Verrassing in 'The Masked Singer': maak kennis met de Zeemeermin! (VIDEO)

woensdag 23 september 2020

'The Masked Singer', de nieuwe vrijdagavondshow bij VTM, heeft zijn start niet gemist. Op sociale media, aan het koffieapparaat, onder vrienden: overal wordt gespeculeerd over welke bekende gezichten er achter de maskers zitten.

De eerste show hield ondertussen in totaal al meer dan 1,3 kijkers in de ban en scoorde afgelopen vrijdag hoge marktaandelen van 61,3% in de doelgroep VVA18-54 en zelfs bijna 70% in de jongere doelgroep VVA18-44.

En er is de aandachtige kijkers de voorbije dagen nog iets opgevallen. Het VTM-scherm liep bij momenten ‘onder water’, een duidelijke sneak peek naar de tweede show van 'The Masked Singer' nu vrijdag 25 september. Dat vermoeden wordt nu bevestigd, want de onderwaterbeelden luiden de komst in van Zeemeermin, een gloednieuw kostuum dat haar intrede doet in show 2.

Voor Monster geldt game over in 'The Masked Singer', maar zijn plek wordt vanaf vrijdag ingenomen door de gracieuze Zeemeermin. Met dit extra kostuum zorgt het programma opnieuw voor een verrassing. 'Ik verschuil me al jaren diep in de zee, maar voor The Masked Singer kom ik met plezier boven water', licht Zeemeermin al een tipje van de sluier.


'Ik ga mijn beste vin voorzetten.' Van alle Masked Singers is zij alvast diegene die elke vrijdag het langst bij de kapper zit. Haar ingewikkeld kapsel met lange vlecht neemt maar liefst een volledig uur in beslag op de kappersstoel. Zeemeermin staat voor haar vuurdoop lijnrecht tegenover Duiker. Wie wint dit onderwaterduel? En wie loopt het risico om ontmaskerd te worden?

Check de eerste beelden van de Zeemeermin hier



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Gene paniek' (VRT 1)

Philippe stoomt zijn raceteam verder klaar en neemt hen mee naar Lommel voor een slipcursus. Mies en Nel, de tweeling met podiumangst, worden geconfronteerd met hun grootste angst: zingen voor een volle AFAS Dome tijdens de Night of the Proms. Philippe wil Evi en Jorn van hun hoogtevrees afhelpen en ontdekt opnieuw dat hij nog met angsten worstelt.

'Gene paniek', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:40
    Thuis
    00:05
    Peter Van de Veire en de Zandloper
  • 22:25
    Songs of Slow Burning Earth
    00:00
    Nachtlus
  • 22:10
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:55
    Schiphol Airport
    00:15
    Telefacts
  • 23:00
    Expeditie Gooris
    00:05
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
  • 22:50
    The Karate Kid II
    00:55
    S.W.A.T.
  • 22:30
    Cape Fear
    00:45
    Fare Dodgers: At War With The Law
  • 23:05
    ER
    00:35
    Geen uitzending
  • 23:35
    Zorro
    00:20
    Are You Being Served?
  • 23:10
    Bad Bad Belgium
    23:50
    Café De Mol: de kandidaten
  • 23:10
    Found
    00:10
    Brilliant Minds
  • 22:35
    Ocean's Twelve
  • 23:00
    Bake Off Vlaanderen
    02:35
    Don't Worry, Be Happy
  • 23:25
    Aurora Teagarden Mysteries: Heist and Seek
    01:00
    C.S.I. New York
  • 23:35
    De CFO podcast
    00:03
    Herhalingslus
  • 23:36
    Mijn tuin
    23:57
    Publireportage
  • 23:30
    Guillaume's Paris
  • 22:50
    Foyle's War
  • 23:20
    Lie to Me
    00:15
    NCIS
  • 23:00
    Ivo op zondag
    23:55
    NOS Journaal
  • 22:40
    NPO Doc: Het systeem
    00:15
    Podium Klassiek
  • 23:00
    Louis Theroux: Law and Disorder in Lagos
    00:10
    NOS Studio Sport Voetbal