De 8 celebs dansen door hun verleden in 'Dancing with the Stars'

Na het vertrek van Kathleen Aerts en haar danspartner Anssi maakt 'Dancing with the Stars' zich op voor een bijzondere aflevering vol emotie, nostalgie en warme herinneringen. Op zondag 27 april nemen de dansers iedereen mee op een trip down memory lane en blikken ze terug op de herinneringen die hen hebben gevormd.
Momenten uit hun kindertijd of jeugd die in hun geheugen gegrift staan. De dansvloer wordt een podium voor persoonlijke verhalen, verteld in indrukwekkende choreografieën.
Elke danser grijpt aan de hand van foto’s of videobeelden terug naar een bepalend moment uit zijn of haar verleden. Francisco wordt teruggeflitst naar zijn kindertijd, toen hij als baby te vondeling werd gelegd en nadien in de warme armen van zijn adoptieouders belandde. Miss Angel haalt herinneringen op aan haar tienerjaren. Zij groeide op 'in the ghetto' van Linkeroever en ontdekte op straat haar passie voor dans. Shania en Ward gaan verder terug in de tijd. Ward onthult waarom hij eigenlijk Ward Valentijn heet en áltijd een paternoster draagt, Shania kijkt terug naar hoe ze als 2-jarige opgroeide voor de camera’s en voor het oog van heel Vlaanderen.
Als 12-jarige was Bart al een kleine interieurarchitect in wording, die zijn kamer tot wel vijf keer per jaar herinrichtte. Daar kon hij zichzelf zijn én genieten van zijn geliefde nineties muziek. Hannelore was rond die leeftijd begeesterd door Dirty Dancing 2 en Latijns-Amerika. Haar latin love werd nog groter toen ze haar toekomstige man uit Nicaragua ontmoette, met wie ze regelmatig salsabars afschuimt. Elisabeth vertelt in 'Dancing with the Stars' waarom ze zich als 6-jarig meisje vaak de vreemde eend in de klas voelde, maar steun vond bij haar oma, die afgelopen winter overleed. Karl neemt de kijkers ten slotte mee naar zijn leven vóór zijn visuele beperking en de momenten waarop hij voor het eerst geconfronteerd werd met het verlies van zijn zicht.
De dansers maken zich dus klaar voor een show vol kippenvelmomenten, oprechte emoties en performances die herinneringen tot leven wekken.
Met deze nieuwe dans hopen de duo’s te scoren in de zevende show van 'Dancing with the Stars':
Bart Appeltans & Björk Gunnarsdóttir dansen een chachacha op Break My Soul van Beyoncé
Elisabeth Lucie Baeten & Frank Zegels dansen een rumba op Will You Still Love Me in de versie van Amy Winehouse
Francisco Desir Schuster & Laura Zegels dansen een American smooth op Someone You Loved van Lewis Capaldi
Hannelore Simoens & Michele Cantanna dansen een salsa op Suavemente van Elvis Crespo
Karl Meesters & Margot Weeda dansen een Weense wals op Everybody Hurts van REM
Miss Angel & James Cutler dansen een quickstep op I’m So Excited van The Pointer Sisters
Shania Gooris & Jesse Wijnans dansen een paso doble op Royals van Lorde
Ward Lemmelijn & Yulia Düll Dursin dansen een jive op Dancing In The Dark van Bruce Springsteen
'Dancing with the Stars', zondag 27 april om 19.55 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: 7, 8 en 9 augustus 2026
- Vanaf dan kijk je naar het nieuwe seizoen van 'Familie'!
- 'Ramon's Buitenkeuken' keert terug met een tweede seizoen op 24Kitchen
- Anniko van Santen presenteert 'AVROTROS Triviant'
- Nederlandse presentator Ruben Nicolai neemt plaats achter de quizdesk in 'Ik Weet Er Alles Van!'
