Het Belgische Caviar pakt opnieuw uit met vier Super Bowl-spots

donderdag 6 februari 2025

Het Belgische productiehuis Caviar zal dit jaar opnieuw zijn stempel drukken op de prestigieuze Super Bowl met vier opvallende commercials.

De Kansas City Chiefs en Philadelphia Eagles spelen op 9 februari in het Caesars Superdome van New Orleans de 59e editie van de Super Bowl, ofwel de finale van het kampioenschap in American football. Deze producties, gemaakt door toonaangevende regisseurs en met steracteurs, benadrukken Caviars impact op de internationale reclamewereld.


'De Super Bowl blijft het ultieme platform voor innovatieve en impactvolle reclamecampagnes', zegt CEO van Caviar Bert Hamelinck. 'Onze betrokkenheid bij deze vier spots benadrukt nogmaals hoe belangrijk expertise en creativiteit nodig is in de sector. We zijn verheugd om jaar na jaar met deze commercials de positie van Caviar op internationaal niveau te blijven versterken.'

Twee van de vier Super Bowl-commercials hebben alvast een teaser gelanceerd. Hellmann’s onthulde vorige week zijn reclamespot met Meg Ryan, Billy Crystal en Sydney Sweeney, terwijl Totino’s een teaser deelde van hun campagne met Tim Robinson en Sam Richardson. De twee overige commercials blijven geheim tot de Super Bowl zelf.

Hellmann’s
​Regie: Jake Szymanski | Bureau: VML ​
​Met Billy Crystal, Meg Ryan en Sydney Sweeney

In de Hellmann’s-commercial herenigen Meg Ryan en Billy Crystal na 35 jaar zich in een ​ herinterpretatie van hun iconische scène uit 'When Harry Met Sally'. Het tafereel speelt zich weer af in Katz's Delicatessen, waar Ryan haar sandwich perfectioneert met Hellmann’s mayonaise, wat leidt tot een nostalgische knipoog naar de originele film. Sydney Sweeney maakt een verrassende cameo om de beroemde zin 'I'll have what she's having' te leveren.

Totino’s
​Regie: Alice Mathias | Bureau: Dentsu ​
​Met Tim Robinson en Sam Richardson

Totino’s maakt zijn Super Bowl-debuut met een humoristische commercial waarin comedians Tim Robinson en Sam Richardson de hoofdrol spelen. De spot introduceert een buitenaards personage genaamd Chazmo, die samen met de acteurs een komische interactie aangaat over de geliefde pizzahapjes. Deze campagne benadrukt Totino's positie als favoriete 'gameday snack' en markeert General Mills' terugkeer naar de Super Bowl na meer dan een decennium.


Persbericht CAVIAR
Meer artikels over Caviar
Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

De spelers van Eendracht Vooruit zijn vijftigers ondertussen. Maar de vrienden zijn uit elkaar gegroeid en hebben andere dingen aan hun hoofd dan voetbal: elk op hun eigen manier worstelen ze met de opvoeding van hun kinderen. Wanneer een van hen ziek wordt, komen ze tot het besef dat het leven te kort is voor ruzies. Maar om opnieuw bij elkaar te komen, hebben ze de hulp nodig van de nieuwe generatie.

'Team Spirit NXT GEN', film uit 2025 met oa. Dimitri Leue en Tania Kloek, om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 16:25
    Sporza: European Open
    17:55
    Kijk uit
  • 14:00
    Sporza: WK Gymnastiek
    17:50
    Sporza: European Open
  • 17:25
    GameKeepers
    17:50
    De week van Karrewiet
  • 17:05
    Code van Coppens
    18:10
    Lili en Marleen
  • 17:00
    Als de brandweer
    18:00
    Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
  • 17:25
    The Good Doctor
    18:20
    Let Him Go
  • 16:45
    Police Interceptors
    22:30
    The Hurricane Heist
  • 17:15
    Our Christmas Love Song
    18:55
    The Christmas Bow
  • 17:25
    'Allo 'Allo!
  • 17:25
    Huizenjagers
    18:25
    De Verhulstjes
  • 17:40
    NCIS
    23:00
    Criminal Minds
  • 17:25
    That '70s Show
  • 16:55
    Het Roer Om
    20:35
    Oh Oh Den Haag
  • 17:35
    World's Most Evil Killers
  • 17:40
    Z-Cocktail
    17:47
    Business Branding
  • 17:41
    Roger
    18:00
    Classics 55
  • 17:10
    Winterse Kost
    17:50
    De Garde van Gert
  • 17:05
    Bookish
    18:10
    Inspector George Gently
  • 17:10
    NCIS
    18:05
    Hudson & Rex
  • 15:35
    NOS Sport: WK Turnen 2026
    17:56
    Socutera
  • 17:40
    De Verandering
    17:55
    EO Metterdaad
  • 17:35
    Ongezien
    17:50
    Zappsport