VT4 verschuift 'Temptation' en schrapt 'CSI'

Het gaat niet goed met VT4 de laatste tijd. Het najaar van de zender was bezwaarlijk succesvol te noemen. Begin dit jaar werd de hakbijl in de programmering gezet. 'Back to Basics' met sterke reality en aangekochte topseries werd het motto. Voorlopig kende de operatie maar weinig succes. En dat beginnen ze in Zaventem blijkbaar te beseffen.
V
orige week kon je er niet naast. VT4 kondigde met veel bombarie het nieuwe, zevende, seizoen van 'Temptation Island' aan. Je zette de radio aan en hoorde een reclamespotje, je keek VT4 en zag een aankondigingstrailer. En dan vergeten we nog de grote affiches in het straatbeeld. Het kon niet anders of 'Temptation Island' zou weer een succes worden. De kijker besliste daar helaas anders over. De tweede aflevering op donderdag kon nog amper 150.000 geïnteresseerden boeien. Vlaanderen lijkt wel uitgekeken op de eens zo succesvolle babes en binken.
De magere kijkcijfers van 'Temptation Island' noopten VT4 tot schuiven met het programmaschema. De eens zo populaire realityshow wordt doorgeschoven naar 22.30 uur in de hoop om meer kijkers te lokken. Ook de buitenlandse topper 'CSI' deelt in de brokken. Vorige week werd nog met veel luister de eerste aflevering van de nieuwe reeks aangekondigd. De tweede aflevering krijgen we voorlopig niet te zien. De programmadirectie van VT4 heeft namelijk beslist om de Amerikaanse politieserie voorlopig weer in de kast te stoppen.
VT4 had ook het Nederlandse BNN-programma 'Try before You Die' klaarstaan, maar dat programma haalt voorlopig het scherm niet. De start wordt voor onbepaalde tijd uitgesteld.
Het lijkt erop dat ze bij VT4 niet goed weten hoe ze de tegenvallende resultaten van de laatste tijd best counteren. In de beginjaren van de zender was het ook al de tactiek om geregeld het programmaschema door elkaar te halen. Dat leidde toen bijna dagelijks tot boze reacties van kijkers die hun favoriete programma's hierdoor misten. VT4 koos de laatste jaren voor stabiliteit in de programmering, dit tot ieders tevredenheid. Het lijkt er nu echter op dat VT4 opnieuw in oude gewoontes aan het vervallen is.
LEES OOK: Zoete wraak in nieuwe aflevering 'Temptation Island'
Word 'fan' van TV-Visie op Facebook
DOSSIER: 'Temptation Island: De 7 Hoofdzonden' (VT4)
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Deze koppels vallen als eerste af in 'Huis Gemaakt'
- Vijfde editie 'De Nationale Popquiz' te zien op NPO 3
- nws.nws.nws breidt uit naar YouTube en VRT MAX met duidingsformat voor tieners
- Kijkcijfers: dinsdag 31 maart 2026
- Ketnet zet volop in op wetenschap met nieuwe programma’s
- Ex-Mol Eline kaart mogelijke medische fouten aan bij verlies van pasgeboren kindje in 'Justice For All'
- Karine Klaassen gaat 'Op een Ander' in de Ballroom scene
- Oproep rond ernstig mishandelde vrouw in 'Opsporing Verzocht'
- Roosje Pertz serveert nostalgisch communiefeest in 'Komen Eten'
- Dit staat op stapel bij STAR Channel in april
- Politiek commentator Kees Boonman stopt bij 'Nieuwsweekend'
- Unieke liveconcerten tussen de Italiaanse bergtoppen: Willy organiseert de ultieme muzikale escape
- Qmusic-ochtendshow 'Mattie & Marieke' start ruim anderhalf uur te laat door zomertijd
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit De Lèghe Polder in Beuningen
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Komt de waarheid binnenkort bovendrijven in 'Thuis'? -
Arthur danst voor jeugdidool Dan Karaty -
Kijk naar 'The Lady' op Streamz -
Cuteness overload in 'The Voice van Vlaanderen' -
Nicoline Dossche duikt op in 'Familie' -
Dit is de eerste afvaller van 'De Mol' -
Noah zet alles op alles in 'So You Think You Can Dance' -
An Lemmens verrast een kandidaat in 'The Voice van Vlaanderen' -
Joris wint 'De Box' en neemt €17.500 mee naar huis -
Meteen alle hens aan dek in 'De Trein' -
Wie wordt de winnaar van 'De Box'? -
Check de eerste teaser van 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens -
Dit zie je woensdag in 'Justice For All' -
'Strijder' van Arjen Lubach is binnenkort te zien op Streamz -
Dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'! -
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen -
Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen' -
'Blind Gekocht' is terug! -
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns' -
Kijk 'The Comeback' seizoen 3 op HBO Max -
Bockie en Jeroom pranken elkaar nog eens goed in finale 'Konvooi' -
Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'SYTYCD' -
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren -
De prijs van de De Jacht op Vincent Live is pure luxe -
Zita Wauters verrast vader Koen in 'The Voice' -
Ontdek de trailer van 'The Chestnut Man: Hide and Seek' -
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur
Kijktip van de dag

Dom Toretto ontsnapt uit de gevangenis dankzij een spectaculaire reddingsactie van zijn zus Mia en haar vriend, ex-agent Brian O'Conner. Met de politie en de FBI op de hielen vluchten ze naar Rio de Janeiro. Daar beseffen ze dat ze nog één grote klus moeten klaren om hun vrijheid af te kopen. Maar de nietsontziende FBI-agent Luke Hobbs is vastbesloten hen een halt toe te roepen.
'Fast Five', film uit 2011 met oa. Vin Diesel, om 20.35 uur VTM 3.




































