'Iedereen Beroemd' is terug met bijzondere paasweken en gloednieuwe rubrieken

zondag 6 april 2025
Foto: VRT1 - © VRT 2025

Op maandag 7 april schiet het nieuwe seizoen van 'Iedereen Beroemd' uit de startblokken. En die start wordt meteen iets bijzonders: de hele paasvakantie staat het programma in het teken van Pasen.

'Iedereen Beroemd: zalig Pasen' wordt twee weken lang een dagelijkse uitzending vol eieren, chocolade, klokken, de paashaas, de heropening van pretparken, enkele Vlaamse wielerklassiekers, strandcabines die teruggeplaatst worden, kinderen die zich vervelen, paastradities van over heel de wereld, noem maar op. Vanaf dinsdag 22 april is 'Iedereen Beroemd' er weer in zijn gewone jasje met heel wat nieuwe rubrieken, maar ook geliefde oude rubrieken keren terug.


Een paasvakantie vol 'Iedereen Beroemd'
De hele paasvakantie lang draait 'Iedereen Beroemd' rond Pasen, met bijzondere rubrieken als:

'Het gouden kuiken'
Geen paasvakantie zonder prijzen! In de nieuwe rubriek 'Het gouden kuiken' valt de hele paasvakantie een mooie prijs te winnen die al doet dromen van de zomer. Elke dag staat de paashaas (Sander Gillis of Laura Govaerts) van dienst namelijk ergens in Vlaanderen met zijn/haar groot paasballenbad. Op voorhand maakt VRT 1 bekend op welke locatie haas Sander of Laura die dag staat. Wie naar de locatie komt, maakt kans om deel te nemen.

Bij de start van elke 'Iedereen Beroemd: zalig Pasen' worden er live ter plaatse twee kandidaten gekozen. Zij krijgen één minuut de tijd om het bad in te duiken en het ei met daarin het gouden kuiken te vinden. De winnaar gaat naar huis met een reischeque. Vindt geen enkele kandidaat die dag het gouden kuiken, dan wordt de waarde de dag nadien verdubbeld voor de volgende kandidaten.

'Het laatste avondmaal'
Naar analogie met het schilderij ‘Het laatste avondmaal ‘ van Leonardo Da Vinci schuiven in het begin van de paasvakantie twaalf mensen aan tafel bij Elodie Gabias. Elke aflevering krijgen twee van die twaalf ‘apostelen’ de kans om Elodie met een gevat, origineel en grappig antwoord te imponeren. Wie Elodie het meest kan doen lachen, mag aan de tafel blijven zitten. Wie geen indruk maakt, moet beschikken. Voor wie wordt het zijn ‘laatste avondmaal’, en wie van de twaalf mag na elf afleveringen als enige met Elodie aan tafel blijven zitten?

'Iedereen Beroemd: zalig Pasen', vanaf maandag 7 april tot en met maandag 21 april, elke weekdag rond 19.40 uur op VRT 1 en VRT MAX.

Quizzen in de rollercoaster
Op dinsdag 22 april starten de gewone uitzendingen van 'Iedereen Beroemd', met nieuwe en terugkerende rubrieken zoals:

'Ik heb de...': In Vlaanderen zijn er mensen die beweren de grootste, de langste, de mooiste, de dikste, …. * te hebben (*eender wat verzameld, gekweekt, gebouwd, gemaakt …) kan worden. Elke week bezoekt Iedereen beroemd iemand en ontdekken we wat die persoon enkel met een superlatief kan bestempelen.

'Wat is weg?': De terugkeer van de rubriek waarbij één partner zich voorgoed probeert te ontdoen van een immens storend voorwerp dat de andere partner maar niet wil weggooien.

'De rollercoasterquiz': een duo heeft de tijd van één dolle rit om op één vraag te antwoorden…. Met aan de aankomst sowieso een warrig kapsel en mogelijk ook een memorabele prijs.

