Het spel zit op de wagen: DIT zijn 'De Verraders'!

zondag 14 september 2025
Foto: VTM - © DPG Media 2025

Staf Coppens liet er geen gras over groeien: nog voor iedereen het kasteel in Frankrijk bereikte, duidde hij drie verraders aan.

Vanaf nu spelen Omar Souidi, Amelie Albrecht en Francesco Planckaert dubbel spel. Zij zullen de komende weken in het geniep samenzweren en liegen met één doel voor ogen: de bondgenoten één voor één uitschakelen.


Omar voelde zich meteen in zijn sas: 'Wanneer je die hand voelt rusten en je weet: oké, het is gebeurd, dan voel je vooral adrenaline. Je krijgt instant energie. Ik voelde geen zenuwen maar vooral een kick. Het gaat beginnen en ik ga het als verrader heel hard spelen.' Voor Francesco kwam de keuze als een complete verrassing: 'Plots een hand op mijn schouder… heel raar. Ik zat er zo zen en op mijn gemak. Ik dacht echt dat het helemaal anders ging zijn. Maar ik ben blij. Toen ik mijn blinddoek afdeed, ben ik gewoon hetzelfde gebleven. Niemand heeft iets gemerkt.' Bij Amelie heerst er lichte twijfel: 'Verrader, godverdekke! Ik ben wel graag de slechterik. Alleen: hier zitten toffe mensen en ik ga ze nu allemaal voor de zot moeten houden. Man, man…'


Eén verkeerde stap kan de drie verraden, maar voorlopig lijkt de groep niets in de gaten te hebben. Omar speelt het spel alvast listig: 'Ik ga voortdurend verwarring stichten. Als een kunstenaar die een penseel vastheeft, moet je smeren en schilderen. Ik wil de bondgenoten volledig ‘in doubt’ brengen.' Intussen richt de groep zijn verdenkingen tijdens het diner vooral op Lynn en Toni. 'Als actrice heb je de perceptie al tegen. Je start precies drie posities achter iedereen', vertelt Lynn. En ook misdaadauteur Toni stond onder druk: 'Ze gaan ervan uit dat ik verrader moet zijn met mijn beroep.'

Terwijl Omar, Amelie en Francesco ’s nachts hun eerste eed van trouw afleggen, blijft één vraag door de raadzaal gonzen: waar zijn de vijf anderen? Roger, Leen, Els, Eliyha en Chloé zijn nog onderweg met een trage paardenkoets na hun verlies in de eerste missie. Bij aankomst moeten ook zij meteen naar de raadzaal… Duidt Staf nog een extra verrader aan? Komt de groep te weten hoeveel verraders er zijn? En wie wordt het eerste slachtoffer van de verraders?



TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Eenmaal Andermaal' (VTM)

In Amsterdam strijdt actrice Martine Jonckheere aan de zijde van goede vriend Jacques tegen het duo Axel en chef-kok Sofie Dumont, op zoek naar verborgen parels op de sfeervolle brocantemarkt van het Amstelveld.

'Eenmaal Andermaal', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:30
    Blokken
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 18:25
    Pano
    19:10
    De Campus Cup
  • 18:50
    De Hoppers
    19:05
    De Raad van Soekie
  • 18:20
    Florentina
    19:00
    VTM Nieuws
  • 17:55
    MasterChef Australia: Back to Win
    19:00
    Home and Away
  • 18:40
    Home Economics
    19:05
    The Simpsons
  • 18:10
    Police Interceptors
    20:00
    Premier League Darts
  • 18:25
    ER
    19:15
    S.W.A.T.
  • 18:25
    Sturm der Liebe
    19:20
    De keuken van Sofie
  • 18:05
    Brieven aan Samson
    19:10
    De Container Cup
  • 18:55
    The Rookie
    19:45
    FBI: International
  • 18:55
    Pawn Stars
    19:45
    Lost Car Rescue
  • 18:55
    Next Level Chef
    19:45
    Wat goééééd! Het beste van Chateau Meiland
  • 18:45
    Killer at the Crime Scene
    19:35
    Snapped
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 18:59
    Hobbyklus
    19:20
    Het appartement
  • 18:30
    De Wereldkeuken
    19:15
    Chris Cooks Cymru
  • 18:05
    Death in Paradise
    19:10
    Father Brown
  • 18:50
    Grey's Anatomy
  • 18:30
    EenVandaag
    19:05
    Eva
  • 18:30
    Noord-Zuid-Oost-West
    19:10
    BinnensteBuiten
  • 18:45
    Het Klokhuis
    19:00
    NOS Jeugdjournaal