- Zo trapt Ziggo Sport het nieuwe voetbalseizoen af
- 'Dit is de climax, ik ben betoverd': de lat ligt letterlijk en figuurlijk hoog in 'Met Vier in Bed'
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Theatermaker Merel Pauw onthult haar bijzondere kijk op de wereld in 'Zomergasten'
- Jamine verschijnt als zeemeermin en deelt het bijzondere verhaal achter haar transitie in 'B&B Zoekt Lief'
- Qmusic trapt 'Het Foute Uur' een half uur vroeger af
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanaf Theater aan de Parade in Den Bosch
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Luistercijfers: JOE groeit sterk in juli, Qmusic blijft absolute marktleider
- BNNVARA presenteert nieuwe ochtendshow NPO Radio 2 'Daniël & Roelof Zijn Al Op'
Multimedia SPOTLIGHT
-
'De Kabouterdans'... 'Ik Weet Er Alles Van' -
De lat ligt letterlijk en figuurlijk hoog in 'Met Vier in Bed' -
Jamine vertelt over haar transitie in 'B&B Zoekt Lief' -
Prime Video deelt officiële trailer van 'L*VE KLEINE' -
Check nu de officiële trailer van 'The Last Sunrise' -
Neem samen met VTM een kijkje op 'Kamping Kitsch' -
Goedele Liekens zonder taboes in interviewreeks 'A-typisch' -
'Niet opnemen!': de nepagent die 30 staten in zijn greep hield -
'Niets houdt me tegen' door Celien Hermans, Siska, Niels & Zita tijdens VRT Zomerhit -
100-jarige Annie Geeraerts wordt verrast op de set van 'Familie' -
Tara heeft een zaadje geplant -
CAMILLE & MAKSIM zingen nummer uit Circus Camille exclusief in 'Tien Om Te Zien' -
Kijk vanaf maandag naar 'Furious' op Disney+ -
Kijk naar de bijzondere kasteelweek van 'Met Vier In Bed' -
Wouter laat het strand spreken in 'B&B Zoekt Lief' -
Herinneringen aan Margriet Hermans in 'Tien Om Te Zien' -
Kijk nu naar 'Pompeii: Out of Time with Tom Hiddleston' -
Alain Remue getuigt over de hel in Pepinster -
'Charlotte ZKT. Lief' nieuwe Play Short -
'Met Vier In Bed' in het spoor van Brad Pitt -
Onverwachte onthulling in 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez brengt de zomer naar 'Tien Om Te Zien' -
Kijk de trailer van 'Goens Docu: Cel Vermiste Personen' -
Kijk de trailer van 'Echte Jongens op Safari' -
'Familie'-iconen Annie en Ray op audiëntie bij de Koning -
Kijk binnenkort 'The Whisper Man' op Netflix
-
Isaura vertelt openhartig over panseksualiteit in 'B&B Zoekt Lief' -
Veel competitiedrang deze week in 'Met Vier in Bed' -
Check nu de trailer van 'The Gentlemen S2' -
Kijk nu de trailer van 'Koppels in Crisis 2'
Kijktip van de dag

Zes kandidaten, zes unieke passies. Terwijl de inzet stijgt en de kandidaten strijden om de overwinning, draait alles om strategie, vertrouwen en de juiste keuzes. Wie houdt het hoofd koel tot het einde? Dingen mee naar de geldprijs: Erwin uit Rotterdam (met als specialiteit Amerikaanse popcultuur), Kimberly uit Rucphen (topografie), Jeffrey uit Gelderland (Studio 100), Johanna uit Drenthe (Spanje), Ilias uit Maasmechelen (groenten en fruit), Mina uit Antwerpen (romcoms), Gert uit Dilbeek (atletiek), Inge uit Brasschaat (kerst), Julian uit Delft (Japan) en Leila uit Groningen (honden).
'Ik Weet Er Alles Van', om 21.15 uur op VTM.



































