'Hacked', een serie van Streamz en GoPlay, naar Canneséries

woensdag 9 maart 2022

'Hacked', een serie van Streamz en GoPlay is geselecteerd voor de Short Form-competitie van Canneséries (1-6 april 2022), dat dit jaar aan zijn zesde editie toe is.

In 10 afleveringen van 14 minuten volgt 'Hacked' drie vrienden: Nilou, Malick en Adanne. Ze delen alles met elkaar maar lijken toch meer vertrouwen te hebben in hun smartphone, de drager van al hun persoonlijke informatie, dan in hun vriendschap. Wanneer ze tot de ontdekking komen dat hun telefoons gehackt zijn, lijkt niets meer zeker. Ze willen er alles aan doen om hun geheimen niet aan de grote klok te hangen, maar met een hacker op de loer, die hen uitdagende opdrachten stuurt in ruil voor hun privacy, worden de drie vrienden geconfronteerd met hun duisterste angsten en geheimen.


'Hacked' werd geschreven door Laura Van Haecke en Una Kreso en geregisseerd door Laura Van Haecke. Anthony Van Biervliet en Ruben Vandenborre van productiehuis Dingie produceerden de serie voor Streamz en GoPlay. DutchFilmWorks staat in voor de internationale verkoop van de serie.

Het internationale seriesfestival Canneséries is dit jaar aan zijn zesde editie toe. In 2020 pakte de VTM-reeks 'Red Light' (ook te zien op Streamz) twee prijzen op Canneséries, die van de Studentenjury en daarnaast ook de Special Performance Award voor acteurs Carice van Houten, Halina Reijn, Maaike Neuville en Geert Van Rampelberg.

'Hacked' is een productie van Dingie, GoPlay en Streamz met de steun van het Innovatielab van het VAF/Mediafonds van Vlaams minister van Media Benjamin Dalle, Screen Brussels en Sabam. De reeks is nu al beschikbaar op Streamz en zal later ook op GoPlay verschijnen.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Blind Getrouwd' - reĂĽnie (VTM)

Drie maanden na de beslissing zien de koppels elkaar terug in de natuur. Wie is nog altijd samen en wie ging uit elkaar? Samen met Frances en de experten kijken de deelnemers terug op hun 'Blind Getrouwd'-avontuur.

'Blind Getrouwd', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 01:20
    Sander tegen de tijd
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:00
    Nachtlus
    08:00
    Herfstbeelden
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:10
    Geen uitzending
    01:00
    Styx
  • 01:45
    Geen uitzending
    02:25
    Police Interceptors
  • 01:55
    Geen uitzending
    13:25
    Chicago Med
  • 01:15
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:20
    Joe
    05:55
    Christmas Tree Lane
  • 01:25
    Geen uitzending
    01:10
    Cheers
  • 02:00
    Geen uitzending
    01:10
    De Tafel van de Week
  • 02:35
    Geen uitzending
    01:55
    Criminal Minds
  • 02:30
    World's Most Dangerous Prisoners
  • 02:35
    Geen uitzending
    02:00
    Kopen Of Slopen?
  • 02:05
    Geen uitzending
    01:20
    Strike
  • 02:35
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:42
    De Branche-Expert
    05:55
    Sixties To Six
  • 02:45
    Indian Summer
    01:40
    Winterse Kost
  • 02:30
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
    01:30
    Murdoch Mysteries
  • 02:50
    NCIS
    01:30
    The Resident
  • 02:40
    NOS Journaal
    01:05
    Even tot hier
  • 01:25
    Nieuwsuur
    08:10
    Petrus in het land
  • 02:15
    Eva
    01:45
    First Dates