Kürt Rogiers presenteert 'K2 Zoekt K3', Natalia en Ingeborg in jury

Dit najaar leven Vlaanderen en Nederland bij VTM en SBS6 mee met de meest spraakmakende zoektocht van het jaar: die naar een nieuw K3'tje. Na Koen Wauters in 2009 en Niels Destadsbader in 2015 neemt deze keer niemand minder dan Kürt Rogiers de presentatie van 'K2 Zoekt K3' voor zijn rekening.
Dat doet hij samen met zijn Nederlandse collega Tooske Ragas. Dat de opvolger van Klaasje niet noodzakelijk een meisje hoeft te zijn, is niet de enige vernieuwing die in 'K2 Zoekt K3' wordt opgevoerd. De show wordt nog spannender, dankzij een verrassende twist in de jury. Want nog vóór de kandidaten voor de 100-koppige publieksjury staan, moeten ze eerst een professionele jury trotseren die hun zang én performance afzonderlijk beoordeelt. Langs Vlaamse kant bestaat de jury uit Natalia en Ingeborg, uit Nederland zijn dat de flamboyante Gordon en zangeres Samantha Steenwijk.
Een jury die de audities enkel kan horen en niet zien, én een jury die de prestaties enkel ziet, maar niet kan horen. Ook daarmee komt 'K2 Zoekt K3' verrassend uit de hoek. Natalia en Samantha vormen de hoor-jury en beoordelen enkel en alleen de stem en het zangtalent van de kandidaten. Zij jureren dus blind. In de zie-jury zijn Ingeborg en Gordon enkel aangewezen op hun ogen. Zij horen de audities niet, maar oordelen over de performance én de K3-factor van de kandidaten. Enkel wanneer alle vier de juryleden positief zijn over een kandidaat, mag die door naar de publieksjury. 100 willekeurige Vlamingen en Nederlanders van allerlei leeftijden beslissen daar wie door mag naar de studioshows. Want daarin is alleen voor de allerbeste K3’tjes in spe een plek weggelegd.
Natalia: 'Ik ben blij dat ik deel mag uitmaken van de jury. 'K2 Zoekt K3' is een wedstrijd waar een gegarandeerde carrière aan vasthangt. Deze nieuwe K3 wordt ook de K3 waar Bobbi-Loua mee zal opgroeien. Ook dat is een fijne bedenking. Ik kijk er enorm naar uit!'
Ingeborg: 'Toen de vraag kwam van VTM om in de jury te zetelen van 'K2 Zoekt K3' heb ik niet lang getwijfeld. Door mijn achtergrond als presentatrice van een kinderprogramma en mijn knowhow van zingen, acteren en presenteren voelde ik een sterke betrokkenheid. Toen ik daarna vernam dat ik met Gordon een duo zou vormen was mijn enthousiasme alleen maar sterker geworden. Een heerlijke Nederlander die me al heel vaak deed lachen. Dat wordt dus een bijzonder fijn avontuur!'
Gordon: 'Echt ontzettend leuk dat ik, zeker nu werkelijk íedereen kan meedoen, mag meebepalen wie dat felbegeerde plaatsje in deze nieuwe K3-formatie krijgt. Ik heb onwijs veel zin in die audities en zal samen met mijn collega-jurylid Ingeborg vast en zeker mijn ogen uit kijken tijdens het vormen van mijn oordeel over alle optredens.'
Samantha Steenwijk: 'Ik voel me enorm vereerd dat ik deel mag uitmaken van de jury die op een wel heel bijzondere manier gaat bepalen wie de nieuwe collega wordt van Hanne en Marthe. K3 is natuurlijk al meer dan 20 jaar een instituut in Nederland en België en ik bewonder ze al zolang als ze bestaan. Ik ben dan ook heel blij dat ik samen met Natalia in de luister-jury zit. Laat die gouden mannen- én vrouwenkeeltjes maar horen!'
