Dit zijn de winnaars van de 10de editie van het 'Gala van de Gouden K's'

Het 'Gala van de Gouden K's' was vanavond aan zijn tiende editie toe. In een bruisend en tot in de nok gevuld Paleis 12 genoten Ketnetters en hun ouders van een spetterende show met tal van optredens. Bekend Vlaanderen was goed vertegenwoordigd.
Onder meer de Ketnet-wrappers, Metejoor, Oscar and the Wolf, Natalia, Aster Nzeyimana, James Cooke, Danira Boukhriss Terkessidis, Kawtar Ehlalouch, K3, Regi, #LikeMe en vele anderen tekenden present voor Ketnet's eigenste awardshow. Tijdens het Gala konden de kijkers in Paleis 12 en thuis ontdekken wie of wat in 2022 in media en showbizz het populairst was bij Vlaamse kinderen en dus een Gouden K verdiende.
Verrassende winnaars op de tiende editie van het Gala van de Gouden k's
Er werden tien Gouden K’s uitgereikt. Naast Pommelien Thijs, Francisco Schuster, CAMILLE en #LikeMe, de winnaars van vorig jaar, mochten ook verschillende nieuwe namen een Gouden K in ontvangst nemen. Ook Loena Hendrickx, Karrewiet, Steffi Mercie en Furtjuh & Gewoon Thomas wonnen voor het eerst een Gouden K.
Acteur: Francisco Schuster (Yemi in #LikeMe)
YouTube-hit: Furtjuh & Gewoon Thomas
Outfit: Isa Humblet van Down the road
Song: Ongewoon van Pommelien Thijs
Familieprogramma: The Masked Singer
Ketnet-serie: #LikeMe
TikTok-ster: Steffi Merci (@steffimercieeee)
Surprise: Loena Hendrickx
Artiest: CAMILLE
Ketnet-programma: Karrewiet
Spectaculaire show
Bekend Vlaanderen was goed vertegenwoordigd op de tiende editie van het Gala. Er waren onder andere optredens van REGI ft. GameKeepers, Nachtwacht & Pauline, #LikeMe, CAMILLE, Metejoor en Oscar & The Wolf. Pommelien Thijs sloot de avond gepast af met haar grootste hits 'Ongewoon' en 'Wat een idee!?'.
Ook bij de prijsuitreiking was er heel wat bekend volk. De awards werden overhandigd door Natalia, James Cooke, Sven De Leijer, Jens Dendoncker, Aster Nzeyimana, Danira Boukhriss Terkessidis, Kawtar Ehlalouch, K3, Samson & Marie en vele anderen. De awardshow werd integraal uitgezonden op Ketnet, Eén, Ketnet.be, in de Ketnet-app en op VRT MAX
Het 'Gala van de Gouden K's' wordt herhaald op Ketnet op zondag 22 januari om 08.25 uur. Op woensdag 25 januari kan je omstreeks 13.30 uur de show volgen op Ketnet met VGT. Speciaal voor de tiende editie van het Gala van de Gouden K’s organiseert Ketnet een heuse afterparty op zondag 22 januari 2023 in Paleis 12. Het wordt een feestje, zonder awards maar met bakken fun & verrassingen... De show zit bomvol muziek, met enkele van de coolste artiesten van het Gala van de Gouden K’s 2022. Pommelien Thijs, #LikeMe, Metejoor, de KetnetBand en nog vele anderen brengen hun grootste hits. Ontdek alles over de Gouden K’s Afterparty op Ketnetvoorouders.be.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Proximus en Flanders Classics verlengen samenwerking tot 2028
- Coaches zetten elkaar 'een hak' en voor het eerst een violiste in 'The Voice van Vlaanderen'
- Beste Olympische Winterspelen ooit voor Eurosport in Nederland
- Kijkcijfers: 20, 21 en 22 februari 2026
- Het wielervoorjaar bij Sporza: van Omloop tot Luik, live en met duiding
- Deze opvallende zaken zie je dinsdag in 'De Rechtbank'
- James Cooke sluit seizoen van 'JAMES & co' af met spectaculaire finale
- Dinsdag in 'Focus': zwanger dankzij de wetenschap
- Onbekend schilderij duikt op in 'Geheimen van het Museum'
- Nieuw seizoen van 'Who's That Girl' op NPO 3
- 'De Twintigers' van Klara zijn terug! Dit jong talent kleurt de toekomst van klassieke muziek, jazz en global
- Genomineerden Qmusic Top 40 Awards bekend
- JOE lanceert spannend radiospel 'Coen & Sander: Verstopt!'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit Cafe Bistro Rijnbar
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Datenight' nu ook te bekijken op VTM GO -
Koen Wauters zet zijn medecoaches een hak! -
Kijk de emotionele finale van 'Winter Vol Liefde' -
Kijk het tweede seizoen van 'Paradise' op Disney+ -
Geen tijd voor een knuffel in 'Bestemming X' -
Jeroom krijgt niet mis te verstane boodschap -
Poetshulp Michelle brengt opera naar 'The Voice' -
Netflix onthult trailer van 'Peaky Blinders: The Immortal Man' -
Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' -
Kijk nieuwe afleveringen van 'Lil" Kleine: Geen Rem' op Prime Video -
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden! -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi' -
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser'
Kijktip van de dag

Gorik van Oudheusden staat op een keerpunt in zijn leven. Een jeugd vol trauma's, jaren van alcoholgebruik en het gewicht van succes hebben diepe sporen nagelaten. Hij besluit rigoureus in te grijpen en kiest voor therapie, nuchterheid en zelfonderzoek, in een poging relaties te herstellen en zichzelf opnieuw uit te vinden. Welke obstakels en inzichten komen kijken bij een transformatie als deze? Welke man keert terug op het podium als de strijd met zijn demonen is gestreden?
'Zwangere Guy: Dansen op de vulkaan', om 21.25 uur op VRT Canvas.



































