Dit is het nieuwe 'knuffelvlammetje' van De Warmste Week

Dit jaar omarmen we elkaar tijdens De Warmste Week extra stevig, want eenzaamheid raakt ons allemaal. Vanaf vandaag draag je die knuffel bij je met het 'knuffelvlammetje'.
Het zijn twee vlammetjes die elkaar omarmen. Zo geef je warmte en verbondenheid door aan iedereen die zich wel eens eenzaam voelt. Zita Wauters maakt er als Vlambassadeur opnieuw haar missie van om iédereen in Vlaanderen en Brussel een vlammetje op te spelden.
Knuffelvlammetje en sleutelhangers
Vanaf vandaag kan iedereen opnieuw een vlammetje kopen voor De Warmste Week. Nieuw dit jaar zijn de sleutelhangers, die je niet enkel voor jezelf koopt: deel de sleutelhanger met iemand die je een warm hart toedraagt.
Door een knuffelvlammetje of sleutelhanger te kopen en te dragen, steun je de 276 geselecteerde projecten rond het thema eenzaamheid. De opbrengst gaat naar het DWW-fonds. Het fonds, beheerd door de Koning Boudewijnstichting, steunt de projecten financieel in 2025.
Een knuffelvlammetje van De Warmste Week kost 4 euro, een sleutelhanger heb je voor 6 euro. Ze zijn te koop op dewarmsteweek.be en in elk KBC-bankkantoor of -verzekeringsagentschap.
Zita Wauters als Vlambassadeur
Zita Wauters trekt voor De Warmste Week opnieuw door Vlaanderen en Brussel als Vlambassadeur. Haar missie? Zoveel mogelijk mensen een Vlammetje opspelden. Ze trekt naar alle uithoeken om vlammetjes te verkopen en om zo samen te vlammen tegen eenzaamheid. Van een tv-studio, tot een gekke kerstmarkt, een mooi project of warme actie in de buurt: geen locatie is te ver voor de vlammende Zita. Haar verhaal volg je op het Instagram-kanaal van De Warmste Week.
Zita Wauters: 'Ik vind het geweldig om opnieuw Vlambassadeur te mogen zijn voor De Warmste Week, zeker rond een thema als eenzaamheid. Ik geloof dat iedereen soms een gevoel van eenzaamheid kent, en juist daarom wil ik samen met zoveel mogelijk mensen laten zien dat we er voor elkaar zijn. Met een klein gebaar kunnen we iemands dag – en misschien zelfs leven – een stukje lichter maken. Laten we terug allemaal samen vlammen, want samen staan we sterker!'
Wie zal er live radio maken vanuit Het Warmste Huis? Wat staat er allemaal te gebeuren op 't Zand? En welke artiesten komen langs in Brugge? Dat alles kom je te weten op maandag 2 december.
De Warmste Week vindt dit jaar plaats op 't Zand in Brugge van woensdag 18 tot en met dinsdag 24 december en is te volgen op VRT 1, Studio Brussel, MNM, Ketnet en VRT MAX.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: 22, 23, 24 en 25 mei 2026
- De Bomma staat centraal in meest bijzondere seizoensfinale ooit van 'Familie'
- Jan Versteegh presenteert realityshow 'Vijf Dagen Vast'
- Jade Mintjens gaat op zoek naar leven en gewoontes van alle Belgen in nieuw Play-programma 'Jade & de Belgen'
- Nieuw seizoen van 'Rock The Block' op HGTV
- Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt'
- Europees debutant Crystal Palace tegen volksclub Rayo Vallecano in de Conference League-finale op Ziggo Sport
- 'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was
- 'Kunst in het Wild': een ontdekkingstocht langs kunst in de openbare ruimte
- Herman Verbruggen gaat dinsdag 'Door de Bomen'
- Véronique De Kock opent haar eigen B&B… op de radio
- Bram Krikke elke vrijdagochtend naast Mattie Valk te horen in de Qmusic-ochtendshow
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Berkel en Rodenrijs
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- De lucht kleurt Q: Berre geeft in luchtballon van Qmusic spectaculaire showcase vanuit de lucht
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam -
EOdoc 'Het Corioliseffect': een weergaloze ode aan het leven op aarde -
Dit was de Q-Lift Off met Berre! -
Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf -
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE' -
'Jack Ryan: Ghost War' nieuw te zien op Prime Video -
'Ze Zeggen Dat' onderzoekt de orgasmekloof -
Kijk naar de reünie van 'The Real Housewives of Antwerp' -
HBO lanceert eerste beelden van 'Life, Larry and the Pursuit of Unhappiness' -
'Ticket to the Tribes' is binnenkort nieuw op Prime Video -
Het wordt heel heet in de studio van 'So You Think You Can Dance' -
Amy's 30ste verjaardag ontploft na verrassende onthullingen in 'The Real Housewives of Antwerp' -
'Vanavond Bij Ons' is nieuw op njam! -
Hoe ver gaat Andreas in 'Thuis'? -
Kijk de trailer van het nieuwe seizoen van 'Rivals' -
Zo klonk Essyla tijdens de halve finale van het Eurovisiesongfestival -
Mathieu Terryn geeft exclusieve inkijk in de backstage van 'The Voice'
Kijktip van de dag

Samen met zijn hechte buren reist Gerard naar Amsterdam, waar ze volop genieten van de levendige sfeer en unieke bezienswaardigheden die de stad te bieden heeft. Gerard, altijd actief op sociale media, beleeft online een groot succes: zijn vlog wordt bekroond.
'Only Joling', om 21.50 uur op VTM 2.



































