Netflix nu ook bij Orange Belgium
Orange Belgium is verheugd om vanaf vandaag Netflix-partner te worden. Netflix wordt nu aangeboden aan alle klanten van Orange Belgium (mobiel, vast en TV).
Orange Belgium is trots om samen te werken met Netflix om zijn ambitie waar te maken om zijn klanten het beste in entertainment aan te bieden. Door deze dienst te integreren in zijn aanbod, effent Orange Belgium het pad voor een nieuwe fase van strategische ontwikkeling van zijn entertainmentportfolio. Deze uitbreiding bouwt verder op een reeds rijk en voortdurend evoluerend aanbod (Be tv, HBO Max, VOOsport World, Microsoft Games Pass, enz.), maar ook op het Orange TV Plus-platform, waarmee je content kunt bekijken op alle mobiele toestellen en op het web.
Netflix is wereldwijd een van de grootste services voor streaming entertainment met 283 miljoen betalende leden in meer dan 190 landen, die genieten van series, films en mobiele games in verschillende genres en talen. Het staat bekend om wereldwijde hits zoals 'Emily in Paris', 'Wednesday', 'Lupin' en nog veel meer. Naast populaire films en series biedt Netflix ook lokale producties zoals 'Knokke Off' aan, en documentaires als 'Will & Harper', 'The Menendez Brothers' en 'Simone Biles Rising', die de ervaring van abonnees verbeteren.
Het Netflix-partnerschap sluit aan bij de 'Lead the Future'-strategie van Orange Belgium als telecomoperator, die de kracht van zijn premium vaste breedbandnetwerk benut om gigasnel internet en tv-diensten van topklasse aan klanten te leveren. Deze aanpak benadrukt ook het uitzenden en cureren van hoogwaardige, verantwoorde content.
Christophe Dujardin, Chief Consumer Officer bij Orange Belgium: 'Bij Orange Belgium zijn we erg trots om Netflix-partner te worden en om onze entertainmentpakketten te verrijken door de diensten van Netflix aan al onze klanten aan te bieden. Als premium operator is onze ambitie duidelijk: leider zijn in klantenervaring en onze abonnees de beste diensten en content aanbieden. Dit betekent ook een betrouwbare operator zijn, toegewijd aan onze klanten in elke fase van hun leven en in alle omstandigheden.'
Patrick Danckwardt, Head of Business Development Benelux and Nordics: 'We zijn verheugd om vandaag de lancering van onze nieuwe samenwerking in België aan te kondigen. Door samen te werken met Orange kunnen we titels als 'Squid Game', 'Knokke Off' en 'Stranger Things' naar een nog breder publiek van zowel nieuwe als bestaande Netflix-leden brengen.'
https://www.netflix.com/be/
Meer artikels over Netflix International B.V.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Talpa Network en ZDF Studios verlengen hun samenwerking omtrent de populaire SOKO-misdaadseries
- Kijkcijfers: dinsdag 17 februari 2026
- Kijkcijfers: nu al 11,5 miljoen kijkers voor Olympische Winterspelen
- In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen: 'Meldpunt Actueel Debat' over zorg
- 'The Beckham Feud: Truth & Lies' donderdag bij TLC
- 'Dealen met Coke': Brusselse politie focust op preventie bij drugsverslaafden
- Klaasje Meijer, Alex Agnew en meer in 'Ik Vraag Het Aan' deze week
- Dit zie je dinsdag in 'Je Zal Het Maar Hebben'
- 'Telefacts' brengt getuigenissen over horrornacht in Crans-Montana
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk nieuwe afleveringen van 'Lil" Kleine: Geen Rem' op Prime Video -
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden! -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi' -
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play?
Kijktip van de dag

Met uitzicht op het Grootste Lichtpunt tegen Kanker in De Schorre in Boom luistert Siska Schoeters naar verhalen van bekende en onbekende mensen die met kanker kampen. We ontdekken hoe lama’s helpen om kanker te bestrijden, dj Vincent Fierens en de leden van de dansende lotgenotengroep Esperanza doorbreken het taboe op kanker in de schaamstreek, en Goedele Wachters en Geert De Vlieger zijn klaar om 1.000 kilometer te fietsen voor Kom op tegen Kanker.
'Lichtpuntjes tegen Kanker', om 21.35 uur op VRT 1.



































