Ann en Tom heropenen restaurant Bigarreaux in Sint-Truiden

Ann en om, het duo dat in juni de finale van 'Mijn Restaurant!' van Claudio en Gaëlle verloor, opent op 28 oktober 2009 een nieuwe zaak in de historisch gewelfde kelder van 't Nieuwscafé in Sint-Truiden. En die zaak zal nog steeds Bigarreaux heten!
D
at Tom en Ann de naam Bigarreaux mochten behouden, heeft volgens Tom alles te maken met het feit dat ze allebei stevige onderhandelaars zijn. "We zijn echte volhouders," zegt Tom.
'Na lang onderhandelen hebben we bekomen dat we de naam mochten behouden. 'Bigarreaux' is een mooie naam, waar we grondig over nagedacht hebben en die we groot gemaakt hebben. Bovendien vonden we het niet kunnen dat ons eigen personeel wel in ons pand mocht blijven en dat wij volledig met lege handen achterbleven.'
Dus vind Bigarreaux nu onderdak in een nieuw pand op het Heilig Hartplein. 'Het was een lange zoektocht naar de meest geschikte locatie ook omdat we hier niet de rest van ons leven gaan blijven,' aldus Tom. 'De bedoeling is dat we in dit pand iets opbouwen en zo een doorstart nemen naar iets groters.' Het nieuwe restaurant zal slechts 32 zitplaatsen tellen.
Exclusiever
Net door het beperkt aantal zitplaatsen zal tafelen in de nieuwe Bigarreaux wat exclusiever zijn. Toch hangt daar geen duurder prijskaartje aan vast, want de gerechten zullen van dezelfde prijsklasse zijn als toen Ann en Tom nog de plak zwaaiden in het Bogaardenklooster. Er zal wel een grotere nadruk komen te liggen op dagverse producten en streekwijnen.
'Verder zal er aan de formule niet zo heel veel veranderen,' vervolgt Tom. 'Onze keuken blijft hoofdzakelijk Frans-Belgisch, en we bieden zowel een degustatiemenu als à la carte-gerechten aan, bestaande uit 5 voor-, 5 hoofd-, en 5 nagerechten. De nieuwe kaart staat nog niet helemaal op punt, maar ik kan wel al verklappen dat we iets zullen doen met wild, want op het moment van onze opening zitten we volop in het seizoen.'
Beperkt personeelsbestand
Een kleine zaak openen heeft als voordeel dat je de teugels zelf strak in handen kan houden. Dat zijn Ann en Tom ook van plan. Ze zullen elk een rechterhand hebben, maar meer personeel zal er in de zaak niet rondlopen. 'Voor Ann wordt dat Carl, die Vlaanderen ook nog kent uit het programma, maar ik ben nog naar iemand op zoek voor de zaal. Mensen die geïnteresseerd zijn, mogen ons altijd mailen op info@bigarreaux.be'
Word 'fan' van TV-Visie op Facebook
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Mijn Restaurant II (2009)
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Wereldrecord voor Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe: iconisch koppel uit 'Familie' verovert Guinness Book of Records
- Nieuw programma 'World's Bargain Dream Homes' op HGTV
- Kijkcijfers: dinsdag 23 juni 2026
- Vanaf augustus terug Belgisch én internationaal topvoetbal bij Proximus
- Ketnet start na bijna een decennium met nieuwe opnames van 'De Dokter Bea Show'
- Dit zie je in 'Opsporing Verzocht'
- Maandag in 'Close Up': Thom Browne - Op maat gemaakte dromen
- Dit zijn de laatste gerechten van 'Dagelijkse Kost' voor dit seizoen
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Bekroonde jeugdfilm 'Koning van de Zwervers' bij KRO-NCRV op Zapp
- Mattie & Marieke stoppen als duo in de ochtend van Qmusic
- Van dance-classics tot latino-vibes: Milk Inc., Aaron Blommaert en Belle Perez op de affiche van JOE Parad’ice Beach in Westende
- Nieuwe ochtendshow: Radio 10 Staat Op! met Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte
- Uitverkocht Philips Stadion gaat uit zijn dak tijdens Qmusic Foute Party - The Big One
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Epe
Multimedia SPOTLIGHT
-
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld'
Kijktip van de dag

Er komt regelmatig een knappe gescheiden piloot langs in het snoephuisje. Mimi denkt dat de man een crush op haar heeft. Jeanne is er echter van overtuigd dat hij eerder een oogje op haar heeft. De twee dames zetten elk hun beste beentje voor om de man te charmeren.
'De Kotmadam', om 18.15 uur op VTM.

































