Laura Tesoro 'vijfde coach' van 'The Voice van Vlaanderen'

maandag 1 februari 2021

Dit jaar wordt de competitie onder de coaches van 'The Voice van Vlaanderen', dat nu vrijdag 5 februari om 20.40 uur start bij VTM, nog meer aangescherpt. Laura Tesoro is de vijfde coach in de exclusieve spin-off 'The Voice Comeback Stage' op VTM GO.

Ze zorgt daarmee als jongste van de bende voor een frisse blik én extra vrouwelijk geweld. Zij kan kandidaten die de andere vier coaches - Koen Wauters, Niels Destadsbader, Tourist LeMC en Natalia - hebben laten schieten, oppikken in haar team. 'The Voice' haalt geen extra rode stoel tevoorschijn, Laura volgt alle optredens backstage geniepig mee. Ze pikt doorheen de verschillende fases afvallers op en doorloopt met hen een gelijkwaardig parcours als de andere kandidaten in 'The Voice Comeback Stage' op VTM GO. De andere vier coaches denken dus best twee keer na voor ze iemand laten schieten, want Laura kan ermee gaan lopen. Laura vervoegt de andere coaches vanaf de liveshows met haar klaargestoomde talenten.


Laura Tesoro: 'Voor de allereerste keer in de geschiedenis van 'The Voice' krijgen niet-gekozen of afgevallen talenten een tweede kans! Backstage volg ik alle optredens met argusogen mee en kan ik kandidaten oppikken die de andere coaches hebben laten wegglippen. Tijdens de Blinds heb ik alvast één groot voordeel, want die zijn voor mij allesbehalve blind. En ook de kandidaten van de andere coaches blijf ik doorheen het hele traject in het oog houden. Als die tijdens de Knockouts of de Battles afvallen, dan heb ik nog plekjes in mijn team om hen op te pikken. Ik neem kijkers graag mee tijdens mijn zoektocht naar mijn topteam in 'The Voice Comeback Stage' op VTM GO. En wie weet wint iemand uit mijn team, die eerder afviel, uiteindelijk 'The Voice' wel... 'I'm in it for the win'!'

Bekijk de video met de onthulling van Laura Tesoro hier:


The Voice Comeback Stage exclusief op VTM GO
In de VTM GO Exclusive 'The Voice Comeback Stage' stoomt Laura haar kandidaten klaar voor de liveshows. Haar teamleden krijgen dezelfde kansen als de andere kandidaten: workshops, zanglessen en coaching van Laura en haar hulpcoach. Laura heeft drie 'hotseats' en beslist elke week of één van de afgevallen kandidaten recht heeft op een zetel of alsnog naar huis wordt gestuurd. 'Er zijn er maar drie, dus de concurrentie is groot', vertelt Laura. 'Zelfs op een hotseat is een kandidaat dus nooit safe.' Dat doet ze zowel in de Blind Auditions, als in de Knockouts en The Battles. Tot ze uiteindelijk met haar talenten naar de liveshows gaat. De afleveringen van 'The Voice Comeback Stage' zijn meteen na elke aflevering van 'The Voice van Vlaanderen' te bekijken op VTM GO.

'The Voice van Vlaanderen', vanaf vrijdag 5 februari om 20.40 uur bij VTM.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Voorjaar 2021: alle plannen, alle zenders (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Na zijn gevecht met Voldemort wordt Harry Potter bij de Duffelingen opgehaald door een groep tovenaars van de Orde van de Feniks, opgericht door Perkamentus om Voldemorts plannen te dwarsbomen. Maar binnen de tovenaarsgemeenschap gelooft bijna niemand dat Voldemort is teruggekeerd. Op Zweinstein is er een nieuwe lerares Verweer tegen de Zwarte Kunsten aangesteld. Ook zij ontkent de terugkeer van Voldemort en wil haar leerlingen niets van waarde bijbrengen.

'Harry Potter and the Order of the Phoenix', film uit 2007 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:50
    Sporza: Veldrijden
    16:10
    Clips
  • 10:00
    Herfstbeelden
    16:40
    The Americas
  • 15:05
    Sam & Julia
    15:15
    Sarah zingt
  • 15:10
    Liefde voor muziek
    16:25
    De Branche-Expert
  • 14:25
    Killer College Scandal
    16:15
    Bonje met de buren
  • 14:25
    Chicago Med
    15:15
    A Dog's Way Home
  • 14:55
    Matlock
    16:50
    Police Interceptors
  • 14:20
    A Christmas Cookie Catastrophe
    15:50
    Once Upon a Holiday
  • 10:00
    Joe
    15:20
    Geen uitzending
  • 14:45
    Friends
    15:15
    Huizenjagers
  • 15:00
    NCIS
    23:05
    Criminal Minds
  • 14:50
    That '70s Show
  • 15:00
    Love It or List It UK
    16:00
    Het Roer Om
  • 15:00
    Snapped
    16:45
    World's Most Evil Killers
  • 15:10
    Z- Work different
    15:21
    Z-Defensie
  • 15:07
    Red de meubelen
    15:55
    Mannenverzorging
  • 14:40
    Het Weekmenu
    15:25
    Foodies & The City
  • 14:10
    Midsomer Murders
    15:15
    The Chelsea Detective
  • 14:35
    NCIS
    18:05
    Hudson & Rex
  • 14:50
    NOS Sport: UEC EK Veldrijden 2026
    16:20
    Sterren NL Top 25
  • 14:30
    Dwars door de Pyreneeën
    15:26
    EO Metterdaad
  • 15:05
    Crookhaven
    15:25
    Dolfje Weerwolfje