Karen Damen brengt eigen online talkshow 'Karentaine'

dinsdag 12 mei 2020

In het praatprogramma 'Karentaine' nodigt Karen Damen iedere week gasten uit in haar eigen achtertuin. Iedere vrijdag zal een nieuwe aflevering verschijnen op Spotify en YouTube.

Samen met haar echtgenoot Antony startte Karen Damen vorige week 'Karentaine'. Het idee om een eigen praatprogramma te maken kwam van haar echtgenoot. 'Veel meer als een grote tent, twee zetels, gasten en een beetje professionele licht- en geluidsapparatuur was daar niet voor nodig', volgens Antony.


Door de coronamaatregelen gaan steeds meer BV's eigen entertainment maken. 'Op televisie is het entertainment dun gezaaid. Door de lockdown zie je vaker herhalingen of duidingsprogramma's met experten. Die hebben uiteraard hun plek, maar wij proberen wat ontspanning te brengen', vertelt Karen.

'Karentaine' is dan ook veel huiselijker dan de praatprogramma's op televisie. Zo zegt Karen zelf: 'Ik heb vooraf geen researchdossier over mijn gasten doorgenomen. 'Karentaine' is gewoon een avondje onder vrienden. Van stress is er dus geen sprake.'

In de eerste aflevering waren Tom en Kato van The Starlings te gast. Samen praten ze over het nieuwe album van The Starlings, maar ook over het levens tijdens corona. Deze aflevering is online te vinden op YouTube en Spotify.

Bron: Het Nieuwsblad

Bekijk hieronder de eerste aflevering:



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Liefde Voor Muziek' - Maksim (VTM)

Maksim heeft de eer om de spits af te bijten. Na een lange autorit komen onze artiesten aan in Château Sainte Colombe in Montpelier, Frankrijk, en de chemie is er meteen. We maken kennis met de ex-voetbalcarrière van Maksim en met zijn voorliefde voor 'thrift shops'. Als tribute song brengt hij een wondermooie versie van 'I Lie and I Cheat' van Won Ton Ton.

'Liefde Voor Muziek', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:25
    Journaallus
    08:40
    Lou
  • 22:50
    Nachtlus
    06:00
    Radio2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 21:00
    Geen uitzending
    07:00
    Toet Toet Cory Carson
  • 01:00
    Geen uitzending
    13:00
    VTM Nieuws (13 uur)
  • 02:40
    Geen uitzending
    07:15
    Blind Getrouwd Nieuw-Zeeland
  • 01:10
    Geen uitzending
    14:35
    Forgetting Sarah Marshall
  • 02:00
    Geen uitzending
    14:20
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 02:10
    Geen uitzending
    12:55
    LouisLouise
  • 01:40
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 02:55
    Geen uitzending
    12:00
    De Tafel van Gert
  • 02:50
    Geen uitzending
    06:50
    Good Sam
  • 02:00
    Geen uitzending
    12:15
    Borderforce USA: The Bridges
  • 02:45
    Geen uitzending
    12:25
    Love Island
  • 01:25
    Geen uitzending
    11:35
    Bad Influence
  • 00:40
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 03:00
    Publireportage
    07:00
    Good Morning Sunshine
  • 02:50
    Snel, Makkelijk & Lekker
    12:35
    Toasted!
  • 02:45
    Father Brown
    06:35
    Death in Paradise
  • 02:45
    The Hotel People
    12:05
    First Dates Australia
  • 02:50
    NOS Journaal
    13:10
    NOS Sportjournaal
  • 02:20
    Nieuwsuur
    13:00
    NOS Journaal
  • 03:00
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    12:55
    Brandweerman Sam