De cast van '#LikeMe' geeft spetterend concert in Roblox-wereld

maandag 24 maart 2025
Foto: Ketnet - © VRT 2025

Groot nieuws voor alle fans van '#LikeMe'! Voordat de cast in april drie keer optreedt in de Lotto Arena, geven ze een exclusief digitaal miniconcert in de Roblox-wereld van het populaire Ketnet-programma.

Dit unieke evenement brengt muziek, technologie en interactie samen op een manier die nog niet vaak vertoond is in Vlaanderen.


Een unieke beleving in de digitale wereld
Roblox is een wereldwijd populair online platform waar jonge spelers games kunnen ontdekken en hun eigen werelden kunnen creëren. Ook Ketnet heeft op Roblox al een tijdje zijn eigen plek: Ketnet Kermis, een wereld waar verschillende Ketnet-programma's en -figuren samenkomen en Ketnetters leuke spelletjes kunnen spelen.

Maar ook '#LikeMe' heeft ondertussen zijn eigen oord: '#LikeMe: De wereld van Mia'. Fans kunnen deze virtuele wereld verkennen, opdrachten voltooien en er nu dus ook een exclusief concert beleven.

Annemie Gulickx, netmanager Ketnet: ''#LikeMe' is overal: op de tablet, op tv, in de echte wereld en nu ook in de Ketnet Kermis-wereld op Roblox. Het is vandaag niet evident om een plek te krijgen in de (digitale) agenda van kinderen, dus willen we zijn waar zij zijn en Roblox is een heel populair platform bij kinderen. We willen hen ook daar kennis laten maken met onze titels om hen zo naar Ketnet op VRT MAX te leiden.'

Motion capture en live-optredens
Voor dit bijzondere concert kruipen Mia, Louise, Sem, Raoul, Oscar en Jules van '#LikeMe' in speciale motion capture-suits om hun bewegingen en zang om te zetten naar hun digitale avatars. Ze brengen de volgende nummers:

Ik ben #LikeMe – Mia, Sem, Louise, Oscar en Raoul
Meisjes – Oscar en Sem
Meisjes aan de macht – Jules, Louise en Mia

Het concert vindt plaats op een virtueel podium op het strand achter het Sand Hotel in '#LikeMe: De wereld van Mia'.

Iedere Roblox-speler die op woensdag 26 maart langskomt in de wereld, ontvangt een gratis digitaal accessoire voor zijn avatar. Je kan tijdens het optreden zelf vuurwerk en confetti afschieten, in het rond springen en je avatar iconische '#LikeMe'-dansmoves laten maken. Bovendien krijgen spelers die meer dan 10 hashtags hebben verzameld in De wereld van Mia exclusieve toegang tot de VIP-zone, waar ze het concert vanuit de beste virtuele plaatsen kunnen meemaken. Maar ook als je er niet kan bij zijn om 15u staat er daarna ook nog een fijne verrassing op je te wachten.

Innovatieve samenwerking
Dit project is een samenwerking tussen VRT Innovatie, Ketnet, FABRIC MAGIC, de Digital Arts & Entertainment-afdeling en DAE-Research van Howest Kortrijk. Zo laat VRT jonge kijkers en fans '#LikeMe' op een volledig nieuwe manier beleven, met nog meer interactie en creativiteit.

Gregg Young, VRT innovatie virtual production en gamen: 'Met '#LikeMe' in Roblox maakten we voor het eerst een spectaculaire virtuele muziekshow om fans op nog meer manieren te laten genieten van het Ketnet-programma. Dankzij een sterke samenwerking tussen Fabric Magic - het productiehuis achter '#LikeMe', DAE - een van de beste gamescholen in België, en ons intern team van game designers en developers bundelen we expertise en jong talent voor innovatieve mediabelevingen, meer interactie en een onvergetelijke ervaring voor ons jonge publiek.'

'#LikeMe: miniconcert in Roblox', woensdag 26 maart om 15.00 uur in 'Roblox: #LikeMe: De wereld van Mia'.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

Londen, 1971. De louche autohandelaar Terry wil zijn leven beteren, maar het fotomodel Martine krijgt hem zover om een bank op Baker Street te overvallen. In de kluisjes liggen naast miljoenen aan cash en peperdure juwelen ook compromitterende foto's van tal van prominenten die het daglicht niet kunnen verdragen. Het duurt dan ook niet lang of de bende krijgt niet alleen de Staatsveiligheid, maar ook de hele onderwereld achter zich aan.

'The Bank Job', film uit 2008 met oa. Jason Statham, om 20.35 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:00
    Radio2 op VRT 1: WinWin
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:00
    Lentebeelden
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:15
    Sarah knutselt
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:00
    Draken: Reddingsrijders
    07:55
    Echte Verhalen: De Buurtpolitie
  • 08:00
    Geen uitzending
    07:15
    Project Runway
  • 09:00
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 07:00
    Willy
    10:00
    Geen uitzending
  • 09:10
    Geen uitzending
    11:15
    Sturm der Liebe
  • 06:00
    Joe
    01:50
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    06:00
    TEAM OCHTEND
  • 08:55
    Bones
    02:25
    This Is Us
  • 09:10
    The First 48
    08:00
    Two and a Half Men
  • 09:00
    Karola's Kitchen
  • 09:15
    World's Most Evil Killers
  • 08:00
    Wijzer Wonen
    10:00
    Herhalingslus
  • 09:12
    Het appartement
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:45
    Peppe's Emilia-Romagna
  • 08:50
    Antiques Roadshow
    02:00
    Vienna Blood
  • 09:10
    Below Deck Mediterranean
    10:05
    The Real Housewives of Beverly Hills
  • 09:10
    Goedemorgen Nederland
    08:00
    NOS Journaal
  • 09:15
    Nederland in Beweging
    07:15
    Tijd voor Max
  • 09:05
    Zin in Zappelin
    07:50
    De boterhamshow