De Masked Singers zetten hun schoen: wie krijgt lekkers en wie… een ontmaskering?

Wie zoet is krijgt lekkers, wie stout is... wordt ontmaskerd. Sinterklaas is in het land en dus hebben de zeven Masked Singers hun schoentje gezet in de hoop dat ze een plekje in de volgende show cadeau krijgen.
Maar zoals het hoort moeten Viool, Bambi, Pluisjes, Chinchilla, Eenhoorn, King Krab en Schaapje eerst op schoot bij de goedheiligman. Als hij weet wie dit jaar de stoute kindjes waren, moet hij toch ook weten wie er in de pakken schuilt? Helaas, zelfs voor de sint blijft de ware identiteit van de gemaskerde figuren één groot mysterie. Al zitten zijn ontmoetingen met de zeven Masked Singers wel boordevol tips… Kan de informatie uit 'het grote boek' van Sinterklaas de speurders een handje helpen?
Ze zijn braaf, ze staan klaar en ze helpen waar ze kunnen: Véronique De Kock, Ward Lemmelijn en Tine Embrechts vormen vrijdagavond de leukste onderzoekscommissie van het land. 'Als Sinterklaas komt is het de bedoeling dat je een brief schrijft waarin je vertelt wat je goed en minder goed gedaan hebt in het afgelopen jaar. Dat vertel ik toch aan mijn kinderen. Ik hoop dat de maskers dat ook gedaan hebben en dat we daar iets uit kunnen afleiden. Of uit hun verlanglijstje. Ik verwacht dus veel van deze avond en denk dat ik veel te weten ga komen', klinkt het hoopvol bij Tine. Ward, Tine en Véronique krijgen niet alleen hulp van de sint, maar ook van een nieuwe mysteryspeurder. 'Die kan ik alvast van mijn lijstje schrappen!', roept Véronique uit wanneer de mysteryspeurder tevoorschijn komt.
Maar het belangrijkste cadeautje dat vrijdagavond wordt uitgepakt? Dat is natuurlijk de Masked Singer die ontmaskerd wordt. Viool, Bambi, Pluisjes, Chinchilla, Eenhoorn, King Krab en Schaapje willen niet in de zak van Sinterklaas belanden en geven het beste van zichzelf in drie duels. Welke schoenen worden gevuld met een plekje in de volgende show en wie heeft een ontmaskering aan zijn laars?
'The Masked Singer', vrijdag 5 december om 20.35 uur bij VTM en op VTM GO.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Fantastische Europa League-finale voor heel Nederland gratis te zien bij Ziggo Sport
- Musical Awards Gala 2026 woensdag op NPO 1
- ‘VRT NWS Laat’ verdwijnt: focus verschuift naar Journaal van 19 uur
- Kijkcijfers: 15, 16 en 17 mei 2026
- Drama, glitter en onthullingen: 'The Real Housewives of Antwerp' sluiten seizoen 2 af met spannende reünie
- Van een 'sekstafette' tot trouwen met een algoritme: 'Ze Zeggen Dat' test de orgasmekloof en AI-liefde
- De jury van 'Huis Gemaakt' is streng in Langdorp: 'Boring as hell'
- VRT NWS 'Pano' onderzoekt: De Anderlechtse Haard
- Slachtoffers, familie en speciale eenheden blikken voor het eerst terug op 'Die ochtend in Ede'
- Klassenstrijd in halve finale 'MasterChef': 'Moeten wij nu kinderen in de pan hakken?'
- Tweede speeldag Qmusic-strijd 'Mattie versus Marieke' barst spectaculair los op 34,6 meter hoge klimmuur
- Mattie versus Marieke: Qmusic-strijd barst los op TT Circuit
- 'WinWin' zet dit jaar extra in op persoonlijke hulp bij het invullen van je belastingaangifte
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Zeeland
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Ze Zeggen Dat' onderzoekt de orgasmekloof -
Kijk naar de reünie van 'The Real Housewives of Antwerp' -
HBO lanceert eerste beelden van 'Life, Larry and the Pursuit of Unhappiness' -
'Ticket to the Tribes' is binnenkort nieuw op Prime Video -
Het wordt heel heet in de studio van 'So You Think You Can Dance' -
Amy's 30ste verjaardag ontploft na verrassende onthullingen in 'The Real Housewives of Antwerp' -
'Vanavond Bij Ons' is nieuw op njam! -
Hoe ver gaat Andreas in 'Thuis'? -
Kijk de trailer van het nieuwe seizoen van 'Rivals' -
Zo klonk Essyla tijdens de halve finale van het Eurovisiesongfestival -
Mathieu Terryn geeft exclusieve inkijk in de backstage van 'The Voice' -
Eerste vrouwelijke dansduo raast over het 'SYTYCD'-podium -
Allesbehalve saai: 'A BORING YEAR'! -
Bartel Van Riet brengt Elie van z’n melk in 'Huis Gemaakt' -
Nieuw seizoen van '3FF' brengt 'D5R' terug! -
Anne en Hannelore moeten toegevingen doen in 'Blind Gekocht' -
Chemie spat van scherm in 'So You Think You Can Dance' -
'The Miniature Wife' is nu nieuw te zien op Streamz -
Er zijn nieuwe verleidsters op 'Temptation Island' -
Thomas Smith en Begijn le Bleu blikken terug op auditie 'SYTYCD' -
Bart De Wever ongewoon in 'A-typisch' -
'Heel Mijn Hart': Verliefdheid na verlies? -
Check nu de teaser van 'House of the Dragon' -
Annelies viert haar 25ste cosmetische ingreep met een Plastic is Fantastic-feest -
Deze talenten stoten door naar de liveshows van 'The Voice' -
Ward Lemmelijn toont geheim mentaal wapen -
Heeft Alex Callier een nieuwe zangeres voor Hooverphonic gevonden? -
Camilia Blereau doet Hugo Sigal schrikken in 'Familie' -
Bloeit er iets moois in 'So You Think You Can Dance'? -
Andy Peelman confronteert jonge ondernemer in 'Ze Zeggen Dat'
Kijktip van de dag

Zetten Andy en Dina hun relatie met de AI-liefjes verder? Ze buigen zich ook over de orgasmekloof. Een onderzoek met veel hoogtepunten en een climax met een heuse 'sekstafette'. Vervolgens gaat het duo verder met hun digitale scam via phishing aan huis.
'Ze Zeggen Dat', om 20.35 uur op VTM.



