'De zoveelste keer': er zijn wel wat mensen die sommige handelingen durven te herhalen… nét iets meer dan Jan Modaal. Want wat bezielt iemand om 55.000 keer al naar hetzelfde nummer te luisteren? 1.216 keer de Muur van Geraardsbergen op te fietsen? 'Iedereen Beroemd' zoekt het uit!

'De examentaxi': juni is dé maand van examens en blokken. 'Iedereen Beroemd' zorgt voor enkele studenten een kosteloze en zorgeloze rit naar en van hun examen. Hoe hebben ze zich voorbereid en vooral: hoe hebben ze het ervan afgebracht?

Nog meer goed nieuws, want ook deze zomer keert 'Iedereen Beroemd' terug, in een speciaal zomers jasje.

'Iedereen Beroemd', vanaf dinsdag 22 april elke weekdag rond 19.40 uur op VRT 1 en VRT MAX.

Iedereen Beroemd op tv
Dinsdag 29 april 2025 om 19u45  »
VRT 1
Elke dag bezoekt de cameraploeg een Vlaamse gemeente om daar de dagelijkse actualiteit op beeld vast te leggen. De dagbeelden vormen de rode draad.
Maandag 28 april 2025 om 13u30  »
VRT 1
Elke dag bezoekt de cameraploeg een Vlaamse gemeente om daar de dagelijkse actualiteit op beeld vast te leggen. De dagbeelden vormen de rode draad.
Maandag 28 april 2025 om 19u45  »
VRT 1
Elke dag bezoekt de cameraploeg een Vlaamse gemeente om daar de dagelijkse actualiteit op beeld vast te leggen. De dagbeelden vormen de rode draad.
Dinsdag 29 april 2025 om 13u30  »
VRT 1
Elke dag bezoekt de cameraploeg een Vlaamse gemeente om daar de dagelijkse actualiteit op beeld vast te leggen. De dagbeelden vormen de rode draad.
Woensdag 30 april 2025 om 13u30  »
VRT 1
Elke dag bezoekt de cameraploeg een Vlaamse gemeente om daar de dagelijkse actualiteit op beeld vast te leggen. De dagbeelden vormen de rode draad.

DOSSIER: Voorjaar 2025: alle plannen, alle zenders (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

Een stad wordt geterroriseerd door een sadistische seriemoordenaar. De doorgewinterde rechercheur Russo en beginnend verpleger Lou moeten hun krachten bundelen om de koelbloedige dader te stoppen. Maar daarvoor zullen ze wel eerst hun zonden uit het verleden onder ogen moeten zien.

'Vindicta', om 22.30 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:00
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:25
    Nachtlus
    08:00
    Lentebeelden
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:45
    Geen uitzending
    05:45
    Plop & de Peppers
  • 03:00
    Geen uitzending
    07:00
    Gordon Ramsay's Future Food Stars
  • 01:40
    Geen uitzending
    08:00
    Buffy the Vampire Slayer
  • 01:10
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:25
    Geen uitzending
    09:55
    Melrose Place
  • 01:50
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 02:05
    Geen uitzending
    02:10
    Sports Late Night
  • 01:50
    Geen uitzending
    02:05
    Criminal Minds
  • 03:40
    Geen uitzending
    02:25
    Star Trek: Picard
  • 02:55
    Geen uitzending
    06:15
    Meesterlijke Klassiekers
  • 01:30
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:05
    Herhalingslus
    11:00
    Trends Talk
  • 03:49
    Simple diy
    05:55
    Sixties To Six
  • 03:25
    Vlaamse Klassiekers
    02:00
    Sarah's Sweet Table
  • 03:00
    Call the Midwife
    02:00
    Midsomer Murders
  • 03:15
    Flip This House
    05:40
    Storage Wars
  • 02:50
    NOS Gesprek minister-president
    02:15
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 02:25
    Nieuwsuur
    08:00
    Petrus in het land
  • 03:05
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    02:05
    Restaurant Misverstand Vlaanderen