Verrassing in 'The Masked Singer': maak kennis met de Zeemeermin! (VIDEO)

woensdag 23 september 2020

'The Masked Singer', de nieuwe vrijdagavondshow bij VTM, heeft zijn start niet gemist. Op sociale media, aan het koffieapparaat, onder vrienden: overal wordt gespeculeerd over welke bekende gezichten er achter de maskers zitten.

De eerste show hield ondertussen in totaal al meer dan 1,3 kijkers in de ban en scoorde afgelopen vrijdag hoge marktaandelen van 61,3% in de doelgroep VVA18-54 en zelfs bijna 70% in de jongere doelgroep VVA18-44.

En er is de aandachtige kijkers de voorbije dagen nog iets opgevallen. Het VTM-scherm liep bij momenten ‘onder water’, een duidelijke sneak peek naar de tweede show van 'The Masked Singer' nu vrijdag 25 september. Dat vermoeden wordt nu bevestigd, want de onderwaterbeelden luiden de komst in van Zeemeermin, een gloednieuw kostuum dat haar intrede doet in show 2.

Voor Monster geldt game over in 'The Masked Singer', maar zijn plek wordt vanaf vrijdag ingenomen door de gracieuze Zeemeermin. Met dit extra kostuum zorgt het programma opnieuw voor een verrassing. 'Ik verschuil me al jaren diep in de zee, maar voor The Masked Singer kom ik met plezier boven water', licht Zeemeermin al een tipje van de sluier.


'Ik ga mijn beste vin voorzetten.' Van alle Masked Singers is zij alvast diegene die elke vrijdag het langst bij de kapper zit. Haar ingewikkeld kapsel met lange vlecht neemt maar liefst een volledig uur in beslag op de kappersstoel. Zeemeermin staat voor haar vuurdoop lijnrecht tegenover Duiker. Wie wint dit onderwaterduel? En wie loopt het risico om ontmaskerd te worden?

Check de eerste beelden van de Zeemeermin hier



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts Zomer' - Birgit Van Mol (VTM)

Een Britse jongen van negentien Jay Slater, wil naar een festival op Tenerife. Tijdens de feestelijkheden raakt hij vermist. Zijn vrienden alarmeren de politie. En dan begint een hele lijdensweg voor de familie. Leeft hij nog? Is hij gestorven? Is er kwaad opzet in het spel of is er een ongeluk gebeurd?

'Telefacts Zomer', om 22.15 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:20
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    23:20
    VRT NWS laat
  • 20:45
    Trump and the Tech Titans
    21:45
    Rise of the Nazis
  • 21:00
    Geen uitzending
    22:30
    VRT NWS Journaal
  • 21:05
    Eenmaal Andermaal
    22:15
    Telefacts Zomer
  • 20:30
    Mamma Mia!
    22:35
    Catch Me if You Can
  • 20:30
    The Bourne Legacy
    22:55
    The 355
  • 20:35
    Stuber
    22:10
    Foute Vrienden Australië
  • 21:40
    Condor
    22:30
    ER
  • 21:25
    Zuidflank
    23:20
    Nonkel Jef
  • 21:40
    Topdokters van Morgen
    22:45
    Lang Leve de Liefde
  • 21:20
    SkyMed
    22:15
    Friends
  • 21:25
    Seal Team
    22:25
    Leverage: Redemption
  • 21:35
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
    22:45
    Komen Eten
  • 21:15
    World's Most Evil Killers
  • 21:20
    Trends Doc
    21:49
    20 jaar POM
  • 21:38
    Publireportage
    22:00
    De Tijdlijn met Herbert
  • 21:20
    Vanavond bij ons
    21:55
    BBQ Vanavond?!
  • 21:00
    Call the Midwife
    22:05
    Harry Wild
  • 21:30
    The Secret Lives of Mormon Wives
    23:20
    Law & Order: Special Victims Unit
  • 20:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    06:10
    MAX Geheugentrainer
  • 21:25
    Pointer
    22:00
    Nieuwsuur
  • 20:35
    De slimste mens België
    21:45
    De pufclub