Karen Damen brengt eigen online talkshow 'Karentaine'

dinsdag 12 mei 2020

In het praatprogramma 'Karentaine' nodigt Karen Damen iedere week gasten uit in haar eigen achtertuin. Iedere vrijdag zal een nieuwe aflevering verschijnen op Spotify en YouTube.

Samen met haar echtgenoot Antony startte Karen Damen vorige week 'Karentaine'. Het idee om een eigen praatprogramma te maken kwam van haar echtgenoot. 'Veel meer als een grote tent, twee zetels, gasten en een beetje professionele licht- en geluidsapparatuur was daar niet voor nodig', volgens Antony.


Door de coronamaatregelen gaan steeds meer BV's eigen entertainment maken. 'Op televisie is het entertainment dun gezaaid. Door de lockdown zie je vaker herhalingen of duidingsprogramma's met experten. Die hebben uiteraard hun plek, maar wij proberen wat ontspanning te brengen', vertelt Karen.

'Karentaine' is dan ook veel huiselijker dan de praatprogramma's op televisie. Zo zegt Karen zelf: 'Ik heb vooraf geen researchdossier over mijn gasten doorgenomen. 'Karentaine' is gewoon een avondje onder vrienden. Van stress is er dus geen sprake.'

In de eerste aflevering waren Tom en Kato van The Starlings te gast. Samen praten ze over het nieuwe album van The Starlings, maar ook over het levens tijdens corona. Deze aflevering is online te vinden op YouTube en Spotify.

Bron: Het Nieuwsblad

Bekijk hieronder de eerste aflevering:



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

VTM life

Miranda Wells is een hardwerkende weduwe die worstelt met de opvoeding van haar drie kinderen. Een zware storm en de komst van een mysterieuze man genaamd Bray Johnson, zetten haar leven op zijn kop. Op een paar dagen tijd zorgt de aanwezigheid van Bray ervoor dat haar gezin opleeft, maar hij draagt ook een geheim met zich mee.

'The Secret', film uit 2020 met oa. Katie Holmes, om 20.35 uur op VTM Life.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:25
    Journaallus
    06:00
    In bed met Olly
  • 23:15
    Nachtlus
    06:00
    Radio2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 21:55
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:10
    Crossing Jordan
    07:00
    Lolly's Weetjesschap
  • 00:35
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
    00:15
    999: Emergency Call Out
  • 22:50
    Blood Diamond
    06:00
    Qmusic
  • 00:25
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 00:50
    Spin City
    02:00
    Geen uitzending
  • 00:20
    The Flying Doctors
    01:15
    SOS Piet
  • 00:40
    De Tafel van Gert
    06:00
    TEAM OCHTEND
  • 00:40
    Neighbours: A New Chapter
    01:00
    This Is Us
  • 00:15
    The Paddock
    05:00
    Geen uitzending
  • 00:10
    Love Island
    06:45
    Grime & Punishment: Dirty Britain
  • 00:45
    Castle
    05:00
    Geen uitzending
  • 00:30
    Herhalingslus
    09:00
    Z-Extra
  • 01:06
    Zo doe je het!
    00:00
    Oh What A Night
  • 00:55
    Vlaamse Klassiekers
    03:35
    Comfort Food
  • 00:30
    Vienna Blood
    01:00
    The ABC Murders
  • 01:10
    The Real Housewives of Beverly Hills
    06:40
    Storage Wars
  • 00:45
    Bar Laat
    07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
  • 00:25
    Planet Finance
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 01:00
    Van Roosmalen & Groenteman
    06:50
    PAW Patrol