Ann en Tom heropenen restaurant Bigarreaux in Sint-Truiden

vrijdag 18 september 2009

Ann en om, het duo dat in juni de finale van 'Mijn Restaurant!' van Claudio en Gaëlle verloor, opent op 28 oktober 2009 een nieuwe zaak in de historisch gewelfde kelder van 't Nieuwscafé in Sint-Truiden. En die zaak zal nog steeds Bigarreaux heten!

D


at Tom en Ann de naam Bigarreaux mochten behouden, heeft volgens Tom alles te maken met het feit dat ze allebei stevige onderhandelaars zijn. "We zijn echte volhouders," zegt Tom.

'Na lang onderhandelen hebben we bekomen dat we de naam mochten behouden. 'Bigarreaux' is een mooie naam, waar we grondig over nagedacht hebben en die we groot gemaakt hebben. Bovendien vonden we het niet kunnen dat ons eigen personeel wel in ons pand mocht blijven en dat wij volledig met lege handen achterbleven.'

Dus vind Bigarreaux nu onderdak in een nieuw pand op het Heilig Hartplein. 'Het was een lange zoektocht naar de meest geschikte locatie ook omdat we hier niet de rest van ons leven gaan blijven,' aldus Tom. 'De bedoeling is dat we in dit pand iets opbouwen en zo een doorstart nemen naar iets groters.' Het nieuwe restaurant zal slechts 32 zitplaatsen tellen.

Exclusiever
Net door het beperkt aantal zitplaatsen zal tafelen in de nieuwe Bigarreaux wat exclusiever zijn. Toch hangt daar geen duurder prijskaartje aan vast, want de gerechten zullen van dezelfde prijsklasse zijn als toen Ann en Tom nog de plak zwaaiden in het Bogaardenklooster. Er zal wel een grotere nadruk komen te liggen op dagverse producten en streekwijnen.

'Verder zal er aan de formule niet zo heel veel veranderen,' vervolgt Tom. 'Onze keuken blijft hoofdzakelijk Frans-Belgisch, en we bieden zowel een degustatiemenu als à la carte-gerechten aan, bestaande uit 5 voor-, 5 hoofd-, en 5 nagerechten. De nieuwe kaart staat nog niet helemaal op punt, maar ik kan wel al verklappen dat we iets zullen doen met wild, want op het moment van onze opening zitten we volop in het seizoen.'

Beperkt personeelsbestand
Een kleine zaak openen heeft als voordeel dat je de teugels zelf strak in handen kan houden. Dat zijn Ann en Tom ook van plan. Ze zullen elk een rechterhand hebben, maar meer personeel zal er in de zaak niet rondlopen. 'Voor Ann wordt dat Carl, die Vlaanderen ook nog kent uit het programma, maar ik ben nog naar iemand op zoek voor de zaal. Mensen die geïnteresseerd zijn, mogen ons altijd mailen op info@bigarreaux.be'

Word 'fan' van TV-Visie op Facebook


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Mijn Restaurant II (2009)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Ruben Nicolai met 'Ik Weet Er Alles Van' op VTM

Zes kandidaten, zes unieke passies. Terwijl de inzet stijgt en de kandidaten strijden om de overwinning, draait alles om strategie, vertrouwen en de juiste keuzes. Wie houdt het hoofd koel tot het einde? Dingen mee naar de geldprijs: Erwin uit Rotterdam (met als specialiteit Amerikaanse popcultuur), Kimberly uit Rucphen (topografie), Jeffrey uit Gelderland (Studio 100), Johanna uit Drenthe (Spanje), Ilias uit Maasmechelen (groenten en fruit), Mina uit Antwerpen (romcoms), Gert uit Dilbeek (atletiek), Inge uit Brasschaat (kerst), Julian uit Delft (Japan) en Leila uit Groningen (honden).

'Ik Weet Er Alles Van', om 21.15 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:35
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:55
    Het weer
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:35
    Geen uitzending
    05:45
    Kabouter Plop
  • 00:55
    Geen uitzending
    11:10
    Gladiators
  • 01:35
    Geen uitzending
    01:25
    S.W.A.T.
  • 01:25
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:20
    Geen uitzending
    15:25
    La Brea
  • 00:35
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 00:45
    Geen uitzending
    09:20
    De ambachter
  • 01:45
    Geen uitzending
    05:20
    FBI: International
  • 03:00
    Geen uitzending
    02:00
    Pawn Stars
  • 02:50
    The Real Housewives van het Zuiden
    02:00
    First on Scene
  • 01:45
    Geen uitzending
    02:25
    Cold Case
  • 01:40
    Herhalingslus
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:58
    De perfecte tuin
    05:55
    Sixties To Six
  • 03:00
    Over (h)eerlijke groenten
    02:00
    Urban Barbecue
  • 01:55
    Agatha Christie's Marple
  • 03:05
    Grey's Anatomy
  • 01:40
    NOS Journaal
    02:00
    EenVandaag
  • 00:30
    Geen uitzending
    08:00
    Hello Goodbye
  • 02:25
    NOS Studio Sport Voetbal
    02:45
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal