Play Zuid opent de deuren voor blokkende studenten

maandag 22 mei 2023
Foto: © Play Media 2023

Studenten die nog op zoek zijn naar een ideale plek om te blokken hoeven niet langer te zoeken. Vanaf vandaag zorgt Play Zuid samen met STUDY360 voor een unieke plek om te blokken, op het bruisende Antwerpse Zuid.

Play Zuid – de nieuwe evenementenlocatie van Play Media – is de thuisbasis voor Play 4 programma’s als 'De Tafel van Vier' of 'Café De Mol', maar ook voor tal van andere evenementen en optredens.


En vanaf vandaag kunnen studenten hier ook terecht om te studeren! Nog tot 23 juni blijft Play Studio van Play Zuid omgedoopt tot de ideale blokplek, met gratis Wifi, oordopjes en de nodige stroompunten. Ook water, koffie & thee worden gratis aangeboden.

Er werd natuurlijk ook aan de pauzemomenten gedacht. In de Play Foyer is er niet alleen een bar die doorlopend open is. Er zijn ook heel wat mogelijkheden om te ontspannen, zoals een reeks caféspelen waaronder elektronische darts, een kickertafel, airhockey en een flipperkast. Elk uur is er een silent disco met een playlist die werd samengesteld door Viktor Verhulst. Jonatan Medart neemt de blokkers bij de hand met zijn online bloktips. En last but not least: topchocolatier en Junior Bake Off jurylid Dominique Persoone stelt speciaal voor de gelegenheid een heerlijk recept voor een powersnack ter beschikking van de studenten, waarmee ze thuis zelf aan de slag kunnen. Ter plaatse zijn er uiteraard ook proevertjes van deze powersnack voorzien.

Studenten die nog op zoek zijn naar de ideale blokplek kunnen zich nog steeds registreren op https://www.playzuid.be/events/blokmaand-play-zuid om te blokken op deze unieke locatie. Iedereen is welkom van maandag tot vrijdag, van 09.00 tot 21.00 uur. De bar is open en op vrijdag sluiten we de blokweek af met een Happy Hour.


TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'The Real Housewives of Antwerp' (Play)

De dames blikken samen met Jani Kazaltzis terug op een bewogen seizoen vol glamour, vriendschap en drama.

'The Real Housewives of Antwerp', om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 16:55
    Witse
    17:50
    Kijk uit
  • 16:55
    Wild Pyrenees
    17:50
    Sporza: Hockey League Vrouwen
  • 17:25
    GameKeepers
    17:50
    De week van Karrewiet
  • 16:50
    The Voice van Vlaanderen
    19:00
    VTM Nieuws
  • 17:00
    Ik Vertrek
    17:50
    Only Joling
  • 17:00
    9-1-1
    18:40
    The Bad Guys
  • 17:10
    Police Interceptors
    22:30
    Out of Death
  • 17:25
    S.W.A.T.
    00:30
    Suits
  • 17:00
    Wat nu weer?
    17:30
    Ramona
  • 17:25
    Huizenjagers
    20:00
    The Real Housewives of Antwerp
  • 16:55
    NCIS
    22:50
    Criminal Minds
  • 17:10
    Two and a Half Men
    19:55
    Jumper
  • 17:25
    Chateau Meiland
    18:15
    Wat goééééd! Het beste van Chateau Meiland
  • 17:00
    World's Most Evil Killers
  • 17:29
    Trends DataNews Awards
    17:32
    Huur een stuur
  • 17:26
    Het appartement
    18:00
    Classics 55
  • 17:15
    De Smaaktoerist
    17:45
    Het Weekmenu
  • 16:55
    Art Detectives
    17:50
    Call the Midwife
  • 17:15
    Station 19
    18:10
    White Collar
  • 16:45
    NOS Sport: Hoofdklasse Hockey Mannen
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 17:10
    Petrus in het land
    17:40
    De Verandering
  • 17:25
    Zappsport
    17:45
    WHO'S NXT