'De Verhulstjes' winnen prijs voor 'Beste Realityshow' tijdens Nederlandse Binge Awards

donderdag 8 juni 2023
Foto: Play4 - © SBS Belgium 2022

Vlaanderen boven in Nederland, want daar sleepte de Play4-realityreeks 'De Verhulstjes' de prijs voor 'Beste Realityshow' in de wacht tijdens de uitreiking van de Binge Awards.

Daarin worden de beste en populairste films en series die op de verschillende streamingdiensten te zien zijn in de bloemetjes gezet. In Vlaanderen kregen vorig seizoen gemiddeld 1.053.000 Vlamingen (live+7+web+herhalingen) niet genoeg van de avonturen Gert, Ellen, Viktor, Marie en hun trouwe viervoeters. Die bevestiging krijgt de realityreeks nu ook bij de noorderburen, die de reeks gretig bingen op Videoland. De Verhulstjes zet zich zo in de lijst naast andere winnaars als de internationale topreeks ‘The Last of Us’ van HBO Max (Beste Serie) en ‘The Kardashians’ op Disney+ (Meest Bingewaardige serie). Ondertussen is er een nieuw seizoen van De Verhulstjes in de maak, dit najaar te zien op Play4 en GoPlay.


Gert Verhulst: 'We zijn enorm fier, blij en vereerd met deze mooie prijs. Het doet ons enorm veel plezier dat ze ook in Nederland het programma weten te smaken. Zelfs nadat ze mij in Speedo hebben zien zwemmen.'

Programmadirecteur Annick Bongers: 'Een prachtige prijs voor een geweldig programma. De Verhulstjes wisten in Vlaanderen al van dag 1 een groot publiek aan te spreken, zowel op Play4 als GoPlay. Dat ze in Nederland nu ook deze verdiende erkenning krijgen is knap om te zien.'

De prijzen
Beste serie: The Last of Us – HBO Max
Beste Film: Luther: The Fallen Sun – Netflix
Beste Realityshow: De Verhulstjes – Videoland
Beste Nederlandse productie: Oogappels – NPO Start
Meest Bingewaardige Serie: The Kardashians – Disney+


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Ik Vraag Het Aan' (VRT 1)

Niels ontvangt Imane Boudadi, Wannes Lacroix, Aaron Blommaert, Petra De Sutter en Daphne Agten. Voor Aaron is de song 'Ben' van Michael Jackson voor eeuwig verbonden met de dag waarop hun trouwe viervoeter Ben stierf. En het Gentse collectief Lézard zet de studio op zijn kop met het geweldige Rock Lobster' van The B-52’s. Komen ook: Judith, Alice Mae, Natalia en Portland. Niels zingt 'Visiting Hours' van Ed Sheeran voor Jolien uit het publiek.

'Ik Vraag Het Aan', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:45
    Dodo
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    09:00
    Winterbeelden
  • 06:50
    Mojo Wisseltop
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:40
    Heidi
    01:00
    Geen uitzending
  • 02:40
    Geen uitzending
    00:25
    Criminele Ondervragingen
  • 06:00
    Qmusic
    00:15
    S.W.A.T.
  • 01:25
    Geen uitzending
    00:55
    60 Days In
  • 01:15
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    00:45
    Zorro
  • 06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
    01:20
    De Tafel van de Week
  • 06:15
    Grey's Anatomy
  • 06:45
    Brooklyn Nine-Nine
    02:45
    Geen uitzending
  • 06:25
    The Block Australia
    01:35
    Leef!
  • 06:20
    Cold Case
    01:00
    C.S.I. New York
  • 04:01
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:45
    Het appartement
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:40
    Bon Appetit
    01:10
    Chris Cooks Cymru
  • 06:35
    Ghosts
    01:30
    DCI Banks
  • 06:00
    First Dates Australia
    01:40
    Hot Yachts
  • 06:50
    NOS Journaal
    01:05
    NOS Journaal Laat
  • 01:20
    Nieuwsuur
    01:25
    Buitenhof
  • 06:50
    Olivia
    01:05
    NOS Studio Sport Voetbal