Play4 wint prestigieuze Gouden Roos voor 'Recht Naar De Gevangenis'

maandag 27 november 2023
Foto: Play4 - © SBS Belgium 2023

Topnieuws uit London. Het Play4-programma 'Recht Naar De Gevangenis' heeft in de categorie 'non-fictie entertainment' de prestigieuze Gouden Roos gewonnen.

Zo wint Play4 voor het 2de jaar op rij een Gouden Roos. Vorig jaar viel de zender nog in de prijzen met 'James De Musical'.

In 'Recht Naar De Gevangenis', geproduceerd door Woestijnvis, werden zes machthebbers gevolgd tijdens hun opsluiting in de splinternieuwe gevangenis van Haren. Zij die dagelijks beslissen over opsluiting, ​ lieten zich voor een keer zelf achter de tralies plaatsen. Ze deelden hun cel met ex-gedetineerden die hun straf al hebben uitgezeten, maar in het verleden veroordeeld werden voor gewapende overvallen, drugsdelicten of poging tot moord.

Al sinds 1961 zetten de Rose d'Or Awards internationale televisie- en radioprogramma’s in de bloemetjes die uitblinken in originaliteit, creativiteit en uitmuntendheid. 'Recht Naar De Gevangenis' nam het op tegen 'Married at First Sight UK', 'My Mum, Your Dad', 'The Gentle Art of Swedish Death Cleaning', 'Wonders of the World I Can’t See' en 'Zum Schwarzwälder Hirsch – eine außergewöhnliche Küchencrew und Tim Mälzer'.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Knokke Tof' (Play)

Robin Rouquart richtte op zijn 28ste een skincaremerk op dat afgelopen jaar één miljoen producten verkocht. Jake Atlass ruilt Knokke in voor LA als aanstormende popartiest met een Sony-deal op zak. De familie Verspecht kent zijn vintage horloges en vastgoed als geen ander. Tine Vandenberghe verkoopt de exclusiefste villa's van de badstad. Charlotte De Deken bouwde haar eigen pilatesstudio uit. Seppe Riolo zweert bij zijn eigen granola. Yannick Bouts maakt van La Réserve dé place to be. Océane Neslany ontwerpt juwelen in haar eigen winkels. En ook kunstenaar Sigurd Tanghe, gekend van 'The Sky Is the Limit', maakt zijn opwachting.

'Knokke Tof', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:55
    Het weer (laat)
    23:00
    Kunnen we overeenkomen?
  • 22:35
    Here
    23:55
    Het weer
  • 20:55
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:10
    Telefacts Zomer
    23:10
    B&B zoekt Lief
  • 20:35
    UEFA Champions League
    23:25
    Collateral Damage
  • 20:35
    Inglourious Basterds
    23:35
    The Hunting Party
  • 22:20
    America's Toughest Jails
  • 22:55
    ER
    00:35
    Suits
  • 22:30
    Cheers
    23:00
    Chez Bompa Lawijt
  • 22:15
    Zeg Eens Euh
    23:05
    De Tafel van Gert
  • 22:40
    Friends
    23:50
    Modern Family
  • 20:35
    Aquaman
    23:10
    The Ark
  • 22:45
    Komen Eten
    23:35
    Love It or List It
  • 22:15
    Without a Trace
    23:05
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 22:50
    Z-Beurs
    23:03
    CEO van mijn leven
  • 22:49
    De perfecte werkplaats
    23:00
    Knuffel Pop
  • 22:35
    Toasted on wheels!
    23:00
    Lekker Messy
  • 22:55
    The Chelsea Detective
    00:35
    Miss Scarlet and the Duke
  • 22:25
    Nine Perfect Strangers
    23:20
    White Collar
  • 22:15
    Goedenavond Nederland
    23:15
    NOS Journaal Laat
  • 22:40
    Het zaad van Karbaat
    23:25
    De Nachtzoen
  • 20:20
    Muziekfeest van het jaar 2024
    23:10
    A Beautiful Mess