Wie wint de eerste editie van 'Masters of Madness'?

8 weken lang genoot Vlaanderen van 'Masters of Madness'. Naast 372 doelpunten scoorde de nieuwe, innovatieve voetbalcompetitie al 2,1 miljoen views op zowel GoPlay als Youtube.
De online platformen kwamen fris uit de kleedkamer en schoten raak bij een zeer jong, mannelijk en meteen ook lastiger te bereiken doelpubliek. Dat deden ze daarnaast op een erg complementaire manier: 18-24 jaar (Youtube) en 25-44 jaar (GoPlay). In de finale kijken Bim Bam Bayern van Rik Verheye & Metejoor en Racing Pannakoek van Imke Courtois, Janice Cayman & Justine Vanhaevermaet elkaar in de ogen. Wie wordt de allereerste Master of Madness? De finale is volledig te volgen op GoPlay, Play4 en Youtube op woensdag 26 maart vanaf 18.45 uur.
Naast de reguliere uitzending kunnen fans de match ook live volgen op Youtube tijdens de watchalong samen met Soufiane Touzani, Koen Zitoen, Ianthe Meerschaert en Evert Winkelmans. Zij volgen alles op de voet en laten hun ongezouten mening, voetbalkennis en humor de vrije loop.
'Masters of Madness' in cijfers: 2,1 miljoen views, 10.850 supporters, 372 doelpunten, 124 Boosters en zo’n 300 ‘f*cks’ van Erik Van Looy
Op vrijdag 31 januari veranderden de voetbalregels voorgoed met de lancering van 'Masters of Madness' van medebezielers en ex-Rode Duivels Dries Mertens en Jan Vertonghen. De focus? Entertainment, visuele vernieuwingen, creatieve gamechangers en van de pot gerukte spelregels. In totaal gingen 8 teams met talentvolle speelsters, spelers en (ex-)profvoetballers voor de eindzege. Aan het roer van deze teams stonden 17 coaches van verschillende pluimage uit de sport, media of digitale wereld.
2,1 miljoen views
8 teams:
Bim Bam Bayern, Racing Pannakoek, Blue Thunder, Boca Del Sol, The Great Old, FC Paniekaanval, Real Boulette Special & Windmill Warriors
17 coaches:
Metejoor & Rik Verheye, Imke Courtois, Janice Cayman & Justine Vanhaevermaet, Wesley & Amy Sonck, Evert Winkelmans & Anouk Hoogendijk, Erik Van Looy & Royston Drenthe, Kat Kerkhofs & Bockie De Repper, Average Rob & Arno The Kid, Soufiane Touzani & Koen Zitoen
4 Legends en andere ex-profvoetballers:
Radja Nainggolan, Mbark Boussoufa, Nacer Chadli en Olivier Deschacht, Ritchie De Laet, Raphael Holzhauser en Guillaume Gillet
10.850 enthousiaste supporters in de arena
1.006 speelminuten
372 doelpunten
124 Boosters
31 Maddy's
Ongeveer 300 ‘f*cks’ van Erik Van Looy
13 gescoorde en 5 gemiste coach penalty’s
22 gele kaarten
9 broers en zussen
199 moving lights
140 meter led boarding
100 crewleden
430 lampen
26 camera’s
grasmat van 26 op 48 meter
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- VRT geeft kunst nieuw leven: in eigen huis en in de cultuursector
- Kijkcijfers: 19, 20 en 21 juni 2026
- Merel Westrik presenteert nieuw seizoen 'Project Rembrandt'
- 'Van Onschatbare Waarde' viert tienjarig jubileum
- 'Hello goodbye' keert terug: Manu Van Acker gaat op zoek naar ontroerende luchthavenverhalen
- Dit zie je in 'Opsporing Verzocht'
- Maandag in 'Close Up': Thom Browne - Op maat gemaakte dromen
- Dit zijn de laatste gerechten van 'Dagelijkse Kost' voor dit seizoen
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Bekroonde jeugdfilm 'Koning van de Zwervers' bij KRO-NCRV op Zapp
- Nieuwe ochtendshow: Radio 10 Staat Op! met Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte
- Uitverkocht Philips Stadion gaat uit zijn dak tijdens Qmusic Foute Party - The Big One
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Epe
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Zomer bij Nostalgie: ex-Miss België Ellen Petri en treinconducteur Kristof nemen je mee op reis
Multimedia SPOTLIGHT
-
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz
Kijktip van de dag

Wanneer Luke Horton een dronken ex-medeleerlinge huiswaarts brengt na een schoolreünie, verdwijnt hij spoorloos. Martin ontdekt dat Luke overdag vaak in een hotel te vinden was. Aanvankelijk wordt er vermoed dat hij een affaire heeft met de vrouw van zijn baas, maar nadien blijkt dat hij ook vaak in homobars vertoeft. De storm rond de Reyes-schietpartij waarin Vivian en Martin betrokken waren, lijkt maar niet te gaan liggen. Wanneer beide agenten mogelijk een leugendetectortest moeten afleggen, besluit Martin aan Jack de waarheid op te biechten.
'Without a Trace', om 22.05 uur op Play Crime.



































