Eleven verlengt overeenkomst met Bundesliga voor vier jaar

Het Duitse topvoetbal blijft op Eleven Sports. Eleven verlengde zonet de overeenkomst met de Bundesliga over uitzendrechten van de Bundesliga en de Bundesliga 2 voor de komende vier jaar, tot 2025.
Op 13 augustus gaat het nieuwe seizoen in de Bundesliga van start en opnieuw is het uitkijken naar de prestaties van onze huidige en toekomstige Rode Duivels. Axel Witsel, Thorgan Hazard en Thomas Meunier gaan met Borussia Dortmund weerd de strijd met Bayern München en zijn nieuwe trainer Julian Nagelsmann aan. Dedrick Boyata en Dodi Lukebakio staan bij Hertha Berlijn in de spotlights, Koen Casteels wil bij Wolfsburg zijn blessure van eind vorig seizoen wegspelen en Sebastiaan Bornauw moet FC Köln weer volledig op de rails krijgen. Je kan niet naast onze Belgen kijken in een competitie die nooit teleurstelt.
De voorbije jaren was de Bundesliga al te zien op Eleven Sports en daar komen nu nog eens 4 seizoenen bij, tot en met het seizoen 24-25.
Filip Daems, analist Eleven Sports en ex-Borussia Mönchengladbach: 'Het is fantastisch nieuws dat Eleven de overeenkomst met de Bundesliga opnieuw verlengt. Ik ben benieuwd naar de manier waarop Julian Nagelsmann zijn stempel op Bayern München zal willen drukken. En zeker weten dat Thorgan, Axel en Thomas, na hun blessures van vorig seizoen, gebrand zijn om met Dortmund eindelijk de hegemonie van Bayern te doorbreken. Ik kijk er alvast naar uit.'
Naast de Duitse eerste klasse, heeft Eleven ook de rechten verworven van Bundesliga 2 en van de Duitse Supercup. De Supercup wordt dit seizoen op 17 augustus gespeeld, tussen bekerwinnaar Dortmund en kampioen Bayern, in het Signal Iduna Park in Dortmund.
Naast live-uitzending van de wedstrijden uit de Duitse eerste en tweede klasse, zal Eleven wekelijks ook interviews en reportages brengen met onze Belgen in Duitsland maar ook met de grote sterren uit de Duitse competitie: Lewandowski, Haaland of nog Kingsley Coman.
Guillaume Collard, Managing Director Eleven Sports België en Luxemburg en Chief Rights Acquisition Officer Eleven Sports Group: 'We zijn bijzonder trots ons langetermijn partnership met de Bundesliga te kunnen verlengen. Dit partnership is gebaseerd op innovatie en business development waarbij de fans centraal staan. De Bundesliga is één van de sterkste competities ter wereld met een grote aantrekkingskracht voor Belgische talenten. We zijn dus bijzonder blij deze premium competitie opnieuw aan de Belgische fans te kunnen aanbieden.'
Robert Klein, CEO Bundesliga International: 'Eleven Sports is een sterke, betrouwbare partner die onze ambitie deelt om voortdurend te willen innoveren in de fan experience van de kijkers. De hernieuwing van onze overeenkomst is een sterk signaal om de Bundesliga fors te verankeren in de Belgische markt. Bovendien heeft onze competitie met onder meer Thorgan Hazard en Koens Casteels, een sterke Belgische inslag die de Belgische fans ieder weekend zal blijven triggeren.'
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Blind Getrouwd 2026': zo gaat het nu met de koppels!
- Kijkcijfers: dinsdag 27 oktober 2026
- Van peepshow tot politiek: 'Bij ons op de Wallen' is terug
- Zes humoristen schrijven een afscheidsrede in 'De Laatste Lach'
- Patrick Lodiers laat comedians en acteurs los op het nieuws in 'Wat speelt er'
- Paniek slaat toe bij verrader Stephanie tijdens duel in 'De Verraders'
- Astrid Coppens helemaal ontroerd door bevalling: 'Zie wat een schoon patatje'
- Kijk 'NPO Doc: Erfenis van liefde' op NPO 3
- Noraly Beyer en Frank van Leeuwen in 'Boerderij van Dorst'
- Happily ever after? Of een echtscheiding rijker? Je ontdekt het in 'Blind Getrouwd, De Reünie'
- Samen op stap voor een warmere kerst: JOE lanceert De Grote Pakjestocht
- An Lemmens krijgt vrij spel op Willy met '120 Minuten An Lemmens'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit het Jenevermuseum in Schiedam
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit -
Shauna: van euforie naar bittere exit in 'De Verraders' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'The Mob' op Disney+ -
Wie blijft samen? Wie vraagt de scheiding aan? -
'Reputatieschade? Je m’en fous!' -
'De Verhulstjes' gaan bowlen! -
'Monsters: The Truth Behind the Myths' nieuw op National Geographic -
'Freak circus' zet podium van 'Got Talent' in vuur en vlam -
Stream de nieuwe mysterieserie'Phony' op Disney+ -
Eerste service legt pijnpunten bloot in 'Mijn Restaurant' -
'Taken: Natalee Holloway' in november nieuw op Netflix
-
Margriet Hermans gelooft Shauna Dewit voor geen haar -
Graaft Femke haar eigen graf in 'Thuis'? -
'De carwash draaide op mijn kosten' -
Mattias en Marjan nemen afscheid van elkaar voor het beslissingsmoment -
Streamz onthult trailer voor nieuwe dramareeks 'Omerta' -
Repetitie loopt mis voor Golden Buzzer Amoukanama -
Isabelle A getuigt over haar kankerdiagnose in 'Radio 2 Dansathon' -
Karolien Debecker komt toe in Zottegem voor Radio 2 Dansathon -
Verspreekt Kürt Rogiers zich in 'De Verraders'? -
Netflix onthult officiële trailer van animatiefilm 'Steps' -
Axel Daeseleire kijkt binnen in slaapkamer president Blue Angels -
Jury grijpt in, in 'Mijn Restaurant' -
Ellen en Matti stoppen het 'Blind Getrouwd'-experiment -
Netflix deelt trailer van David Finchers 'The Further Mis-Adventures Of Cliff Booth'
-
Bert is Faroek 2.0 in 'De Verraders'
Kijktip van de dag

Bert (44) leeft voor zijn gezin en voor zijn basklarinet. Maar wanneer Philippe Geubels hem leert kennen is zijn leven al heel kwetsbaar. Door zijn ziekte is Bert vergeetachtig, maar de – ietwat flauwe – mopjes waar hij zo om bekendstaat, is hij nog niet verleerd. Bert wil dat er ook op zijn uitvaart nog gelachen wordt. Onmogelijk, denkt Philippe, tot Bert zijn beroep verklapt: ambtenaar van de Stad Antwerpen.
'De Laatste Lach', om 20.55 uur op VRT 1.





































