VT4 verschuift 'Temptation' en schrapt 'CSI'

maandag 9 maart 2009

Het gaat niet goed met VT4 de laatste tijd. Het najaar van de zender was bezwaarlijk succesvol te noemen. Begin dit jaar werd de hakbijl in de programmering gezet. 'Back to Basics' met sterke reality en aangekochte topseries werd het motto. Voorlopig kende de operatie maar weinig succes. En dat beginnen ze in Zaventem blijkbaar te beseffen.

V


orige week kon je er niet naast. VT4 kondigde met veel bombarie het nieuwe, zevende, seizoen van 'Temptation Island' aan. Je zette de radio aan en hoorde een reclamespotje, je keek VT4 en zag een aankondigingstrailer. En dan vergeten we nog de grote affiches in het straatbeeld. Het kon niet anders of 'Temptation Island' zou weer een succes worden. De kijker besliste daar helaas anders over. De tweede aflevering op donderdag kon nog amper 150.000 geïnteresseerden boeien. Vlaanderen lijkt wel uitgekeken op de eens zo succesvolle babes en binken.

De magere kijkcijfers van 'Temptation Island' noopten VT4 tot schuiven met het programmaschema. De eens zo populaire realityshow wordt doorgeschoven naar 22.30 uur in de hoop om meer kijkers te lokken. Ook de buitenlandse topper 'CSI' deelt in de brokken. Vorige week werd nog met veel luister de eerste aflevering van de nieuwe reeks aangekondigd. De tweede aflevering krijgen we voorlopig niet te zien. De programmadirectie van VT4 heeft namelijk beslist om de Amerikaanse politieserie voorlopig weer in de kast te stoppen.

VT4 had ook het Nederlandse BNN-programma 'Try before You Die' klaarstaan, maar dat programma haalt voorlopig het scherm niet. De start wordt voor onbepaalde tijd uitgesteld.

Het lijkt erop dat ze bij VT4 niet goed weten hoe ze de tegenvallende resultaten van de laatste tijd best counteren. In de beginjaren van de zender was het ook al de tactiek om geregeld het programmaschema door elkaar te halen. Dat leidde toen bijna dagelijks tot boze reacties van kijkers die hun favoriete programma's hierdoor misten. VT4 koos de laatste jaren voor stabiliteit in de programmering, dit tot ieders tevredenheid. Het lijkt er nu echter op dat VT4 opnieuw in oude gewoontes aan het vervallen is.

LEES OOK: Zoete wraak in nieuwe aflevering 'Temptation Island'

Word 'fan' van TV-Visie op Facebook


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: 'Temptation Island: De 7 Hoofdzonden' (VT4)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Verraders' - seizoen 2026 (VTM)

De zoektocht naar het vijfde schild gaat volop verder. Blijft Ruben zwijgen om Marc-Marie te beschermen? Ruben heeft alleszins een heel eigen tactiek om de verraders te ontmaskeren en dat leidt tot verhitte discussies.

'De Verraders', om 20.00 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Zomerbeelden
    12:00
    De Zevende Dag
  • 08:00
    Zomerbeelden
    16:30
    Mammals
  • 10:50
    Sarah: Sokpop en de klanken
    10:55
    Flanel & Pluis
  • 09:50
    Geen uitzending
    11:50
    De Mutti's
  • 10:10
    Onderweg naar liefde
    11:20
    Champions League Magazine
  • 05:25
    Geen uitzending
    13:35
    Grosse Pointe Garden Society
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:25
    Airwolf
  • 09:45
    Geen uitzending
    15:10
    Accused
  • 10:00
    Joe
    14:55
    Geen uitzending
  • 10:20
    De Zomertafel
    11:00
    Meesterlijke Klassiekers
  • 10:25
    Superman & Lois
    12:15
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 10:35
    Geen uitzending
    11:35
    Most Outrageous Crimes
  • 10:30
    Lang Leve de Liefde
    11:25
    A Place in the Sun
  • 10:00
    Murder in the 21st
    10:55
    Hailey Dean Mystery: Dating Is Murder
  • 10:40
    Logistics TV
    11:14
    Alle Zaken op een Rijtje
  • 10:48
    De perfecte vloerbekleding
    12:00
    De Vlaamse Top 10
  • 10:40
    Sarah's Sweet Table
  • 10:30
    Father Brown
    12:15
    Darby and Joan
  • 10:50
    NCIS
    18:10
    Scandal
  • 10:00
    WNL op Zondag
    11:15
    Zussen
  • 10:00
    Eucharistieviering
    11:05
    Nederland zingt op zondag
  • 10:45
    Splat & Seymour
    10:55
    Wickie de Viking