Frances Lefebure zegt 'F*** you very, very much'! Nieuw bij Streamz!

zaterdag 31 juli 2021

Frances Lefebure zoals je ze nog niet veel zag... Dat is 'F*** you very, very much', een herkenbare, averechtse en prettig gestoorde reeks over over jezelf vinden in het tragische tijdperk van Tinder en tofu. Vanaf 1 augustus bij Streamz!

Na zijn speels filmdebuut 'Charlie en Hannah gaan uit', schetst Bert Scholiers opnieuw een portret van drie boezemvriendinnen, maar deze keer voor het kleine scherm. De nieuwe reeks volgt het onstuimige stadsleven van hippe dertigers; een bestaan gevuld met familie, flirten, drank en drama. 'F*** you very, very much' werd geschreven door Scholiers, die samen met Jonas Govaerts ('Welp') de tiendelige serie regisseerde. Malin-Sarah Gozin ('Tabula Rasa') was executive producer van dienst.



In één foute, uit de hand gelopen wilde nacht gooit An (Frances Lefebure) haar hele leven overhoop. Ze ruilt haar shitty job en zeven jaar relatie in voor een zorgeloos bestaan vol schaamteloze eerlijkheid, rekenend op de logeerbedden van haar twee beste vriendinnen: Flo en Violet. De schuchtere Flo (Evelien Bosmans), een briljante actrice voor de spiegel maar helaas niet voor de camera, worstelt met een leeg bed en een kale bankrekening. Ondertussen tracht de kersvers verloofde Violet (Daphne Wellens) met veel flair een carrière, een affaire en een alcoholprobleem te combineren. Het leven van de drie dertigers ontspoort in een krankzinnig jaar vol vrolijke chaos.

Naast de hoofdcast is er ook nog een bont arsenaal aan bijrollen en originale cameo’s. Geen chaos zonder love interests en die rollen worden vertolkt door acteurs Jonas Geirnaert, Boris Van Severen, Patrick Vervueren, Ramy Moharam Fouad en Titus De Voogdt. Ook Violet Braeckman en Jennifer Heylen verschijnen in de reeks. Verder zien we ook Arne Sierens, Els Olaerts, Katelijne Verbeke, Tiny Bertels, Sofie Decleir, Ruth Becquaert, Peter de Graef, Gene Bervoets en Damiaan De Schrijver als de bezorgde en iets minder bezorgde oudere volwassenen rond hen.

'F*** you very, very much', vanaf 1 augustus 2021 op Streamz en Streamz+ en later op Play4.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Gene paniek' (VRT 1)

Philippe stoomt zijn raceteam verder klaar en neemt hen mee naar Lommel voor een slipcursus. Mies en Nel, de tweeling met podiumangst, worden geconfronteerd met hun grootste angst: zingen voor een volle AFAS Dome tijdens de Night of the Proms. Philippe wil Evi en Jorn van hun hoogtevrees afhelpen en ontdekt opnieuw dat hij nog met angsten worstelt.

'Gene paniek', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:00
    VRT NWS journaal 13u
    13:35
    Het weer (middag)
  • 12:20
    Sporza: Beker van België Basketbal Vrouwen
    14:30
    Lentebeelden
  • 13:25
    Sisters
    13:35
    Draken: Rijders van Berk
  • 13:00
    VTM Nieuws
    13:40
    Het Weer (middag)
  • 13:00
    Darts
    17:05
    Benidorm Bastards
  • 13:00
    Geen uitzending
    15:30
    Dirty Dancing
  • 13:00
    Geen uitzending
    15:10
    Baywatch Hawaii
  • 08:10
    Geen uitzending
    15:50
    9-1-1
  • 10:00
    Joe
    15:00
    Geen uitzending
  • 13:05
    Achter de schermen
    13:55
    Friends
  • 12:55
    C.S.I. New York
    16:40
    Criminal Minds
  • 13:25
    Borderforce USA: The Bridges
    15:20
    Family Matters
  • 12:30
    MasterChef UK
    17:45
    Het Beste Bod
  • 13:00
    Killer Couples
    15:35
    Cold Case Killers
  • 13:22
    CEO van mijn leven
    13:49
    De CFO podcast
  • 13:27
    Publireportage
    14:00
    De Muziekshow
  • 13:20
    Sportfood
    13:50
    Loïc zot van koken weekmenu
  • 11:50
    McDonald and Dodds
    13:45
    Midsomer Murders
  • 13:25
    NCIS: Los Angeles
    16:10
    Fright Night
  • 13:10
    NOS Studio Sport Live
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 13:05
    Fryslân Dok
    13:35
    Rail Away
  • 13:15
    Zappsport
    13:35
    Theodosia