ElevenDAZN lanceert gratis aanbod

Vanaf vandaag kunnen fans op DAZN.com en de DAZN app gratis naar reportages, interviews en samenvattingen van hun favoriete spelers en ploegen kijken. Wekelijks zullen ook enkele bokskampen en matchen uit het nationale en internationale vrouwenvoetbal live en gratis worden aangeboden.
Om de lancering van dit nieuwe aanbod te vieren, zullen de drie wedstrijden van de Riyadh Season Cup, waaronder de 'Ronaldo vs Messi game', gratis kunnen bekeken worden. Voor wie premium livesport wil, blijft het betalende aanbod bestaan.
Sinds de lancering op de Belgische markt in juli 2023, konden fans zich al via de DAZN app abonneren op wedstrijden en ‘on demand’ content uit de Pro League, LaLiga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, FA Cup, NFL, NBA en meer. Vandaag lanceert DAZN in België en wereldwijd een aanbod aan sportcontent die gratis te bekijken is voor alle geregistreerde gebruikers.
Fans die zich gratis registreren bij DAZN krijgen toegang tot een rijke catalogus met honderden uren aan documentaires, hoogtepunten van wedstrijden en evenementen, exclusieve interviews en actuele reportages en een breed aanbod aan vrouwenvoetbal.
Ook zullen de drie wedstrijden van de langverwachte Riyadh Season Cup gratis te bekijken zijn voor geregistreerde gebruikers. Op 29 januari neemt Al Hilal van Neymar het op tegen het Inter Miami van Lionel Messi. Op 1 februari staan Inter Miami en Al Nassr tegenover elkaar, een wedstrijd waarin twee voetballegendes, twee van de grootste spelers aller tijden met opgeteld 13 Ballon d' Or’s, het tegen elkaar opnemen: Messi vs Ronaldo. De laatste wedstrijd van het toernooi - tussen Al Hilal en Al Nassr - staat gepland op 8 februari.
'Home of Women’s football'
DAZN riep vorige week de industrie en mediawereld op om werk te maken van een ‘New Deal’ voor het vrouwenvoetbal. Voor België ondersteunt deze oproep de vele inspanningen die tot hiertoe reeds door bestaande actoren werden gedaan. Voortaan zal al het vrouwenvoetbal gratis te bekijken op DAZN.com en de DAZN app. Zo wordt DAZN meer dan ooit dé bestemming voor het vrouwenvoetbal. Fans kunnen gratis de beste wedstrijden bekijken uit de Belgische Lotto Super League, UEFA Women’s Champion’s League, Serie A Feminille, Women’s FA Cup, LaLiga F, Frauen Bundesliga en Saudi Women’s Premier League.
Massimo D’Amario, Managing Director ELEVEN/DAZN: 'Met meer dan 3,5 miljard sportfans over de hele wereld is het doel van DAZN om de grootste online community te creëren waar zowel casual liefhebbers als superfans meer sport kunnen ontdekken en zowel gratis als tegen betaling kunnen genieten van rijkere kijkervaringen. In België vormt het gratis aanbod ook een geweldige aanvulling voor sportfans die reeds een betalend sportabonnement hebben bij de telecom operatoren en die op zoek zijn naar meer content over hun favoriete clubs en spelers. Daarnaast is het ook een geweldige kans voor meer casual sportfans om gratis kennis te maken met het live en on demand aanbod van DAZN.'
Wat verandert er concreet?
- Voor bestaande abonnees op DAZN.com en de DAZN app verandert er niets.
- Abonnees die een betalend sportabonnement hebben bij Proximus, Telenet, Orange, VOO of TV Vlaanderen / Télésat kunnen voortaan gratis de DAZN app downloaden en de extra content van het gratis aanbod bekijken.
- Ook fans zonder sportabonnement kunnen vanaf vandaag bij DAZN terecht voor een gratis aanbod.
Naast het gratis aanbod blijven de bestaande abonnementen beschikbaar via alle Belgische telecom operatoren en rechtstreeks via DAZN.com vanaf 9,99 euro per maand.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: dinsdag 26 mei 2026
- Martine Prenen (62) overleden na strijd tegen pancreaskanker
- Kijkcijfers: 22, 23, 24 en 25 mei 2026
- De Bomma staat centraal in meest bijzondere seizoensfinale ooit van 'Familie'
- Jan Versteegh presenteert realityshow 'Vijf Dagen Vast'
- Opmerkelijke bekentenis van Viktor in 'Brieven Aan Samson': 'Ik kon pas op mijn twaalfde fietsen'
- 'Zembla' onderzoekt de oprukkende jeugdcriminaliteit
- Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt'
- Europees debutant Crystal Palace tegen volksclub Rayo Vallecano in de Conference League-finale op Ziggo Sport
- 'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was
- Belle Perez brengt live haar grootste hits tijdens De Foute Party van Qmusic
- Véronique De Kock opent haar eigen B&B… op de radio
- Bram Krikke elke vrijdagochtend naast Mattie Valk te horen in de Qmusic-ochtendshow
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Berkel en Rodenrijs
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam -
EOdoc 'Het Corioliseffect': een weergaloze ode aan het leven op aarde -
Dit was de Q-Lift Off met Berre! -
Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf -
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE' -
'Jack Ryan: Ghost War' nieuw te zien op Prime Video -
'Ze Zeggen Dat' onderzoekt de orgasmekloof -
Kijk naar de reünie van 'The Real Housewives of Antwerp' -
HBO lanceert eerste beelden van 'Life, Larry and the Pursuit of Unhappiness' -
'Ticket to the Tribes' is binnenkort nieuw op Prime Video -
Het wordt heel heet in de studio van 'So You Think You Can Dance' -
Amy's 30ste verjaardag ontploft na verrassende onthullingen in 'The Real Housewives of Antwerp' -
'Vanavond Bij Ons' is nieuw op njam! -
Hoe ver gaat Andreas in 'Thuis'?
Kijktip van de dag

De extra kamer is af en de jury bezoekt opnieuw alle werven. Ondertussen breekt de allerlaatste fase van het avontuur aan: de afwerkingsweek. Er moet nog keihard gewerkt worden, want net deze laatste details kunnen bepalen wie straks zijn droomhuis wint.
'Huis Gemaakt', om 20.35 uur op VTM.



