Geen 'K2 Zoekt K3' zonder Hanne en Marthe zelf. Uiteraard is er ook voor hen én voor Gert Verhulst een rol weggelegd in de grote zoektocht. Maar wat die rol dan precies inhoudt, blijft nog even een goed bewaard geheim. 'K2 Zoekt K3' is dit najaar te zien bij VTM en SBS6.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Blind Getrouwd 2026': zo gaat het nu met de koppels!
- Kijkcijfers: dinsdag 27 oktober 2026
- Van peepshow tot politiek: 'Bij ons op de Wallen' is terug
- Zes humoristen schrijven een afscheidsrede in 'De Laatste Lach'
- Patrick Lodiers laat comedians en acteurs los op het nieuws in 'Wat speelt er'
- Paniek slaat toe bij verrader Stephanie tijdens duel in 'De Verraders'
- Astrid Coppens helemaal ontroerd door bevalling: 'Zie wat een schoon patatje'
- Kijk 'NPO Doc: Erfenis van liefde' op NPO 3
- Noraly Beyer en Frank van Leeuwen in 'Boerderij van Dorst'
- Happily ever after? Of een echtscheiding rijker? Je ontdekt het in 'Blind Getrouwd, De Reünie'
- Samen op stap voor een warmere kerst: JOE lanceert De Grote Pakjestocht
- An Lemmens krijgt vrij spel op Willy met '120 Minuten An Lemmens'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit het Jenevermuseum in Schiedam
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit -
Shauna: van euforie naar bittere exit in 'De Verraders' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'The Mob' op Disney+ -
Wie blijft samen? Wie vraagt de scheiding aan? -
'Reputatieschade? Je m’en fous!' -
'De Verhulstjes' gaan bowlen! -
'Monsters: The Truth Behind the Myths' nieuw op National Geographic -
'Freak circus' zet podium van 'Got Talent' in vuur en vlam -
Stream de nieuwe mysterieserie'Phony' op Disney+ -
Eerste service legt pijnpunten bloot in 'Mijn Restaurant' -
'Taken: Natalee Holloway' in november nieuw op Netflix
-
Margriet Hermans gelooft Shauna Dewit voor geen haar -
Graaft Femke haar eigen graf in 'Thuis'? -
'De carwash draaide op mijn kosten' -
Mattias en Marjan nemen afscheid van elkaar voor het beslissingsmoment -
Streamz onthult trailer voor nieuwe dramareeks 'Omerta' -
Repetitie loopt mis voor Golden Buzzer Amoukanama -
Isabelle A getuigt over haar kankerdiagnose in 'Radio 2 Dansathon' -
Karolien Debecker komt toe in Zottegem voor Radio 2 Dansathon -
Verspreekt Kürt Rogiers zich in 'De Verraders'? -
Netflix onthult officiële trailer van animatiefilm 'Steps' -
Axel Daeseleire kijkt binnen in slaapkamer president Blue Angels -
Jury grijpt in, in 'Mijn Restaurant' -
Ellen en Matti stoppen het 'Blind Getrouwd'-experiment -
Netflix deelt trailer van David Finchers 'The Further Mis-Adventures Of Cliff Booth'
-
Bert is Faroek 2.0 in 'De Verraders'
Kijktip van de dag

Bert (44) leeft voor zijn gezin en voor zijn basklarinet. Maar wanneer Philippe Geubels hem leert kennen is zijn leven al heel kwetsbaar. Door zijn ziekte is Bert vergeetachtig, maar de – ietwat flauwe – mopjes waar hij zo om bekendstaat, is hij nog niet verleerd. Bert wil dat er ook op zijn uitvaart nog gelachen wordt. Onmogelijk, denkt Philippe, tot Bert zijn beroep verklapt: ambtenaar van de Stad Antwerpen.
'De Laatste Lach', om 20.55 uur op VRT 1.




































