen mag van de VRT niet langer voor de concurrentie werken.

Slechts één seizoen was Kobe Ilsen presentator van 'Blind Gekocht'. Een interim-opdracht waar nu alweer een einde aan komt. De VRT wil zijn schermgezicht niet langer delen met de commerciële concurrent. Ilsen gaat opnieuw alleen op de VRT-zenders televisie maken.

Nochtans klonk het vorig jaar nog de ideale deal voor alle partijen. Extra tv-werk voor Kobe Ilsen én Play4 betaalde zijn VRT-contract deels af in ruil voor een populair schermgezicht. Maar 'nieuwe bazen, nieuwe wetten' klinkt luider dan ooit aan de Reyerslaan. De man achter deze opvallende deal, Olivier Goris, toenmalig netmanager van Eén en Canvas, is ondertussen weg bij de VRT. Hij stapte vlak voor de zomer over naar Telenet. VRT-topman Frederik Delaplace en Ricus Jansegers, de nieuwe directeur content bij de VRT, zijn dergelijke uitstapjes niet langer genegen. En zo komt er dus een vroegtijdig einde aan het commerciële avontuur van Kobe Ilsen.

Ook pech voor Danira
Kobe is trouwens niet het enige schermgezicht dat extra tv-werk ziet wegvallen door de strengere regels van de VRT-top. Ook voormalig talkshow-host Danira Boukhriss Terkessidis stond op het verlanglijstje van Play4, met zelfs al zeer concrete plannen. Net als Kobe Ilsen kreeg ze onlangs te horen dat ze niet voor de concurrentie kon gaan werken.

In de krant Het Laatste Nieuws reageert Kobe Ilsen op zijn gedwongen vertrek bij Play4: 'Ik vond het fijn om 'Blind gekocht' te maken en heb bij Play4 schitterende mensen ontmoet. Maar, ik ben en blijf een kind van de VRT. Als die roept, dan kom ik.'



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Mijn Restaurant' (VTM)

Vijf ambitieuze duo's zetten alles op alles voor hun droom van een eigen restaurant. Indra en Marco botsen meteen, terwijl Kelly en Zeno harde kritiek krijgen. Elroy en Gaetano willen uitpakken met finesse en passie. Wie maakt de sterkste eerste indruk?

'Mijn Restaurant', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:50
    De Noodcentrale
    21:40
    Time: out
  • 21:25
    Sous X
    22:10
    De ideale wereld
  • 21:25
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 20:40
    Mijn Restaurant
    21:55
    Alloo bij de Wegpolitie
  • 21:35
    Kees van der Spek: Oplichters Aangepakt
    22:55
    De Inspecteurs
  • 20:35
    Styx
    22:55
    Snowpiercer
  • 20:35
    Fair Game
    22:20
    Terror at 30,000 Feet
  • 20:35
    Christmas Scavenger Hunt
    22:05
    Poinsettias for Christmas
  • 20:35
    Bex & Blanche
    22:50
    Cheers
  • 21:15
    De Slimste Mens Ter Wereld
    22:35
    Putain
  • 20:35
    The Twisted Tale of Amanda Knox
    22:50
    Friends
  • 20:35
    The Usual Suspects
    22:40
    The Ark
  • 20:35
    Blind Gekocht NL
    21:50
    Komen Eten
  • 21:25
    World's Most Evil Killers
  • 21:32
    Z-Nieuws
    21:43
    Z-Beurs
  • 21:32
    Kan ik het ook?
    22:00
    More Than A Feeling
  • 21:30
    Sarah's Sweet Table
  • 21:00
    A Taste For Murder
    22:00
    Luther
  • 21:30
    Chucky
    22:25
    NCIS
  • 21:30
    De slimste mens
    22:20
    Pauw & De Wit
  • 21:20
    Focus
    22:00
    Nieuwsuur
  • 21:25
    Welkom Terug
    22:15
    Zoals het komt: 100 dagen in de gehandicaptenzorg