'De Verhulstjes' winnen prijs voor 'Beste Realityshow' tijdens Nederlandse Binge Awards

donderdag 8 juni 2023

Vlaanderen boven in Nederland, want daar sleepte de Play4-realityreeks 'De Verhulstjes' de prijs voor 'Beste Realityshow' in de wacht tijdens de uitreiking van de Binge Awards.

Daarin worden de beste en populairste films en series die op de verschillende streamingdiensten te zien zijn in de bloemetjes gezet. In Vlaanderen kregen vorig seizoen gemiddeld 1.053.000 Vlamingen (live+7+web+herhalingen) niet genoeg van de avonturen Gert, Ellen, Viktor, Marie en hun trouwe viervoeters. Die bevestiging krijgt de realityreeks nu ook bij de noorderburen, die de reeks gretig bingen op Videoland. De Verhulstjes zet zich zo in de lijst naast andere winnaars als de internationale topreeks ‘The Last of Us’ van HBO Max (Beste Serie) en ‘The Kardashians’ op Disney+ (Meest Bingewaardige serie). Ondertussen is er een nieuw seizoen van De Verhulstjes in de maak, dit najaar te zien op Play4 en GoPlay.


Gert Verhulst: 'We zijn enorm fier, blij en vereerd met deze mooie prijs. Het doet ons enorm veel plezier dat ze ook in Nederland het programma weten te smaken. Zelfs nadat ze mij in Speedo hebben zien zwemmen.'

Programmadirecteur Annick Bongers: 'Een prachtige prijs voor een geweldig programma. De Verhulstjes wisten in Vlaanderen al van dag 1 een groot publiek aan te spreken, zowel op Play4 als GoPlay. Dat ze in Nederland nu ook deze verdiende erkenning krijgen is knap om te zien.'

De prijzen
Beste serie: The Last of Us – HBO Max
Beste Film: Luther: The Fallen Sun – Netflix
Beste Realityshow: De Verhulstjes – Videoland
Beste Nederlandse productie: Oogappels – NPO Start
Meest Bingewaardige Serie: The Kardashians – Disney+


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Een Syrische academica in Amsterdam ontvangt beelden van een bloedbad onder burgers, gepleegd door een onbekende officier tijdens de oorlog in Syrië. De beelden laten haar niet los. Ze spoort de dader op en doet zich voor als 'Anna' om via Facebook contact te leggen, waarna ze hem verleidt tot een reeks onthullende gesprekken.

'Killing Anna', om 22.40 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:25
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 01:40
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 23:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:05
    Geen uitzending
    01:15
    NYPD Blue
  • 01:45
    Geen uitzending
    10:50
    MasterChef Australië
  • 01:55
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:50
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:30
    Joe
    05:05
    Too Close for Christmas
  • 01:35
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 02:20
    De Tafel van de Week
    01:20
    Zeg Eens Euh
  • 01:55
    Criminal Minds
    02:00
    How to Get Away With Murder
  • 00:50
    Pulp Fiction
    02:05
    World's Most Dangerous Prisoners
  • 01:50
    Kopen Of Slopen?
    01:50
    A Place in the Sun
  • 02:10
    Geen uitzending
    01:10
    Cold Case
  • 02:08
    Alle Zaken op een Rijtje
    04:26
    Herhalingslus
  • 02:23
    De tip
    00:00
    Oh What A Night
  • 02:10
    De Garde van Gert
    02:20
    De Dagschotel
  • 01:45
    Murdoch Mysteries
    02:15
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
  • 01:55
    NCIS
    02:00
    Below Deck Down Under
  • 02:15
    NOS Journaal met gebarentaal
    02:45
    NOS Journaal Laat
  • 01:00
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 02:20
    De verloskundigen
    02:35
    Eva