Ook deze artiesten spot je op het podium van 'Tien Om Te Zien'

Aftellen geblazen! Anne De Baetzelier, Willy Sommers, Laura Tesoro en Aaron Blommaert leren alvast hun bindteksten vanbuiten en verwelkomen binnenkort iedereen aan zee voor het meest iconische muziekfeest van Vlaanderen.
De 'Tien Om Te Zien'-tent wordt neergepoot op de zeedijk van Westende van 15 tot 25 juli, en dat voor maar liefst zeven avonden op rij én een exclusieve Clouseau-special op donderdag 25 juli. Wie niet aan zee geraakt, mist een stevig feestje, maar kan later - vanaf 21 juli elke zondag om 20.35 uur - vanuit de zetel de afleveringen van 'Tien Om Te Zien' bekijken.
De artiesten die in de eerste week op het 'Tien Om Te Zien'-podium staan, werden eerder al bekendgemaakt. Nu is ook de line-up van week twee bekend. Zo staat Get Ready! voor de állerlaatste keer op het podium van 'Tien Om Te Zien' - en ze beloven trouwens voor hun afscheid iets speciaals - terwijl 'The Voice van Vlaanderen'-winnaar Christophe Verholle er voor het eerst staat. Komen ook langs: zanger Phil Kevin - hij scoorde in 1989 de monsterhit ‘Komaan En Doe Het’ -, Sylver, Sam Gooris en Cleymans & Van Geel.
Op het 'Tien Om Te Zien'-podium vindt ook een heuse reünie plaats. Sunny Side Up, de populaire popband van frontman Raf Van Brussel die je kent van ‘She Makes Me Happy’ maakt eenmalig en speciaal voor 'Tien Om Te Zien' z’n comeback. De bandleden zien elkaar voor het eerst in 27 jaar terug. Ook op het podium: Glennis Grace. In 2018 maakte de wereld dankzij ‘America’s Got Talent’ kennis met de grenzeloze zangcapaciteiten van de Nederlandse. Nu maakt ‘de strafste stem van de lage landen’ haar debuut bij 'Tien Om Te Zien'.
Nog meer Nederlanders op het podium: André Hazes en Mart Hoogkamer - die laatste ken je van de hit ‘Ik Ga Zwemmen’ - brachten samen een duet uit en zingen ‘Zij Is Van Mij’. André neemt trouwens ook zijn full band mee naar Westende en brengt met hen zijn hit ‘Leef’. En de hyperpopulaire CAMILLE staat niet enkel solo op het podium, maar ook met de cast van de telenovelle Milo. Het is trouwens ook uitkijken naar een voorsmaakje van 'Tien Om Te Zien De Musical'! En Koen en Kris Wauters komen - in afwachting van de special ‘Tien Om Te Zien viert 40 jaar Clouseau’ op 25 juli - het podium van 'Tien Om Te Zien' al even verkennen op 22 juli.
Naast deze artiesten maken dit seizoen ook nog een aantal verrassingen hun opwachting op het 'TOTZ'-podium. Het gratis muziekfeest is opnieuw toegankelijk voor iedereen. Jong en oud kan naar de zeedijk van Westende afzakken en de show live bijwonen op 15, 16, 17, 18, 22, 23 en 24 juli. En voor wie het écht een beetje meer mag zijn, zijn er tickets beschikbaar voor de Golden Circle of voor de Party Zone - zodat je je favoriete artiesten van wel héél dichtbij aan het werk kan zien - via vtm.be/tickets.
De volgende artiesten laten de zeedijk meezingen tijdens de tweede opnameweek van 'Tien Om Te Zien':
Maandag 22 juli
Metejoor
Clouseau
Aaron Blommaert
The Starlings
Grace
Hugo
Garry Hagger
Sam Gooris
IIII
Laura Lynn
Dean
Tien Om Te Zien De Musical
Christophe, de winnaar van The Voice
Katerine
Phil Kevin
Sylver
Dinsdag 23 juli
Aaron Blommaert
CAMILLE
Gustaph
LEEZ
IIII
Jo Vally
Christophe
Willy Sommers
Jelle Van Dael
Mega Mindy
Get Ready!
