Dan is 'James De Musical' terug op Play4!

Midden in de eclectische seventies ontdekt een kleine Erik Van Looy de cinema. De film Jaws maakt een overweldigende indruk op de piepjonge filmfanaat en doet hem dromen van een carričre tussen de sterren.
Met zijn grootouders trekt hij naar Hollywood en niet veel later ook naar de filmschool om een van de bekendste regisseurs van Vlaanderen te worden.
Zijn passie en harde werk brengen hem onverwachtse avonturen, want wat deed Erik op een hotelkamer met Randy Jones van The Village People en waarom moest hij zelfs eens een nachtje brommen?
Toch is all that glitters not gold en ook Erik maakt kennis met de poëzie van het leven. Maar gelukkig is daar steeds opnieuw de vrolijke studio van De Slimste Mens ter Wereld waar hij het van onzekere invaller schopte tot sympathiekste quizmaster van ons land- of toch al zeker van den Antwerp.
James Cooke: 'Erik is het voorbije jaar zestig geworden. Dat was uiteraard een heel goede aanleiding om hem een musical te schenken over de belangrijkste momenten in zijn leven. Wat ik zo heerlijk vind aan Erik is dat hij bij hoog en laag beweert dat hij niet van verrassingen houdt, maar er stiekem wel van kan genieten.'
'James De Musical' brengt Broadway naar Vlaanderen met een muzikaal spektakel voor jong en oud maar vooral met én voor onze eigen Vlaamse sterren: Erik Van Looy, De Planckaerts, Bart Peeters, Alex Agnew, Dina Tersago, Karen Damen, Luc Appermont en Astrid Coppens.
Zij zijn te gast in hun eigen musical waarin ze worden teruggeflitst naar hun kindertijd waar niets al belangrijk was. Naar hun rebelse puberjaren waar alles kon, maar niets mocht. Naar ingrijpende momenten waarop moeilijke beslissingen worden genomen. Naar een eerste liefde, die eerste kus, hun doorbraak, een onvergetelijke vriendschap. Of een afscheid, een laatste groet, een einde van een tijdperk.
Samen met de beste musicalcast van Vlaanderen, onvergetelijke songs, prachtige podiumacts en geweldige dansers zorgt 'James De Musical' voor hartverwarmende televisie tijdens de wintermaanden.
'James De Musical met Erik Van Looy', donderdag 8 december om 21.00 uur op Play4 en Goplay.be.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Mechelen schitterde voor 25 jaar Qmusic: uniek lichtspektakel lokt meer dan 40.000 bezoekers
- BN'ers nemen mantelzorg over in MAX-programma 'Zorg uit Handen'
- Nieuwe bakkers, nieuwe uitdagingen: ‘Heel Holland Bakt’ start aan veertiende seizoen
- 'Diabolical: The Epstein Files' nieuw te zien op HBO Max
- Kijk vanaf zondag de beklijvende historische dramareeks 'Breendonk' op VRT 1
- Dorien Nuyts beleeft culinaire nachtmerrie in 'Expeditie Robinson': 'Ik ben dat niet gewoon, niet-gefrituurd eten'
- 'Ik verdien het om te blijven zitten!': Stephanie Coorevits en Thomas Smith vechten voor hun laatste kans in ‘De Verraders’
- Wat schaft de pot in 'Dagelijkse Kost'?
- Dit zie je deze week in 'Sturm der Liebe'
- Dit zie je deze week in 'Home and Away'
- Justin Timberlake bovenaan jubileumlijst 'THX To You Top 1000': dit zijn de tien populairste nummers uit 25 jaar Qmusic
- Erik de Zwart ontvangt Top 4000 Ere-Icoon uit handen van dochters
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Amsterdam
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- NPO 3FM lanceert nieuw 3FM Talent: Isabčl Usher
Multimedia SPOTLIGHT
-
Dit is de aftermovie van Qmusic Highlights in Mechelen -
Dit is de nieuwe begingeneriek van 'Familie', gezongen door Metejoor -
Zeeziekte slaat genadeloos toe bij Timon Verbeeck in 'Over De Oceaan' -
Dorien Nuyts beleeft culinaire nachtmerrie in 'Expeditie Robinson' -
'Ik verdien het om te blijven zitten!' -
Kijk de trailer van 'Beauty and the Geek' op Prime Video -
'De Hel van Breendonk' nieuw op VRT MAX en VRT Canvas -
Kijk een nieuw seizoen van 'De Wereld van Plopsa' bij VTM -
Marie over de nieuwe poetshulp in 'De Tafel van Ruben' -
Maak kennis met de nieuwe poetshulp van 'De Verhulstjes' -
Dit is de nieuwe begingeneriek van 'Familie', gezongen door Metejoor -
Cul de Bas zoekt nog meer risico in de finale van 'Got Talent' -
Kijk mee binnen bij Vlaanderens grootste online sterren -
Mini Made2Move klaar voor de finale van 'Got Talent' -
Conner Rousseau in 'Anastasya op een Ander' -
Astrid Coppens over paniek tijdens haar eerste bevalling -
Verrassende plottwist in 'Love Island VIPS' -
Dit zijn de kandidaten van 'Dancing with the Stars 2026' -
Crisis bij LABO! -
Seizoensrevelatie Amber Piddington uitgeschakeld in 'De Slimste Mens ter Wereld' -
Kürt Rogiers over zijn exit in 'De Verraders' in 'De Tafel van Ruben' -
Noah offert bondgenoot Bert in 'De Verraders' -
'Gevangenisdirecteurs' toont schrijnende gevolgen van stakingen -
Faroek opent aanval op verrader Stephanie aan De Ronde Tafel -
Deze tactiek hanteert Pauline Slangen in 'Expeditie Robinson'
-
'Ik vind hem kleiner dan gedacht!' -
'Expeditie Robinson' start met stevige realitycheck -
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes' -
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant'
Kijktip van de dag

Antwerpen, 1942. Na een mislukte verzetsactie worden Rik en zijn vader Leon opgepakt en naar de SS-strafgevangenis Breendonk gebracht. Terwijl Rik geconfronteerd wordt met de harde realiteit van het kamp, weigert Elisabeth hem op te geven. Ondertussen probeert de ambitieuze Vlaamse SS'er Hendrik Vaes zijn positie binnen het bezettingsapparaat verder uit te bouwen.
'Breendonk', om 20.55 uur op VRT 1.




































