Ook deze artiesten spot je op het podium van 'Tien Om Te Zien'

dinsdag 9 juli 2024
Foto: VTM - © DPG Media 2024

Aftellen geblazen! Anne De Baetzelier, Willy Sommers, Laura Tesoro en Aaron Blommaert leren alvast hun bindteksten vanbuiten en verwelkomen binnenkort iedereen aan zee voor het meest iconische muziekfeest van Vlaanderen.

De 'Tien Om Te Zien'-tent wordt neergepoot op de zeedijk van Westende van 15 tot 25 juli, en dat voor maar liefst zeven avonden op rij én een exclusieve Clouseau-special op donderdag 25 juli. Wie niet aan zee geraakt, mist een stevig feestje, maar kan later - vanaf 21 juli elke zondag om 20.35 uur - vanuit de zetel de afleveringen van 'Tien Om Te Zien' bekijken.


De artiesten die in de eerste week op het 'Tien Om Te Zien'-podium staan, werden eerder al bekendgemaakt. Nu is ook de line-up van week twee bekend. Zo staat Get Ready! voor de állerlaatste keer op het podium van 'Tien Om Te Zien' - en ze beloven trouwens voor hun afscheid iets speciaals - terwijl 'The Voice van Vlaanderen'-winnaar Christophe Verholle er voor het eerst staat. Komen ook langs: zanger Phil Kevin - hij scoorde in 1989 de monsterhit ‘Komaan En Doe Het’ -, Sylver, Sam Gooris en Cleymans & Van Geel.

Op het 'Tien Om Te Zien'-podium vindt ook een heuse reünie plaats. Sunny Side Up, de populaire popband van frontman Raf Van Brussel die je kent van ‘She Makes Me Happy’ maakt eenmalig en speciaal voor 'Tien Om Te Zien' z’n comeback. De bandleden zien elkaar voor het eerst in 27 jaar terug. Ook op het podium: Glennis Grace. In 2018 maakte de wereld dankzij ‘America’s Got Talent’ kennis met de grenzeloze zangcapaciteiten van de Nederlandse. Nu maakt ‘de strafste stem van de lage landen’ haar debuut bij 'Tien Om Te Zien'.

Nog meer Nederlanders op het podium: André Hazes en Mart Hoogkamer - die laatste ken je van de hit ‘Ik Ga Zwemmen’ - brachten samen een duet uit en zingen ‘Zij Is Van Mij’. André neemt trouwens ook zijn full band mee naar Westende en brengt met hen zijn hit ‘Leef’. En de hyperpopulaire CAMILLE staat niet enkel solo op het podium, maar ook met de cast van de telenovelle Milo. Het is trouwens ook uitkijken naar een voorsmaakje van 'Tien Om Te Zien De Musical'! En Koen en Kris Wauters komen - in afwachting van de special ‘Tien Om Te Zien viert 40 jaar Clouseau’ op 25 juli - het podium van 'Tien Om Te Zien' al even verkennen op 22 juli.

Naast deze artiesten maken dit seizoen ook nog een aantal verrassingen hun opwachting op het 'TOTZ'-podium. Het gratis muziekfeest is opnieuw toegankelijk voor iedereen. Jong en oud kan naar de zeedijk van Westende afzakken en de show live bijwonen op 15, 16, 17, 18, 22, 23 en 24 juli. En voor wie het écht een beetje meer mag zijn, zijn er tickets beschikbaar voor de Golden Circle of voor de Party Zone - zodat je je favoriete artiesten van wel héél dichtbij aan het werk kan zien - via vtm.be/tickets.

De volgende artiesten laten de zeedijk meezingen tijdens de tweede opnameweek van 'Tien Om Te Zien':

Maandag 22 juli

Metejoor
​Clouseau
​Aaron Blommaert
​The Starlings
​Grace
​Hugo
​Garry Hagger
​Sam Gooris
​IIII
​Laura Lynn
​Dean
​Tien Om Te Zien De Musical
​Christophe, de winnaar van The Voice
​Katerine
​Phil Kevin
​Sylver

Dinsdag 23 juli

Aaron Blommaert
​CAMILLE
​Gustaph
​LEEZ
​IIII
​Jo Vally
​Christophe
​Willy Sommers
​Jelle Van Dael
​Mega Mindy
​Get Ready!
​Regi feat. Arno
​Sunny Side Up
​Glennis Grace

Woensdag 24 juli

Maksim & Hannah Mae
​Metejoor
​Berre
​Aaron Blommaert
​Milo (CAMILLE)
​Cleymans & Van Geel
​K3
​IIII
​Günther Neefs
​Willy Sommers
​Tijs Vanneste
​André Hazes & Mart Hoogkamer
​Jacques Vermeire
​X-Session
​Omdat Het Kan & Average Rob

'Tien Om Te Zien', line-up voor onames week 2, van maandag 22 tot woensdag 24 juli. Uitzendingen vanaf zondag 21 juli om 20.35 uur bij VTM.


Tien Om Te Zien op tv
Zondag 14 juni om 21u35  »
VTM Gold
Muziekshow met hits van vroeger en nu, waarin zowel Belgische als internationale artiesten optreden.
Zondag 21 juni om 21u30  »
VTM Gold
Muziekshow met hits van vroeger en nu, waarin zowel Belgische als internationale artiesten optreden.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Medisch Centrum West' - seizoen 2 (VTM)

Luna en Kyra gaan de strijd aan. Ingrid maakt zich zorgen om een patiënte met onverklaarbare buikpijn. Milo belandt in een hachelijke situatie en kan zijn ziekte niet langer verborgen houden.

'Medisch Centrum West', om 21.05 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:35
    Sporza: MuurClassic Geraardsbergen
    15:45
    Sporza: Tour Auvergne - Rhône-Alpes
  • 08:00
    Lentebeelden
    17:00
    The Canary Islands
  • 15:15
    Sarah: Sokpop en de klanken
    15:20
    Mojo Wisseltop
  • 14:55
    Florentina
    16:40
    Wie zoekt die wint
  • 13:00
    World Cup of Darts 2026
    17:05
    Foute Vrienden Australië
  • 14:55
    The Huntsman: Winter's War
  • 14:55
    Airwolf
    16:50
    All New Traffic Cops
  • 09:05
    Geen uitzending
    15:35
    La Brea
  • 15:15
    Geen uitzending
    15:45
    Joe
  • 14:50
    Friends
    15:50
    Stukken van mensen
  • 15:10
    CSI: Crime Scene Investigation
    16:50
    Criminal Minds
  • 14:40
    Highway Thru Hell
    15:35
    3rd Rock From the Sun
  • 14:45
    Next Level Chef
    17:20
    Komen Eten
  • 15:15
    Snapped: Killer Couples
    16:05
    Killer at the Crime Scene
  • 14:59
    Trends Talk
    15:33
    CEO van mijn leven
  • 15:14
    De tip
    15:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 14:45
    De Zomerkeuken
    15:20
    Becoming Meewis
  • 15:15
    The Good Ship Murder
    17:05
    Murdoch Mysteries
  • 14:55
    Law & Order: Special Victims Unit
    19:00
    The Resident
  • 15:00
    NOS Studio Sport Live
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 14:45
    Kloostergasten
    15:20
    De Joodse wereld: Een dappere Joodse jongen
  • 15:10
    Junior Songfestival 2026
    15:25
    Leeuwin