Regi feat. Arno
Sunny Side Up
Glennis Grace
Woensdag 24 juli
Maksim & Hannah Mae
Metejoor
Berre
Aaron Blommaert
Milo (CAMILLE)
Cleymans & Van Geel
K3
IIII
Günther Neefs
Willy Sommers
Tijs Vanneste
André Hazes & Mart Hoogkamer
Jacques Vermeire
X-Session
Omdat Het Kan & Average Rob
'Tien Om Te Zien', line-up voor onames week 2, van maandag 22 tot woensdag 24 juli. Uitzendingen vanaf zondag 21 juli om 20.35 uur bij VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Joris wint 'De Box' en neemt 17.500 euro mee naar huis
- Rachel en Elbert runnen een zeehondenopvang in nieuw seizoen 'Rachel en Elbert passen op'
- De ongekende schoonheid van het Ierland van Van Boven
- EO-kinderserie 'Oorlog-stories' vertelt het verhaal over Adriaan en het geheim van zijn vader
- Generaties nog één keer onder de loep in slotseizoen 'Wortelboer en Van Rossem'
- An Lemmens kruipt in 'The Masked Singer'-pak om kandidaat te verrassen in 'The Voice'
- Alle hens aan dek wanneer verwarde man op de sporen belandt in 'De Trein'
- Wantrouwen bereikt hoogtepunt in finale 'De Box': 'Hoe naïef kan je zijn?'
- Vrijdag in 'Meldpunt Actueel': thuiszorgmedewerker vogelvrij voor agressie bij cliënt thuis
- Vader die zijn overleden zoon 8 weken lang in bed liet liggen, getuigt in 'Justice For All'
- De Nostalgie-luisteraar eert Prince met een plek op nr. 1 in de '80's Top 1500'
- Esmee uit Beneden-Leeuwen door JOE-dj Kai Merckx gekroond tot nieuwe ‘vorstin’ van Nederland
- Q-luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens en wint daarmee 'De Jacht op Vincent Live'
- Primeur op Paaspop: Qmusic presenteert de Q-rooftop bar met intieme rooftop sessies en live radio
- VRT reageert op de heisa rond filmpje van Studio Brussel-presentatoren
Multimedia SPOTLIGHT
-
An Lemmens verrast een kandidaat in 'The Voice van Vlaanderen' -
Joris wint 'De Box' en neemt €17.500 mee naar huis -
Meteen alle hens aan dek in 'De Trein' -
Wie wordt de winnaar van 'De Box'? -
Check de eerste teaser van 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens -
Dit zie je woensdag in 'Justice For All' -
'Strijder' van Arjen Lubach is binnenkort te zien op Streamz -
Dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'! -
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen -
Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen' -
'Blind Gekocht' is terug! -
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns' -
Kijk 'The Comeback' seizoen 3 op HBO Max -
Bockie en Jeroom pranken elkaar nog eens goed in finale 'Konvooi' -
Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'SYTYCD' -
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren -
De prijs van de De Jacht op Vincent Live is pure luxe -
Zita Wauters verrast vader Koen in 'The Voice' -
Ontdek de trailer van 'The Chestnut Man: Hide and Seek' -
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur -
Kandidaten staan voor spectaculaire uitdaging in 'De Box' -
HOO-RAY! Ray 'Albert' Verhaeghe wordt 100! -
Willy duikt (letterlijk) in de jaren '90 -
'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is' -
'De Trein' is een exclusieve rit achter de schermen van NMBS -
Helmut Lotti over zijn 'verborgen' huwelijk -
Jeroom en Bockie verdwalen op rond punt in Italië
Kijktip van de dag

Rechercheur Aníta keert na vijftien jaar terug naar haar geboorteplaats. Ze heeft geen zin in het weerzien met de mensen die ze al die tijd heeft ontweken, onder wie haar eigen moeder. Onderweg naar daar wordt ze opgeroepen omdat er een lichaam is gevonden in Glerarsandar. Daar ontmoet ze een oude vriend, nieuwe collega en ex-geliefde.
'Blacks Sands', om 23.05 uur op VRT Canvas.




































