Dit is het nieuwe 'knuffelvlammetje' van De Warmste Week

maandag 4 november 2024
Foto: © VRT 2024

Dit jaar omarmen we elkaar tijdens De Warmste Week extra stevig, want eenzaamheid raakt ons allemaal. Vanaf vandaag draag je die knuffel bij je met het 'knuffelvlammetje'.

Het zijn twee vlammetjes die elkaar omarmen. Zo geef je warmte en verbondenheid door aan iedereen die zich wel eens eenzaam voelt. Zita Wauters maakt er als Vlambassadeur opnieuw haar missie van om iédereen in Vlaanderen en Brussel een vlammetje op te spelden.


Knuffelvlammetje en sleutelhangers
Vanaf vandaag kan iedereen opnieuw een vlammetje kopen voor De Warmste Week. Nieuw dit jaar zijn de sleutelhangers, die je niet enkel voor jezelf koopt: deel de sleutelhanger met iemand die je een warm hart toedraagt.

Door een knuffelvlammetje of sleutelhanger te kopen en te dragen, steun je de 276 geselecteerde projecten rond het thema eenzaamheid. De opbrengst gaat naar het DWW-fonds. Het fonds, beheerd door de Koning Boudewijnstichting, steunt de projecten financieel in 2025.

Een knuffelvlammetje van De Warmste Week kost 4 euro, een sleutelhanger heb je voor 6 euro. Ze zijn te koop op dewarmsteweek.be en in elk KBC-bankkantoor of -verzekeringsagentschap.

Zita Wauters als Vlambassadeur
Zita Wauters trekt voor De Warmste Week opnieuw door Vlaanderen en Brussel als Vlambassadeur. Haar missie? Zoveel mogelijk mensen een Vlammetje opspelden. Ze trekt naar alle uithoeken om vlammetjes te verkopen en om zo samen te vlammen tegen eenzaamheid. Van een tv-studio, tot een gekke kerstmarkt, een mooi project of warme actie in de buurt: geen locatie is te ver voor de vlammende Zita. Haar verhaal volg je op het Instagram-kanaal van De Warmste Week.

Zita Wauters: 'Ik vind het geweldig om opnieuw Vlambassadeur te mogen zijn voor De Warmste Week, zeker rond een thema als eenzaamheid. Ik geloof dat iedereen soms een gevoel van eenzaamheid kent, en juist daarom wil ik samen met zoveel mogelijk mensen laten zien dat we er voor elkaar zijn. Met een klein gebaar kunnen we iemands dag – en misschien zelfs leven – een stukje lichter maken. Laten we terug allemaal samen vlammen, want samen staan we sterker!'

Wie zal er live radio maken vanuit Het Warmste Huis? Wat staat er allemaal te gebeuren op 't Zand? En welke artiesten komen langs in Brugge? Dat alles kom je te weten op maandag 2 december.

De Warmste Week vindt dit jaar plaats op 't Zand in Brugge van woensdag 18 tot en met dinsdag 24 december en is te volgen op VRT 1, Studio Brussel, MNM, Ketnet en VRT MAX.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Over Mijn Lijf' met Kobe Ilsen en Danira Boukhriss Terkessidis

Kobe en Danira staan voor een zware uitdaging: hun conditie met minstens tien procent verbeteren op drie maanden tijd. Hoe haal je het beste uit je lichaam en hoe bereik je deze ambitieuze doelstelling?

'Over Mijn Lijf', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:00
    Zomerbeelden
    06:00
    In bed met Olly
  • 12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 12:00
    Molang
    05:55
    Geen uitzending
  • 11:45
    Familie
    02:05
    NYPD Blue
  • 10:50
    Geen uitzending
    07:15
    Achter gesloten deuren
  • 11:50
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 10:00
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 10:55
    Always and Forever Christmas
    05:35
    Everything Christmas
  • 10:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 12:00
    Huizenjagers
    03:00
    Geen uitzending
  • 11:40
    NCIS
    02:30
    Neighbours: A New Chapter
  • 11:40
    Cops
    02:20
    Geen uitzending
  • 11:25
    Million Dollar Listing Los Angeles
    02:35
    Love It or List It UK
  • 11:20
    My Name Is Reeva
    02:15
    Geen uitzending
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 12:00
    Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 11:50
    Sarah's Sweet Table
  • 11:30
    Beyond Paradise
    02:20
    Outrageous
  • 11:10
    American Pickers
    02:00
    The Real Housewives of Beverly Hills
  • 10:10
    NOS Algemene Politieke Beschouwingen
    02:00
    EenVandaag
  • 12:00
    NOS Journaal
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 12:00
    Peppa Pig
    02:15
    Eva