Ashley & Emiel en Axelle & Seppe strijden verder voor hun droomhuis in 'Huis Gemaakt'

De verbouwstrijd in 'Huis Gemaakt' wordt alsmaar spannender. Van de acht koppels blijven er nog vier over. In de vorige aflevering namen Manu & Meaghan en Daisy & Nico al afscheid, en vanavond moesten ook Ruth & Bowdy uit Mechelen en Luca & Sarvar uit Nieuwpoort hun droom laten varen.
Maar voor Ashley & Emiel (Mechelen) en Axelle & Seppe (Nieuwpoort) had de jury wél goed nieuws: zij mogen de sloophamer bovenhalen en officieel starten aan de renovatie van wat misschien hun toekomstige woonkamer wordt.
Het waren loodzware weken voor de kandidaten. Ze werkten in korte tijd niet alleen de ruwbouw af, maar leverden ook elk een eerste ingerichte slaapkamer op. In Mechelen gooide de kamer van Ruth & Bowdy hoge ogen, maar de kinderkamer van Ashley & Emiel – in jungle-thema en met een indrukwekkend zelfgemaakt stapelbed – stal de show. 'Wauw, wat een fijn bed! Dat zou ik willen hebben als kind. Dit vind ik zalig!', klonk het bij Cerina. Het koppel kon hun geluk niet op. 'We zijn fier op wat we gedaan hebben. Het is echt te zot voor woorden! Nu is het aan ons om van dit huis een droomhuis te maken.'
Ook in Nieuwpoort was het verdict nagelbijtend spannend. 'Dit is voor mij het meest verrassende pand', gaf Cerina toe toen ze de slaapkamers betrad. Hoewel ze de ruwbouwdeadline niet haalden, slaagden ze er allebei toch in om een volledig afgewerkte slaapkamer op te leveren. Beide koppels kozen voor een Japandi-stijl slaapkamer, wat de jury voor een lastige keuze stelde. De gelijkaardige ontwerpen maakten het spannend, maar uiteindelijk sprongen Axelle & Seppe eruit met dat extra vleugje ‘punch’ in hun interieur. 'Echt crazy! We zijn mega content en kunnen het nog altijd niet geloven. Al dringt het nu wel door dat we nog het hele huis moeten afwerken', lachte het koppel.
Voor de vier resterende koppels wordt het nu menens. Vanaf nu strijden de koppels in de verschillende panden tégen elkaar. In deze nieuwe fase van de wedstrijd krijgt de woonkamer de nodige facelift. Daar moeten gezelligheid en stijl samensmelten tot het kloppende hart van het huis.
Herbekijk het verdict van de jury:
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nieuw seizoen van 'Rock The Block' op HGTV
- Beeld & Geluid opent De Schatkamer in speciale uitzending van 'Tijd voor MAX'
- Indringende serie over Tweede Wereldoorlog met Tom Hanks nieuw op The HISTORY Channel
- Daan Alferink krijgt inzinking bij moodboard van nieuw 'Blind Gekocht'-koppel
- ‘Spoed’ leeft nog altijd: Sven De Ridder en Truus Druyts blikken terug op legendarische VTM-reeks in ‘Flashback’
- 'Kunst in het Wild': een ontdekkingstocht langs kunst in de openbare ruimte
- Herman Verbruggen gaat dinsdag 'Door de Bomen'
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Kato en Thibault vinden 'Blind Gekocht' huis te klein: 'Het staat hier direct terug vol'
- Dit zie je maandag in een nieuwe aflevering van 'Radar'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Berkel en Rodenrijs
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- De lucht kleurt Q: Berre geeft in luchtballon van Qmusic spectaculaire showcase vanuit de lucht
- K3 keert na ruim 16 jaar terug in de Top 40 met het Foute Anthem van Qmusic 'Schaduw'
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam -
EOdoc 'Het Corioliseffect': een weergaloze ode aan het leven op aarde -
Dit was de Q-Lift Off met Berre! -
Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf -
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE' -
'Jack Ryan: Ghost War' nieuw te zien op Prime Video -
'Ze Zeggen Dat' onderzoekt de orgasmekloof -
Kijk naar de reünie van 'The Real Housewives of Antwerp' -
HBO lanceert eerste beelden van 'Life, Larry and the Pursuit of Unhappiness' -
'Ticket to the Tribes' is binnenkort nieuw op Prime Video -
Het wordt heel heet in de studio van 'So You Think You Can Dance' -
Amy's 30ste verjaardag ontploft na verrassende onthullingen in 'The Real Housewives of Antwerp' -
'Vanavond Bij Ons' is nieuw op njam! -
Hoe ver gaat Andreas in 'Thuis'? -
Kijk de trailer van het nieuwe seizoen van 'Rivals' -
Zo klonk Essyla tijdens de halve finale van het Eurovisiesongfestival -
Mathieu Terryn geeft exclusieve inkijk in de backstage van 'The Voice' -
Eerste vrouwelijke dansduo raast over het 'SYTYCD'-podium -
Allesbehalve saai: 'A BORING YEAR'! -
Bartel Van Riet brengt Elie van z’n melk in 'Huis Gemaakt' -
Nieuw seizoen van '3FF' brengt 'D5R' terug! -
Anne en Hannelore moeten toegevingen doen in 'Blind Gekocht' -
Chemie spat van scherm in 'So You Think You Can Dance'
Kijktip van de dag

Samen met zijn hechte buren reist Gerard naar Amsterdam, waar ze volop genieten van de levendige sfeer en unieke bezienswaardigheden die de stad te bieden heeft. Gerard, altijd actief op sociale media, beleeft online een groot succes: zijn vlog wordt bekroond.
'Only Joling', om 21.50 uur op VTM 2.



































