Mechelen schitterde voor 25 jaar Qmusic: uniek lichtspektakel lokt meer dan 40.000 bezoekers

zondag 8 november 2026

Verwonderde blikken, een heleboel "ooh's" en "aah's", de grootste hits en duizenden lichtjes: Mechelen schitterde drie avonden lang als nooit tevoren tijdens Qmusic Highlights. Voor z'n 25ste verjaardag pakte radiostation Qmusic de binnenstad helemaal in met spectaculaire lichtinstallaties, muzikale verrassingen en een onvergetelijke show op de Grote Markt. Een gigantisch verjaardagsfeest met meer dan 40.000 bezoekers!

Maarten Vancoillie, Dorothee Dauwe en Vincent Fierens, Q-dj’s: “Wat een verjaardag, wat een feest en wat een ongelooflijke sfeer! Het was fantastisch om zoveel Q-luisteraars samen te zien genieten en samen 25 jaar Qmusic te vieren. De energie op en rond de Grote Markt in Mechelen was zó bijzonder. Het mooiste aan dit alles? Dat we die verjaardag niet alleen op de radio, maar vooral samen met onze luisteraars konden beleven. Een dikke merci aan iedereen die erbij was en dit feest onvergetelijk heeft gemaakt.”

Michael Dujardin, channel manager Qmusic: ​ “Ik kijk met een enorm trots gevoel terug op Qmusic Highlights. Wat anderhalf jaar geleden begon als een droom en een ambitieus idee, groeide uit tot een onvergetelijk verjaardagsfeest. Qmusic Highlights was een prachtige viering van 25 jaar Qmusic, maar we zijn nog lang niet uitgefeest. Ook dit najaar staan er nog heel wat mooie radio-acties en verrassingen op de planning. Te beginnen met Het Geluid. Al 25 jaar lang ons best bewaarde radiogeheim!”


Kijk hier de aftermovie: 


 

Het Geluid komt terug! ​
​Tijdens Qmusic Highlights werd alles in de spotlights gezet, maar binnenkort tast de Q-luisteraar opnieuw in het duister. Want Het Geluid - al 25 jaar het grootste radiogeheim van Vlaanderen - komt terug. Het spel is simpel: Wie Het Geluid raadt, wint het bedrag dat op dat moment in de prijzenpot zit. Aangezien Qmusic 25 jaar wordt, zit er van bij de start 25.000 euro in de pot. Per fout antwoord komt daar 100 euro bij.

Het Geluid was de voorbije dagen al exclusief te beluisteren tijdens Qmusic Highlights. Maar tijdens de Ochtendshow van Maarten en Dorothee op maandag 9 november horen alle luisteraars Het Geluid voor het eerst ook op de radio. Vanaf maandag 16 november kan er elk uur geraden worden op de radio.

Vorig jaar speurden Q-luisteraars 26 dagen lang naar Het Geluid. Na 256 foute antwoorden was het eindelijk raak. Het Geluid bleek toen ‘het verwijderen van de beveiliging van een kledingstuk’ te zijn. Hoeveel pogingen zullen de Q-luisteraars deze keer nodig hebben om Het Geluid te raden? En nog belangrijker, hoe hoog zal de prijzenpot oplopen?



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Breendonk' (VRT/Streamz)

Antwerpen, 1942. Na een mislukte verzetsactie worden Rik en zijn vader Leon opgepakt en naar de SS-strafgevangenis Breendonk gebracht. Terwijl Rik geconfronteerd wordt met de harde realiteit van het kamp, weigert Elisabeth hem op te geven. Ondertussen probeert de ambitieuze Vlaamse SS'er Hendrik Vaes zijn positie binnen het bezettingsapparaat verder uit te bouwen.

'Breendonk', om 20.55 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 16:35
    De playlist
    17:05
    Witse
  • 16:45
    China's Wild Empire
  • 16:30
    De vlog van Fee
    17:20
    Shaun het schaap
  • 16:40
    Expeditie Robinson
    18:10
    Goed Geplant
  • 16:25
    Erfgenaam gezocht NL
    17:45
    De Augurkenkoning
  • 16:45
    The Big Bang Theory
    20:35
    Het Smelt
  • 16:35
    Police Interceptors
    22:30
    Casino
  • 16:05
    Hope at Christmas
    17:30
    Christmas Homecoming
  • 16:50
    SOS Piet
    19:25
    Drie mannen onder een dak
  • 16:05
    De Slimste Mens Ter Wereld
    20:00
    Over De Oceaan
  • 16:50
    Criminal Minds
    20:25
    NCIS: Sydney
  • 17:00
    The Neighborhood
    17:30
    The Simpsons
  • 16:20
    A Place in the Sun
    17:15
    Komen Eten
  • 15:50
    24 Hours in Police Custody
    20:30
    The Real Unforgotten
  • 16:59
    Fleet TV
    17:27
    Z- Work different
  • 16:53
    De tip
    18:00
    Classics 55
  • 16:35
    Guillaume's Paris
  • 16:15
    Grantchester
    17:10
    London Kills
  • 16:10
    NCIS: Los Angeles
    18:00
    Below Deck Down Under
  • 17:00
    Even tot hier
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 17:00
    NOS Journaal 17.00 uur
    17:10
    Pauscast
  • 15:35
    Strijd3r
    17:05
    ZappDoc: Dina Inou