Netflix nu ook bij Orange Belgium
Orange Belgium is verheugd om vanaf vandaag Netflix-partner te worden. Netflix wordt nu aangeboden aan alle klanten van Orange Belgium (mobiel, vast en TV).
Orange Belgium is trots om samen te werken met Netflix om zijn ambitie waar te maken om zijn klanten het beste in entertainment aan te bieden. Door deze dienst te integreren in zijn aanbod, effent Orange Belgium het pad voor een nieuwe fase van strategische ontwikkeling van zijn entertainmentportfolio. Deze uitbreiding bouwt verder op een reeds rijk en voortdurend evoluerend aanbod (Be tv, HBO Max, VOOsport World, Microsoft Games Pass, enz.), maar ook op het Orange TV Plus-platform, waarmee je content kunt bekijken op alle mobiele toestellen en op het web.
Netflix is wereldwijd een van de grootste services voor streaming entertainment met 283 miljoen betalende leden in meer dan 190 landen, die genieten van series, films en mobiele games in verschillende genres en talen. Het staat bekend om wereldwijde hits zoals 'Emily in Paris', 'Wednesday', 'Lupin' en nog veel meer. Naast populaire films en series biedt Netflix ook lokale producties zoals 'Knokke Off' aan, en documentaires als 'Will & Harper', 'The Menendez Brothers' en 'Simone Biles Rising', die de ervaring van abonnees verbeteren.
Het Netflix-partnerschap sluit aan bij de 'Lead the Future'-strategie van Orange Belgium als telecomoperator, die de kracht van zijn premium vaste breedbandnetwerk benut om gigasnel internet en tv-diensten van topklasse aan klanten te leveren. Deze aanpak benadrukt ook het uitzenden en cureren van hoogwaardige, verantwoorde content.
Christophe Dujardin, Chief Consumer Officer bij Orange Belgium: 'Bij Orange Belgium zijn we erg trots om Netflix-partner te worden en om onze entertainmentpakketten te verrijken door de diensten van Netflix aan al onze klanten aan te bieden. Als premium operator is onze ambitie duidelijk: leider zijn in klantenervaring en onze abonnees de beste diensten en content aanbieden. Dit betekent ook een betrouwbare operator zijn, toegewijd aan onze klanten in elke fase van hun leven en in alle omstandigheden.'
Patrick Danckwardt, Head of Business Development Benelux and Nordics: 'We zijn verheugd om vandaag de lancering van onze nieuwe samenwerking in België aan te kondigen. Door samen te werken met Orange kunnen we titels als 'Squid Game', 'Knokke Off' en 'Stranger Things' naar een nog breder publiek van zowel nieuwe als bestaande Netflix-leden brengen.'
https://www.netflix.com/be/
Meer artikels over Netflix International B.V.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Van de makers van 'De Oost': nieuwe dramaserie 'Hemelrijk'
- Ontdek het beste van Bargoens op Pickx+
- Donderdag opent 'Maison Verhulst' voor het eerst de deuren in Saint-Tropez
- Actrice uit 'De Kotmadam' overleden
- Peter Van de Veire en Ilse Van Loy zijn het eerste koppel in 'Maison Verhulst'
- Limburgse ex-drugsbaron klapt uit de biecht over drugslozing
- Dit zie je dinsdag in 'Vier Handen op één Buik'
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Vrouw die vriendin van ex-partner aanviel staat terecht in derde aflevering van 'De Rechtbank'
- 'Focus' over de anticonceptiepil: Het gebruik daalt, is dat erg?
Multimedia SPOTLIGHT
-
Peter Van de Veire openhartig in 'Maison Verhulst' -
'A Knight of the Seven Kingdoms' vanaf maandag te streamen op HBO Max -
Zelfs de bus heeft twee gezichten in 'Bestemming X' -
Even slikken voor Bart Appeltans in 'Een Echte Job' -
Verdubbel je jaarloon in 60 seconden! -
Zijn Q-gezichten Gerben Tuerlinckx en Clémentine Caron 'Twins?!' -
Disney+ onthult teaser voor tweede seizoen van 'Paradise' -
Derde seizoen van 'Euphoria' binnenkort op HBO Max -
Eric Goens laat professionele huurmoordenaar aan het woord -
Exclusieve kijk achter de schermen van BK-winst Thibau Nys -
'De Tafel van Gert' is terug vanaf 19 januari -
Aster Nzeyimana bekent: 'Bestemming X' blijft in België -
Kijk dit voorjaar naar het laatste seizoen van 'The Boys' op Prime Video -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Industry' op HBO Max -
Frustraties steken de kop op in 'Bestemming X' -
Kijk de eerste beelden van 'De Twaalf: De Botoxmoorden' -
Tante Rita keert terug in de midseizoensfinale van 'Familie' -
Dit zie je in 2026 op Netflix
-
Kijk de eerste beelden van de nieuwe fictiereeks 'All in' -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Agatha Christie’s Seven Dials' -
Ontdek de eerste beelden van 'Juliet' seizoen 2 -
'Welkom Aan Boord' vliegt weer uit! -
Netflix kondigt zesde seizoen 'Emily in Paris' aan -
Netflix lost trailer van 'The Rip' met Ben Affleck en Matt Damon
-
Ode aan Circus Camillein 'JAMES & Co' -
'De Rechtbank' opent opnieuw de deuren -
Benjamin maakt geen goede beurt in 'Winter Vol Liefde' -
Het verboden woord is terug! -
Maarten & Dorothee verdubbelen jaarloon in 60 seconden -
Ontdek de officiële trailer van 'Megan', seizoen 2
Kijktip van de dag

Kevin heeft een verrassing voor Aurore, terwijl Anne-Marie en Dirk samen de Oostenrijkse bergen intrekken. In Zermatt wil skilerares Saar een gesprek met Robbe. Ondertussen is Nicolas tijdens een romantische date eerlijk tegen Frauke.
'Winter Vol Liefde', om 20.40 uur op VTM.



































