Play Zuid opent de deuren voor blokkende studenten

maandag 22 mei 2023
Foto: © Play Media 2023

Studenten die nog op zoek zijn naar een ideale plek om te blokken hoeven niet langer te zoeken. Vanaf vandaag zorgt Play Zuid samen met STUDY360 voor een unieke plek om te blokken, op het bruisende Antwerpse Zuid.

Play Zuid – de nieuwe evenementenlocatie van Play Media – is de thuisbasis voor Play 4 programma’s als 'De Tafel van Vier' of 'Café De Mol', maar ook voor tal van andere evenementen en optredens.


En vanaf vandaag kunnen studenten hier ook terecht om te studeren! Nog tot 23 juni blijft Play Studio van Play Zuid omgedoopt tot de ideale blokplek, met gratis Wifi, oordopjes en de nodige stroompunten. Ook water, koffie & thee worden gratis aangeboden.

Er werd natuurlijk ook aan de pauzemomenten gedacht. In de Play Foyer is er niet alleen een bar die doorlopend open is. Er zijn ook heel wat mogelijkheden om te ontspannen, zoals een reeks caféspelen waaronder elektronische darts, een kickertafel, airhockey en een flipperkast. Elk uur is er een silent disco met een playlist die werd samengesteld door Viktor Verhulst. Jonatan Medart neemt de blokkers bij de hand met zijn online bloktips. En last but not least: topchocolatier en Junior Bake Off jurylid Dominique Persoone stelt speciaal voor de gelegenheid een heerlijk recept voor een powersnack ter beschikking van de studenten, waarmee ze thuis zelf aan de slag kunnen. Ter plaatse zijn er uiteraard ook proevertjes van deze powersnack voorzien.

Studenten die nog op zoek zijn naar de ideale blokplek kunnen zich nog steeds registreren op https://www.playzuid.be/events/blokmaand-play-zuid om te blokken op deze unieke locatie. Iedereen is welkom van maandag tot vrijdag, van 09.00 tot 21.00 uur. De bar is open en op vrijdag sluiten we de blokweek af met een Happy Hour.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Columbus' met Wim Lybaert

Pascale Naessens stapt aan boord van de Columbus. De presentatrice en kookboekenauteur trekt eens niet met manlief Paul Jambers maar met Wim de wijde wereld in. Hij ontdekt achter haar elegante charme een vrouw met ballen. Pascale haalt Wim uit zijn comfortzone en neemt hem mee een berg op voor een onverwachte taichisessie.

'De Columbus', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:35
    Hotel Romantiek
    23:30
    Thuis
  • 20:23
    Sporza: Milaan Cortina 2026
    23:11
    Het weer (laat)
  • 22:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:15
    Schiphol Airport
    23:40
    Telefacts
  • 21:55
    Bert Gabriëls - Pech
    23:05
    Kees van der Spek: Oplichters Aangepakt
  • 22:15
    S.W.A.T.
    00:45
    Geen uitzending
  • 22:30
    Jaws
    00:40
    60 Days In
  • 22:10
    ER
    00:40
    Geen uitzending
  • 21:40
    Tien Om Te Zien
    22:45
    The X-Files
  • 22:15
    Dealen Met Coke
    23:15
    De Zussen Coorevits
  • 22:15
    Found
    00:10
    Doc
  • 22:35
    Aquaman and the Lost Kingdom
    01:00
    Scream 2
  • 21:50
    Bake Off Vlaanderen
    01:30
    Leef!
  • 22:25
    Reap What You Sew: An Aurora Teagarden Mystery
    00:10
    C.S.I. New York
  • 22:08
    Z-Weekoverzicht
    22:42
    Trends Talk
  • 22:37
    Zelf gedaan, goed gedaan
    22:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 22:00
    Bon Appetit
    23:00
    Becoming Meewis
  • 21:05
    Agatha Christie's Marple
  • 22:05
    Paradise
    23:05
    Lie to Me
  • 22:25
    NOS Studio Voetbal
    23:20
    NOS Journaal Laat
  • 22:00
    Nieuwsuur
    22:40
    Het verhaal van Tony Blair
  • 21:55
    FOMO Chefs
    22:40
    De Taxioorlog