Boezemvrienden Karel en Ken nemen 'Mijn Restaurant!' in Aalst over

Na het vertrek van Catherine en Inge uit 'Mijn Restaurant!' op 8 maart 2010 moesten er nieuwe kandidaten gezocht worden voor het pand in Aalst. De instructies van de jury waren zeer duidelijk. Het nieuwe duo moest een ijzersterk duo zijn, dat alle kwaliteiten heeft om een rendabel restaurant te runnen.
Een duo dus dat niet alleen de nodige skills heeft, maar ook goed kan samenwerken. Daarom werd er besloten om een oproep naar gans Vlaanderen te doen, waarbij iedereen zich kandidaat kon stellen via de vtm-website. De casting is nu afgesloten en uit de honderden inschrijvingen is de keuze uiteindelijk gevallen op Karel (30) en Ken (27). Zij staken er met kop en schouders bovenuit. Hun professionele ervaring en hun sterke band gaven de doorslag. Zij zullen dus de nieuwe bewoners worden van het pand in Aalst.
Karel en Ken zijn sinds zes jaar boezemvrienden en dromen al langer van een eigen restaurant. Ze hadden al een businessplan klaar en het zou een werk van lange adem worden om hun culinaire droom waar te maken, maar nu nemen ze de binnenweg en krijgen ze de kans om het restaurant in Aalst te gaan runnen. Ze werkten al samen in restaurant Dôme in Antwerpen, Karel als souschef en Ken als commis. Ken heeft zich intussen omgeschoold tot patissier. Die skills krijgen ongetwijfeld hun plaats in hun restaurant. Ken zal daarnaast ook souschef zijn, Karel zal als chef de keuken leiden. Voor het eerst hebben we dus een duo dat met zijn tweeën in de keuken staat. Karel is 3 jaar getrouwd en Ken heeft sinds 2,5 jaar een vriendin. Ze hebben geen kinderen.
Karel en Ken zijn afkomstig uit de provincie Antwerpen, maar zullen voor 'Mijn Restaurant!' Aalst en de provincie Oost-Vlaanderen vertegenwoordigen. Uitzonderlijk, maar het vertrek van Catherine en Inge was dan ook een uitzonderlijke situatie. Karel en Ken zien het in elk geval zitten: 'Onze droom is een restaurant te openen. We hebben er veel zin in om in Aalst dat prachtige pand om te toveren tot een culinaire hotspot.'
Karel en Ken zullen vanaf vandaag het traject –mission statement voorleggen, signature dish maken- dat de andere duo’s al hebben afgelegd in sneltreinvaart moeten afleggen. De kijkers zien hen voor het eerst aan het werk in de 10de aflevering van 'Mijn Restaurant!', die op donderdag 1 april 2010 wordt uitgezonden.
Word 'fan' van TV-Visie op Facebook
Lees ook:
'Mijn Restaurant!': ruzie Catherine en Inge komt tot climax
Catherine en Inge reageren op beslissing 'Mijn Restaurant'-jury
Catherine en Inge moeten 'Mijn Restaurant!' verlaten
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Mijn Restaurant! 2010
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Huub Stapel bekijkt het jaar vanuit vogelperspectief
- Emma Wortelboer en Jurre Geluk jagen bn'ers de stuipen op het lijf in nieuw Zapp-programma 'Gillen & Schrikken'
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Wallonië
- Na lange zomerstop! Dan start 'Sturm der Liebe' opnieuw op VTM GOLD
- D66-fractievoozitter Jan Paternotte bij Rick Nieman in 'WNL Op Zondag'
- Dit zie je deze week in 'Florentina'
- Dit zie je deze week in 'Thuis'
- Dit zie je deze week in 'Familie'
- Metejoor onthult in 'Happy Hour' dat hij al meerdere K3-nummers schreef onder een schuilnaam
- Eric Corton blijft de komende jaren te horen bij KINK
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit café De Engel aan de Groote Markt in Oldenzaal
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Na 56 uur radio: Ender Scholtens zat in De Wekker XL
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Jury kijkt met open mond naar mysterieuze act in 'Got Talent'
-
Kotmadam Sergeant in the house! -
Netflix deelt eerste beelden van 'The Mosquito Bowl' -
Jade Mintjens over ongemakkelijk eerste gynaecoloogbezoek -
Barbara Sarafian neemt emotioneel afscheid -
Elke heeft Denzel iets te vertellen in 'Blind Getrouwd' -
Seppe maakt zijn opwachting in 'Knokke Tof' -
Anke Buckinx over bizar tv-moment in 'Honderd Hete Vragen' -
Biecht verrader Marc-Marie zijn leugen op? -
Newlyweds Hyndi en Valentijn bezegelen jawoord in het zwembad -
'De Mutti’s Extra: Els Van Doesburg' nu op VTM GO -
De bom barst in 'Kotmadam Sarafian' -
Ontdek de harde realiteit in 'De Inspecteurs' -
Adám danst met een missie in 'Got Talent' -
Ruben Van Gucht 'flikt den boel' in 'De Verraders' -
Nieuwe teaser HBO Original-serie 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Videoland toont eerste beelden van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
Kijk de laatste aflevering van 'A-typisch' met Ella Leyers -
Barbara ontfermt zich over Leandro -
Marjan gooit roet in het eten bij 'Blind Getrouwd' -
Celien Hermans onthult anekdote over mama Margriet -
Bockie sukkelt tijdens spreekbeurt Frans -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Dominique Persoone en Tom Degroote op roadtrip naar Zweden -
Ruben Van Gucht praat voor het eerst over zijn dochter in 'Happy Hour' -
Tara en Sam zijn verliefd! -
'Florentina' worstelt met liefde, verraad en burn-out -
Netflix onthult trailer van 'The Gentlemen' S2 -
Jade Mintjens over haar gênantste wc-bezoek ooit op de trein -
Kijk het laatste seizoen van 'Nonkels' volledig op Streamz!
Kijktip van de dag

De zoektocht naar het vijfde schild gaat volop verder. Blijft Ruben zwijgen om Marc-Marie te beschermen? Ruben heeft alleszins een heel eigen tactiek om de verraders te ontmaskeren en dat leidt tot verhitte discussies.
'De Verraders', om 20.00 uur op VTM.




































