Netflix nu ook bij Orange Belgium
Orange Belgium is verheugd om vanaf vandaag Netflix-partner te worden. Netflix wordt nu aangeboden aan alle klanten van Orange Belgium (mobiel, vast en TV).
Orange Belgium is trots om samen te werken met Netflix om zijn ambitie waar te maken om zijn klanten het beste in entertainment aan te bieden. Door deze dienst te integreren in zijn aanbod, effent Orange Belgium het pad voor een nieuwe fase van strategische ontwikkeling van zijn entertainmentportfolio. Deze uitbreiding bouwt verder op een reeds rijk en voortdurend evoluerend aanbod (Be tv, HBO Max, VOOsport World, Microsoft Games Pass, enz.), maar ook op het Orange TV Plus-platform, waarmee je content kunt bekijken op alle mobiele toestellen en op het web.
Netflix is wereldwijd een van de grootste services voor streaming entertainment met 283 miljoen betalende leden in meer dan 190 landen, die genieten van series, films en mobiele games in verschillende genres en talen. Het staat bekend om wereldwijde hits zoals 'Emily in Paris', 'Wednesday', 'Lupin' en nog veel meer. Naast populaire films en series biedt Netflix ook lokale producties zoals 'Knokke Off' aan, en documentaires als 'Will & Harper', 'The Menendez Brothers' en 'Simone Biles Rising', die de ervaring van abonnees verbeteren.
Het Netflix-partnerschap sluit aan bij de 'Lead the Future'-strategie van Orange Belgium als telecomoperator, die de kracht van zijn premium vaste breedbandnetwerk benut om gigasnel internet en tv-diensten van topklasse aan klanten te leveren. Deze aanpak benadrukt ook het uitzenden en cureren van hoogwaardige, verantwoorde content.
Christophe Dujardin, Chief Consumer Officer bij Orange Belgium: 'Bij Orange Belgium zijn we erg trots om Netflix-partner te worden en om onze entertainmentpakketten te verrijken door de diensten van Netflix aan al onze klanten aan te bieden. Als premium operator is onze ambitie duidelijk: leider zijn in klantenervaring en onze abonnees de beste diensten en content aanbieden. Dit betekent ook een betrouwbare operator zijn, toegewijd aan onze klanten in elke fase van hun leven en in alle omstandigheden.'
Patrick Danckwardt, Head of Business Development Benelux and Nordics: 'We zijn verheugd om vandaag de lancering van onze nieuwe samenwerking in België aan te kondigen. Door samen te werken met Orange kunnen we titels als 'Squid Game', 'Knokke Off' en 'Stranger Things' naar een nog breder publiek van zowel nieuwe als bestaande Netflix-leden brengen.'
https://www.netflix.com/be/
Meer artikels over Netflix International B.V.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Groene dromen over de grens in 'BinnensteBuitenland'
- Rob Geus keert terug op SBS6 met nieuw programma 'De Hygiënepolitie'
- BNNVARA presenteert 'Schwalbe': nieuwe mockumentary-serie van makers 'Rundfunk'
- 'Nog Eén Keer Fit' volgt oud-topvoetballers Wesley Sneijder, Wim Kieft en Royston Drenthe in hun strijd met gewicht en discipline
- Floortje Dessing terug met seizoen 10 van 'Floortje naar het Einde van de Wereld'
- 'Opsporing Verzocht' kijk je vanaf nu op maandag
- 'Radar' is maandag terug met een nieuw seizoen
- Reizen Asterix? Zelfs de bus heeft twee gezichten in 'Bestemming X'
- Dit zijn de kandidaten voor de derde week van ‘De Dag van Vandaag’
- Wat wordt dé 'Lievelingskost' van Vlaanderen in 'Dagelijkse Kost'?
- NPO 3FM lanceert twee veelbelovende 3FM Talents tijdens Eurosonic Noorderslag
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Leeuwarden
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Q-dj’s Maarten & Dorothee verdubbelen het netto jaarloon van een Q-luisteraar in slechts 60 seconden
- Joris van den Berg wint Theo Koomen Award 2025
Multimedia SPOTLIGHT
-
'A Knight of the Seven Kingdoms' vanaf maandag te streamen op HBO Max -
Zelfs de bus heeft twee gezichten in 'Bestemming X' -
Even slikken voor Bart Appeltans in 'Een Echte Job' -
Verdubbel je jaarloon in 60 seconden! -
Zijn Q-gezichten Gerben Tuerlinckx en Clémentine Caron 'Twins?!' -
Disney+ onthult teaser voor tweede seizoen van 'Paradise' -
Derde seizoen van 'Euphoria' binnenkort op HBO Max -
Eric Goens laat professionele huurmoordenaar aan het woord -
Exclusieve kijk achter de schermen van BK-winst Thibau Nys -
'De Tafel van Gert' is terug vanaf 19 januari -
Aster Nzeyimana bekent: 'Bestemming X' blijft in België -
Kijk dit voorjaar naar het laatste seizoen van 'The Boys' op Prime Video -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Industry' op HBO Max -
Frustraties steken de kop op in 'Bestemming X' -
Kijk de eerste beelden van 'De Twaalf: De Botoxmoorden' -
Tante Rita keert terug in de midseizoensfinale van 'Familie' -
Dit zie je in 2026 op Netflix
-
Kijk de eerste beelden van de nieuwe fictiereeks 'All in' -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Agatha Christie’s Seven Dials' -
Ontdek de eerste beelden van 'Juliet' seizoen 2 -
'Welkom Aan Boord' vliegt weer uit! -
Netflix kondigt zesde seizoen 'Emily in Paris' aan -
Netflix lost trailer van 'The Rip' met Ben Affleck en Matt Damon
-
Ode aan Circus Camillein 'JAMES & Co' -
'De Rechtbank' opent opnieuw de deuren -
Benjamin maakt geen goede beurt in 'Winter Vol Liefde' -
Het verboden woord is terug! -
Maarten & Dorothee verdubbelen jaarloon in 60 seconden -
Ontdek de officiële trailer van 'Megan', seizoen 2 -
Dit is de eerste afvaller van 'Bestemming X'
Kijktip van de dag

De stagiairs ronden hun eerste, intense week af: Bart staat oog in oog met een oude bekende als patiënte, Aaron verzorgt een zware hoofdwonde en krijgt een levensles, Siska raakt emotioneel bij een ziek kind en William ploetert in de keuken.
'Een Echte Job', om 20.40 uur op VTM.



































