Deze drie koppels strijden verder voor een eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'

donderdag 28 april 2022

Het waren heftige, vermoeiende en emotionele weken voor de koppels in 'Huis Gemaakt'. Ze werkten op korte tijd niet alleen de ruwbouwwerken af, maar leverden elk ook een eerste ingerichte slaapkamer op.

In de aflevering van vanavond kwamen juryleden Cerina, Hadisa en Gert langs om de geleverde werken te inspecteren en werden er moeilijke knopen doorgehakt. De komende weken mag namelijk slechts de helft van de koppels verder verbouwen. Voor Lien & Melvin, Melanie & Didier en Ines & Seb stopte helaas het avontuur. De jury had wél goed nieuws voor Anaïs & Cedric in Antwerpen, Eline & Younes in Beringen en Alexia & Emiel in Boortmeerbeek, want zij mogen ‘hun’ droomhuis verder afwerken.


In Antwerpen waren Gert en Hadisa vol lof over het interieur van de slaapkamer die Anaïs & Cedric hen voorstelden. 'We hebben het gewoon fucking gehaald! Dat is gestoord! Alweer een stapje dichter!', riep het koppel dolenthousiast uit. 'Aan de andere kant laat je wel je maatjes achter. We moeten nu knallen zodat zij kunnen zeggen dat ze tegen de winnaars verloren zijn. We gaan dubbel zo hard ons best doen om voor hen te winnen.'

In Beringen won de warme kinderkamer van Eline & Younes het van de cowboy vibes van Melanie & Didier. De jury kreeg er twee haast perfect afgewerkte kamers te zien en dat stemde hen erg gelukkig. 'Het niveau ligt beduidend hoger dan in de andere panden. Dit is wat wij verwachten', zei Cerina. De jury zag veel groeipotentieel in Eline & Younes en schonk hen het vertrouwen. 'Wie gaat er winnen?!', reageerde Younes euforisch. 'Ik heb er zo veel zin in! Ik zou al willen beginnen aan de rest van de werken, maar ik mag mijn hemdje niet vuil maken.'

In Boortmeerbeek kreeg de jury een ander gevoel bij het inspecteren van de slaapkamers. Zowel Ines & Seb als Alexia & Emiel presteerden naar hun gevoel ondermaats. 'Dit huis verdient meer. Het winnende koppel moet een serieus tandje bijsteken', aldus Cerina. Alexia & Emiel kregen het voordeel van de twijfel en mogen verder strijden voor het huis. Een grote opluchting voor het koppel. 'Nu mogen we het huis volledig verder afwerken, wat me wel terug helemaal motiveert', klonk het bij Alexia. 'We begonnen met negen, toen met zes, nu met drie en wij zijn erbij. We mogen trots zijn en nu gaan we nog harder knallen.'



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Mijn Restaurant' - Wim Opbrouck (VTM)

De jury bezoekt en eet bij de duo's in Halle, Mechelen en Oostende. Intussen brengen de klanten voor het eerst hun stem uit en delen ze hun ongezouten commentaar. Wie maakt de beste indruk?

'Mijn Restaurant', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:10
    Geld gezocht
    23:00
    VRT NWS laat
  • 22:15
    De ideale wereld
    22:55
    Het weer
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:00
    Love Island VIPS
    23:00
    Chicago Fire
  • 21:35
    Kees van der Spek: Oplichters Aangepakt
    22:55
    De Inspecteurs
  • 21:45
    Styx
    23:00
    Snowpiercer
  • 22:35
    Wake of Death
    00:20
    Police Interceptors
  • 22:10
    A Dream of Christmas
    23:45
    Merry Christmas, Ms. Christmas
  • 21:35
    Gilliams & De Bie
    22:40
    Cheers
  • 22:35
    Nonkels
    23:15
    De Tafel van Tine
  • 21:35
    Murdaugh: Death in the Family
    22:40
    Friends
  • 20:35
    Wordt aangekondigd
    22:50
    Twisted Metal
  • 21:55
    Komen Eten
    22:50
    Huizenjagers
  • 22:30
    Without a Trace
    23:20
    Strike
  • 22:38
    Z-Energy
    22:45
    Z-Nieuws
  • 22:34
    De Branche-Expert
    22:55
    Sorry Music Classics
  • 22:20
    Becoming Meewis
    23:00
    Winterse Kost
  • 21:55
    Luther
    23:00
    Vienna Blood
  • 22:25
    NCIS
    00:15
    NCIS: Los Angeles
  • 22:20
    Pauw & De Wit
    23:10
    NOS Journaal Laat
  • 22:35
    Rutgers Lobby
    23:05
    De dierenarts van Yorkshire
  • 22:00
    Zoals het komt: 100 dagen in de gehandicaptenzorg
    22:55
    Van Roosmalen & Groenteman