'De Verhulstjes' winnen prijs voor 'Beste Realityshow' tijdens Nederlandse Binge Awards

donderdag 8 juni 2023
Foto: Play4 - © SBS Belgium 2022

Vlaanderen boven in Nederland, want daar sleepte de Play4-realityreeks 'De Verhulstjes' de prijs voor 'Beste Realityshow' in de wacht tijdens de uitreiking van de Binge Awards.

Daarin worden de beste en populairste films en series die op de verschillende streamingdiensten te zien zijn in de bloemetjes gezet. In Vlaanderen kregen vorig seizoen gemiddeld 1.053.000 Vlamingen (live+7+web+herhalingen) niet genoeg van de avonturen Gert, Ellen, Viktor, Marie en hun trouwe viervoeters. Die bevestiging krijgt de realityreeks nu ook bij de noorderburen, die de reeks gretig bingen op Videoland. De Verhulstjes zet zich zo in de lijst naast andere winnaars als de internationale topreeks ‘The Last of Us’ van HBO Max (Beste Serie) en ‘The Kardashians’ op Disney+ (Meest Bingewaardige serie). Ondertussen is er een nieuw seizoen van De Verhulstjes in de maak, dit najaar te zien op Play4 en GoPlay.


Gert Verhulst: 'We zijn enorm fier, blij en vereerd met deze mooie prijs. Het doet ons enorm veel plezier dat ze ook in Nederland het programma weten te smaken. Zelfs nadat ze mij in Speedo hebben zien zwemmen.'

Programmadirecteur Annick Bongers: 'Een prachtige prijs voor een geweldig programma. De Verhulstjes wisten in Vlaanderen al van dag 1 een groot publiek aan te spreken, zowel op Play4 als GoPlay. Dat ze in Nederland nu ook deze verdiende erkenning krijgen is knap om te zien.'

De prijzen
Beste serie: The Last of Us – HBO Max
Beste Film: Luther: The Fallen Sun – Netflix
Beste Realityshow: De Verhulstjes – Videoland
Beste Nederlandse productie: Oogappels – NPO Start
Meest Bingewaardige Serie: The Kardashians – Disney+


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Only Joling'

Iedereen weet dat Gerard graag uitslaapt, maar soms moet Wino hem toch uit bed zien te krijgen. Dit keer is daar een goede reden voor: ze gaan een urne uitzoeken voor Janny. Later op de dag brengen Gerard, Wino en Glenn samen een bezoek aan de cardioloog, omdat Gerards vader een hartpatiënt was.

'Only Joling', om 21.55 uur op VTM 2.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:50
    Het Huis
    06:00
    Mr. Magoo
  • 21:10
    Terzake
    06:00
    Radio 2 Zomerweekend
  • 20:55
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 21:25
    Ze Zeggen Dat
    02:40
    Geen uitzending
  • 20:35
    Alle Remmen Los!
    09:45
    Wordt aangekondigd
  • 20:35
    After We Fell
    09:05
    Geen uitzending
  • 20:35
    Central Intelligence
    07:00
    Willy
  • 20:50
    The Couple Next Door
    09:35
    Geen uitzending
  • 21:25
    Rupel
    06:00
    Joe
  • 20:35
    Komen Eten bij De Zussen Coorevits
    02:10
    Geen uitzending
  • 21:30
    Dirty John
    02:20
    Geen uitzending
  • 20:35
    Alive
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 21:30
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 21:20
    World's Most Evil Killers
  • 21:24
    Trends Doc
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 21:24
    De perfecte tuin
    05:55
    Sixties To Six
  • 21:10
    Foodies & The City
    02:05
    Culinair Thailand
  • 21:00
    Hope Street
    03:00
    Father Brown
  • 21:30
    White Collar
    02:30
    Below Deck
  • 21:10
    NOS WK Avond
    02:10
    NOS Journaal
  • 21:25
    Medialogica
    08:20
    Natuur in de Cariben
  • 20:30
    De slimste mens België
    05:30
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal