Dit zijn de winnaars van de 10de editie van het 'Gala van de Gouden K's'

zaterdag 21 januari 2023

Het 'Gala van de Gouden K's' was vanavond aan zijn tiende editie toe. In een bruisend en tot in de nok gevuld Paleis 12 genoten Ketnetters en hun ouders van een spetterende show met tal van optredens. Bekend Vlaanderen was goed vertegenwoordigd.

Onder meer de Ketnet-wrappers, Metejoor, Oscar and the Wolf, Natalia, Aster Nzeyimana, James Cooke, Danira Boukhriss Terkessidis, Kawtar Ehlalouch, K3, Regi, #LikeMe en vele anderen tekenden present voor Ketnet's eigenste awardshow. Tijdens het Gala konden de kijkers in Paleis 12 en thuis ontdekken wie of wat in 2022 in media en showbizz het populairst was bij Vlaamse kinderen en dus een Gouden K verdiende. ​ ​
Verrassende winnaars op de tiende editie van het Gala van de Gouden k's

Er werden tien Gouden K’s uitgereikt. Naast Pommelien Thijs, Francisco Schuster, CAMILLE en #LikeMe, de winnaars van vorig jaar, mochten ook verschillende nieuwe namen een Gouden K in ontvangst nemen. Ook Loena Hendrickx, Karrewiet, Steffi Mercie en Furtjuh & Gewoon Thomas wonnen voor het eerst een Gouden K.

    Acteur: Francisco Schuster (Yemi in #LikeMe)
    YouTube-hit: Furtjuh & Gewoon Thomas
    Outfit: Isa Humblet van Down the road
    Song: Ongewoon van Pommelien Thijs
    Familieprogramma: The Masked Singer
    Ketnet-serie: #LikeMe
    TikTok-ster: Steffi Merci (@steffimercieeee)
    Surprise: Loena Hendrickx
    Artiest: CAMILLE
    Ketnet-programma: Karrewiet

Spectaculaire show
Bekend Vlaanderen was goed vertegenwoordigd op de tiende editie van het Gala. Er waren onder andere optredens van REGI ft. GameKeepers, Nachtwacht & Pauline, #LikeMe, CAMILLE, Metejoor en Oscar & The Wolf. Pommelien Thijs sloot de avond gepast af met haar grootste hits 'Ongewoon' en 'Wat een idee!?'.

Ook bij de prijsuitreiking was er​ heel wat bekend volk. De awards werden overhandigd door  Natalia, James Cooke, Sven De Leijer, Jens Dendoncker, Aster Nzeyimana, Danira Boukhriss Terkessidis, Kawtar Ehlalouch, K3, Samson & Marie en vele anderen. De awardshow werd integraal uitgezonden op Ketnet, Eén, Ketnet.be, in de Ketnet-app en op VRT MAX

Het 'Gala van de Gouden K's' wordt herhaald op Ketnet op zondag 22 januari om 08.25 uur. Op woensdag 25 januari kan je omstreeks 13.30 uur de show volgen op Ketnet met VGT. Speciaal voor de tiende editie van het Gala van de Gouden K’s organiseert Ketnet een heuse afterparty op zondag 22 januari 2023 in Paleis 12. Het wordt een feestje, zonder awards maar met bakken fun & verrassingen... De show zit bomvol muziek, met enkele van de coolste artiesten van het Gala van de Gouden K’s 2022. Pommelien Thijs, #LikeMe, Metejoor, de KetnetBand en nog vele anderen brengen hun grootste hits. Ontdek alles over de Gouden K’s Afterparty op Ketnetvoorouders.be.




Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Camping Coppens' (VTM)

In Zweden verloopt het zesde campingseizoen allesbehalve rustig. Nora studeert af en traint voor haar schaatsdroom. Beau krijgt een beugel en oma Agnes herstelt van een rugoperatie. Dan slaat het noodlot toe wanneer Staf betrokken raakt bij een ongeluk.

'Camping Coppens', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:45
    Switch
    20:25
    Het weer
  • 20:00
    VRT NWS Terzake
    20:30
    Het weer
  • 20:15
    VRT NWS journaal met VGT
    21:00
    Geen uitzending
  • 20:05
    Familie
    20:40
    Camping Coppens
  • 19:40
    Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
    20:35
    Murder in a Small Town
  • 20:10
    The Big Bang Theory
    20:35
    The Mask of Zorro
  • 19:35
    Police Interceptors
    20:35
    The Tax Collector
  • 19:10
    Checkin' It Twice
  • 20:00
    'Allo 'Allo!
  • 20:00
    De Tafel van Ruben
    21:15
    De Slimste Mens Ter Wereld
  • 19:40
    NCIS: Hawaii
    20:35
    The Man in the Iron Mask
  • 19:35
    World's Most Dangerous Prisoners
  • 19:40
    Het Roer Om
    20:35
    Blind Gekocht NL
  • 19:40
    Snapped
    20:30
    24 Hours in Police Custody
  • 20:23
    De Verenigde Status van Amerika
    20:36
    Z-Nieuws
  • 20:23
    De perfecte energieoplossing
    20:55
    Mannenverzorging
  • 19:55
    Vlaamse Klassiekers
    20:40
    Winterse Kost
  • 20:10
    Hudson & Rex
    21:00
    The Chelsea Detective
  • 19:45
    Below Deck Mediterranean
    20:35
    Chucky
  • 20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
    20:27
    NOS Weer
  • 19:50
    Per Seconde Wijzer
    20:25
    Radar
  • 19:30
    First Dates
    20:30
    Van Roosmalen & Groenteman