Bekend Vlaanderen zet massaal de Pet op tegen kanker

Op vrijdag 26 mei wordt Ketnet voor één dag Petnet. Ketnet moedigt de Ketnetters aan om allemaal met hun Kom op tegen Kanker-pet naar school te gaan. Heel wat bekende Vlamingen volgden het goede voorbeeld van de Ketnetters.
Onder meer Maksim, Lotte, Sali en Camille uit #LikeMe, Metejoor, Jacotte Brokken, Gert Verhulst, Gustaph en Aaron Blommaert zetten de Pet op tegen Kanker. De actie van Ketnet en Kom op tegen Kanker zorgt ervoor dat het thema bespreekbaar wordt voor kinderen. De Ketnetters tonen zich dan ook solidair met kinderen die kanker van dichtbij meemaken. Het boegbeeld van de campagne is dit jaar Ketnet-wrapper Gloria Monserez. Zij zingt het coole nieuwe campagnenummer Superheld.
Zesde editie van De Pet op tegen Kanker
Ketnet en Kom op tegen Kanker organiseren dit jaar voor de zesde keer de campagne van De Pet op tegen Kanker en zetten zo weer samen hun schouders onder deze strijd. De Pet op tegen Kanker is een bewustmakingsactie, maar tegelijk ook een campagne om geld in te zamelen. Met de opbrengst worden er allerlei initiatieven georganiseerd om kinderen met kanker een hart onder de riem te steken. Zo haalt Kom op tegen Kanker de kinderen even uit de sleur van hun ziekte.
De Pet op tegen Kanker is een actie van Ketnet en Kom op tegen Kanker. Sinds Gloria de actie aftrapte in Kingsize Live vorige maand, riepen de Ketnet-wrappers de kinderen op om creatief aan de slag te gaan met de petten, ze te versieren en op hun hoofd te flippen. Iets wat niet alleen gedaan werd door heel veel Ketnetters, maar ook heel enthousiast navolging vond bij bekend Vlaanderen. En er waren ook hartverwarmende reportages. Zo gingen Maksim en Lotte van #LikeMe, samen met Ketnet-wrapper Sarah, Ketnetters met kanker verrassen met een bezoekje en mini-optreden.
Petnetdag
Op vrijdag 26 mei bereikt de actie haar hoogtepunt: dan wordt Ketnet voor één dag Petnet. Ketnet moedigt de Ketnetters aan om allemaal met hun Kom op tegen Kanker-pet naar school te gaan. Op die manier tonen de Ketnetters zich solidair met kinderen met kanker.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijk naar 'Totally ‘90s House' op TLC
- 'Dr. Pimple Popper: Breaking Out' zondag terug op TLC
- Dierbaren herdenken Jade Kops, Nourdin El Otmani en Marjolein van Breemen in 'Voor wie steek jij een kaarsje op?'
- Prix Europa voor EO-film 'Nuclear Boy'
- Radio 2 Dansathon haalt 45.064 euro op: dit waren de meest pakkende momenten
- KRO-NCRV documentaire 'Tussen Broers': kan een familiegeschiedenis ooit worden losgelaten?
- 'Vroege Vogels' is zondag in Nijmegen
- Dit zie je zondag in 'Tussen Kunst en Kitsch'
- Paars-wit vs paars-wit: bekerwedstrijd tussen Beerschot en Anderlecht live te zien op Play
- Dit zie je deze week in 'Florentina'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit Utrecht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- 'In the End' van Linkin Park twee jaar op rij op nummer 1 in de '500 van de jaren nul'
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- 'FM op 5' duikt weer in de rijke Nederlandse muziekgeschiedenis
Multimedia SPOTLIGHT
-
Netflix onthult officiële trailer van animatiefilm 'Steps' -
Axel Daeseleire kijkt binnen in slaapkamer president Blue Angels -
Jury grijpt in, in 'Mijn Restaurant' -
Ellen en Matti stoppen het 'Blind Getrouwd'-experiment -
Netflix deelt trailer van David Finchers 'The Further Mis-Adventures Of Cliff Booth'
-
Bert is Faroek 2.0 in 'De Verraders' -
Ontdek de eerste beelden van de nieuwe 'Fabeltjeskrant' -
Marc Coucke spaart duo's niet in 'Mijn Restaurant' -
Een nieuwe ronde doet zijn intrede in 'Got Talent' -
Kijk vanaf vandaag naar 'Gevangenisdirecteurs' -
Alain Remue blikt terug op angstige minuten in 'Goens Docu: Cel Vermiste Personen' -
Bert De Kock: 'Ik weet niet wat er gebeurde' -
'Nonkels 3' breekt records op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Altruists' -
Kijk nu de beklijvende trailer van 'Breendonk' -
Netflix onthult trailer van 'Black Doves' seizoen 2 -
'Welkom, bienvenue Chez Dean! Enfin: chez moi!' -
Emotionele Axel Daeseleire breekt bij afscheid revalidatiecentrum -
Dan Karaty krijgt het zwaar te verduren in 'Got Talent'
-
Netflix deelt officiële teaser van 'Steps' -
Bekroonde coming-of-agefilm 'Skiff' komt naar Streamz -
Ontdek hier de 'Patattensmoothie'! -
Kijk de nieuwe serie 'Coven Academy' op Disney+ -
Outfit Francesco Planckaert mikpunt van spot in 'De Slimste Mens' -
Zondag gaat het hard tegen hard in 'De Verraders' -
Een 'verschrikkelijke fout' in 'Mijn Restaurant' -
Zingende kok blaast jury omver in 'Got Talent'
-
'Kotmadam Sergeant' en studenten maken zich klaar voor de Foute Party -
Marc Coucke heeft opvallend advies voor duo in 'Mijn Restaurant' -
Regi en Linda blikken terug op 30 jaar Milk Inc.
Kijktip van de dag

De grofgebekte Elizabeth Halsey heeft één doel in haar leven: een man met veel geld aan de haak slaan. Wanneer ze door haar verloofde in de steek wordt gelaten, heeft ze geen andere keuze dan terug voor de klas te gaan staan. Daar zet ze al snel haar zinnen op de knappe en rijke vervangleerkracht Scott Delacorte. Ze is echter niet de enige. Ook haar overenthousiaste collega Amy heeft haar oog laten vallen op Scott.
'Bad Teacher', film uit 2011 met oa. Cameron Diaz en Justin Timberlake, om 22.15 uur op VTM 3.




































