Play Zuid opent de deuren voor blokkende studenten

Studenten die nog op zoek zijn naar een ideale plek om te blokken hoeven niet langer te zoeken. Vanaf vandaag zorgt Play Zuid samen met STUDY360 voor een unieke plek om te blokken, op het bruisende Antwerpse Zuid.
Play Zuid – de nieuwe evenementenlocatie van Play Media – is de thuisbasis voor Play 4 programma’s als 'De Tafel van Vier' of 'Café De Mol', maar ook voor tal van andere evenementen en optredens.
En vanaf vandaag kunnen studenten hier ook terecht om te studeren! Nog tot 23 juni blijft Play Studio van Play Zuid omgedoopt tot de ideale blokplek, met gratis Wifi, oordopjes en de nodige stroompunten. Ook water, koffie & thee worden gratis aangeboden.
Er werd natuurlijk ook aan de pauzemomenten gedacht. In de Play Foyer is er niet alleen een bar die doorlopend open is. Er zijn ook heel wat mogelijkheden om te ontspannen, zoals een reeks caféspelen waaronder elektronische darts, een kickertafel, airhockey en een flipperkast. Elk uur is er een silent disco met een playlist die werd samengesteld door Viktor Verhulst. Jonatan Medart neemt de blokkers bij de hand met zijn online bloktips. En last but not least: topchocolatier en Junior Bake Off jurylid Dominique Persoone stelt speciaal voor de gelegenheid een heerlijk recept voor een powersnack ter beschikking van de studenten, waarmee ze thuis zelf aan de slag kunnen. Ter plaatse zijn er uiteraard ook proevertjes van deze powersnack voorzien.
Studenten die nog op zoek zijn naar de ideale blokplek kunnen zich nog steeds registreren op https://www.playzuid.be/events/blokmaand-play-zuid om te blokken op deze unieke locatie. Iedereen is welkom van maandag tot vrijdag, van 09.00 tot 21.00 uur. De bar is open en op vrijdag sluiten we de blokweek af met een Happy Hour.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Het sprookjesverhaal van Rik Verheye en Sam Kerkhofs vanaf zondag 24 mei op Play
- Een heel weekend K3: Karen, Kristel en Kathleen gaan een laatste keer all the way bij VTM
- Eerste seizoen 'Echte Reizigersvrouwen' populair bij TLC en HBO Max
- Belle Perez, Niels Destadsbader, K3 en Milk Inc. geven exclusief miniconcert in 'Tien Om Te Zien'
- Kijkcijfers: woensdag 20 mei 2026
- Vrijdag in 'Meldpunt Actueel': post-covid patiënten in de kou door dreigende sluiting expertisecentra
- Nieuwe duo’s en dubbele duetten zorgen voor zenuwslopende halve finale van 'So You Think You Can Dance'
- Wie wint 'Celebrity MasterChef Vlaanderen 2026'?
- Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen in 'Brieven Aan Samson'
- Van een 'sekstafette' tot trouwen met een algoritme: 'Ze Zeggen Dat' test de orgasmekloof en AI-liefde
- Qmusic-strijd 'Mattie versus Marieke' bereikt kookpunt op militair oefenterrein Beekhuizerzand
- Kluis definitief dicht op JOE: Coen & Sander officieel 'smartphonevrij'
- Tweede speeldag Qmusic-strijd 'Mattie versus Marieke' barst spectaculair los op 34,6 meter hoge klimmuur
- Mattie versus Marieke: Qmusic-strijd barst los op TT Circuit
- 'WinWin' zet dit jaar extra in op persoonlijke hulp bij het invullen van je belastingaangifte
Multimedia SPOTLIGHT
-
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE' -
'Jack Ryan: Ghost War' nieuw te zien op Prime Video -
'Ze Zeggen Dat' onderzoekt de orgasmekloof -
Kijk naar de reünie van 'The Real Housewives of Antwerp' -
HBO lanceert eerste beelden van 'Life, Larry and the Pursuit of Unhappiness' -
'Ticket to the Tribes' is binnenkort nieuw op Prime Video -
Het wordt heel heet in de studio van 'So You Think You Can Dance' -
Amy's 30ste verjaardag ontploft na verrassende onthullingen in 'The Real Housewives of Antwerp' -
'Vanavond Bij Ons' is nieuw op njam! -
Hoe ver gaat Andreas in 'Thuis'? -
Kijk de trailer van het nieuwe seizoen van 'Rivals' -
Zo klonk Essyla tijdens de halve finale van het Eurovisiesongfestival -
Mathieu Terryn geeft exclusieve inkijk in de backstage van 'The Voice' -
Eerste vrouwelijke dansduo raast over het 'SYTYCD'-podium -
Allesbehalve saai: 'A BORING YEAR'! -
Bartel Van Riet brengt Elie van z’n melk in 'Huis Gemaakt' -
Nieuw seizoen van '3FF' brengt 'D5R' terug! -
Anne en Hannelore moeten toegevingen doen in 'Blind Gekocht' -
Chemie spat van scherm in 'So You Think You Can Dance' -
'The Miniature Wife' is nu nieuw te zien op Streamz -
Er zijn nieuwe verleidsters op 'Temptation Island' -
Thomas Smith en Begijn le Bleu blikken terug op auditie 'SYTYCD' -
Bart De Wever ongewoon in 'A-typisch' -
'Heel Mijn Hart': Verliefdheid na verlies? -
Check nu de teaser van 'House of the Dragon' -
Annelies viert haar 25ste cosmetische ingreep met een Plastic is Fantastic-feest
Kijktip van de dag

In Amsterdam strijdt actrice Martine Jonckheere aan de zijde van goede vriend Jacques tegen het duo Axel en chef-kok Sofie Dumont, op zoek naar verborgen parels op de sfeervolle brocantemarkt van het Amstelveld.
'Eenmaal Andermaal', om 20.35 uur op VTM.



































