Jan Suykens en Thijs Zonneveld gloednieuw commentaarduo Milaan-Sanremo op VTM

Nu zaterdag 20 maart zendt VTM de eerste échte topklassieker van het wielerjaar live uit: Milaan-Sanremo, één van de vijf monumenten van de koers. Met Wout van Aert staat er een Belgische favoriet aan de start van de 112de editie van de Primavera.
Zijn belangrijkste concurrent Mathieu van der Poel komt uit Nederland maar woont in ons land: België-Nederland dus aan de Italiaanse kust. Bij VTM hoeft de kijker op zaterdag niets te missen van deze spannende wedstrijd.
Sportjournalist Stijn Vlaeminck brengt in het VTM NIEUWS van 13.00 uur een stand van zaken en enkele startinterviews, om vanaf 13.35 uur rechtstreeks naar Italië over te schakelen. Jan Suykens en Thijs Zonneveld zorgen als gloednieuw Belgisch-Nederlands duo voor het wedstrijdcommentaar. In afwachting van de rechtstreekse beelden leiden zij een heleboel startinterviews van Maxim Goethals in Milaan en beelden van de eerste wedstrijduren in.
Jan Suykens is al jaren een vaste waarde op de sportredactie van VTM. Thijs Zonneveld is een ex-wielrenner en een van de meest gezaghebbende wielerjournalisten van Nederland, waar hij voor het Algemeen Dagblad werkt. Suykens en Zonneveld verwachten zaterdag spektakel.
Jan Suykens: 'Milaan-Sanremo is altijd een koers om naar uit te kijken, het eerste monument van het wielerjaar. Maar deze editie is nu al uniek door wat Wout van Aert en Mathieu van der Poel de voorbije weken hebben laten zien. Wordt het ook een België-Nederland op de Via Roma in Sanremo? Mogelijk, maar voor hetzelfde geld krijgen we een verrassing', aldus Jan Suykens.
In 2020 won Van Aert Milaan-Sanremo na een millimeterspurt tegen Julian Alaphilippe. De voorbije week bewees hij in Tirreno-Adriatico met dubbele ritwinst dat de topconditie in aantocht is. Hetzelfde geldt voor Van der Poel. Denk maar aan zijn recente zege in de Strade Bianche en zijn indrukwekkende ritwinst in Tirreno-Adriatico. Benieuwd wie zaterdag aan het langste eind trekt. Of wordt wereldkampioen Alaphilippe de spelbreker?
Thijs Zonneveld: 'Er zijn bijna geen scenario’s te bedenken waarin Van der Poel of Van Aert niét winnen. Maar wie van hen twee dan wel wint? Ik kan echt niet zeggen wie de beste is. Zij zijn extreem bijzonder. Zelf kunnen kiezen wanneer je wegrijdt, dat lijkt me magisch. Ik kijk er heel erg naar uit. Ik ben benieuwd hoe de Vlamingen het gaan vinden dat een Nederlander commentaar geeft bij 'hun' koers. Ik vind dit een eer, want de taal van de koers is Vlaams. Jullie typische uitdrukkingen, ik vind ze geweldig, maar ik kan ze niet zomaar overnemen. Als ik dat doe, dan ben ik aan het imiteren en dat wil ik niet. Het wordt commentaar met een Nederlands sausje.'
'Milaan-Sanremo', met Jan Suykens en Thijs Zonneveld, zaterdag 20 maart vanaf 13.35 uur live bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Arnout Hauben trekt voor nieuw seizoen door de Karpaten
- Arnout Hauben trekt voor nieuw seizoen door de Karpaten
- 'Alleen Elvis Blijft Bestaan' is terug: eerste aflevering met Rinus Van de Velde
- 'Blind Getrouwd 2026': zo gaat het nu met de koppels!
- Kijkcijfers: dinsdag 27 oktober 2026
- Marcelo Ballardin krijgt stoomcursus strijken in 'Mijn Restaurant'
- 'Meldpunt Actueel': taboe op seks bij ouderen zorgt voor schrijnende situaties in de ouderenzorg
- Paniek slaat toe bij verrader Stephanie tijdens duel in 'De Verraders'
- Astrid Coppens helemaal ontroerd door bevalling: 'Zie wat een schoon patatje'
- Kijk 'NPO Doc: Erfenis van liefde' op NPO 3
- Samen op stap voor een warmere kerst: JOE lanceert De Grote Pakjestocht
- An Lemmens krijgt vrij spel op Willy met '120 Minuten An Lemmens'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit het Jenevermuseum in Schiedam
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit -
Shauna: van euforie naar bittere exit in 'De Verraders' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'The Mob' op Disney+ -
Wie blijft samen? Wie vraagt de scheiding aan? -
'Reputatieschade? Je m’en fous!' -
'De Verhulstjes' gaan bowlen! -
'Monsters: The Truth Behind the Myths' nieuw op National Geographic -
'Freak circus' zet podium van 'Got Talent' in vuur en vlam -
Stream de nieuwe mysterieserie'Phony' op Disney+ -
Eerste service legt pijnpunten bloot in 'Mijn Restaurant' -
'Taken: Natalee Holloway' in november nieuw op Netflix
-
Margriet Hermans gelooft Shauna Dewit voor geen haar -
Graaft Femke haar eigen graf in 'Thuis'? -
'De carwash draaide op mijn kosten' -
Mattias en Marjan nemen afscheid van elkaar voor het beslissingsmoment -
Streamz onthult trailer voor nieuwe dramareeks 'Omerta' -
Repetitie loopt mis voor Golden Buzzer Amoukanama -
Isabelle A getuigt over haar kankerdiagnose in 'Radio 2 Dansathon' -
Karolien Debecker komt toe in Zottegem voor Radio 2 Dansathon -
Verspreekt Kürt Rogiers zich in 'De Verraders'? -
Netflix onthult officiële trailer van animatiefilm 'Steps' -
Axel Daeseleire kijkt binnen in slaapkamer president Blue Angels -
Jury grijpt in, in 'Mijn Restaurant' -
Ellen en Matti stoppen het 'Blind Getrouwd'-experiment -
Netflix deelt trailer van David Finchers 'The Further Mis-Adventures Of Cliff Booth'
Kijktip van de dag

Bert (44) leeft voor zijn gezin en voor zijn basklarinet. Maar wanneer Philippe Geubels hem leert kennen is zijn leven al heel kwetsbaar. Door zijn ziekte is Bert vergeetachtig, maar de – ietwat flauwe – mopjes waar hij zo om bekendstaat, is hij nog niet verleerd. Bert wil dat er ook op zijn uitvaart nog gelachen wordt. Onmogelijk, denkt Philippe, tot Bert zijn beroep verklapt: ambtenaar van de Stad Antwerpen.
'De Laatste Lach', om 20.55 uur op VRT 1.




































