De familie Persyn is terug in 'Nonkels 2'!

maandag 1 april 2024
Foto: Play4 - © Play Media 2024

Het is alweer 2 jaar geleden dat Jelle De Beule (Luc), Rik Verheye (Willy), Wim Willaert (Pol) en hun wederhelften Isabelle Van Hecke (Carine), Emilie De Roo (Delphine) en Blaise Afonso (Innocent) Vlaanderen een spiegel voorhielden als familie Persyn in de succesreeks 'Nonkels' op Play4.

In de eerste aflevering van het tweede seizoen op donderdag 18 april volgt Innocent een integratiecursus bij Anke, waar hij verliefd wordt op medecursiste Safa. Dat veroorzaakt paniek bij Pol, die er alles aan doet om de schijn van het schijnhuwelijk op te houden. Carine betrapt Luc erop dat hij beknibbelt om een nieuwe flight simulator te kunnen kopen. En Delphine wil dat Willy zich meer engageert in hun huwelijk en zet daarvoor onverwachte middelen in.



Ook Silke Thorrez (Anke) en Manu Van Acker (Pascal) zijn weer van de partij, samen met nieuwkomer Assa Sylla (Safa). En Wim Opbrouck (Christian) krijgt een grotere rol toebedeeld als baas van Tuincentrum De Tuin Van Eden.

​In dit nieuwe seizoen rommelt het in de huishoudens van de West-Vlaamse broers Persyn. Innocent wordt verliefd, Willy krijgt genadeloze concurrentie op de kunstgrasmarkt en Luc probeert onder de plak van Carine vandaan te kruipen. Dit zorgt voor serieuze barsten in de relaties van de Nonkels. Of om het met de woorden van nonkel Willy te zeggen: Huwelijk? Gruwelijk!

Het tweede seizoen van 'Nonkels' werd geschreven door Jelle De Beule en Floris Schillebeeckx samen met coscenaristen Rik Verheye, Liesa Naert, Elisabeth Lucie Baeten en Cyriel Verstraete.

De reeks is geregisseerd door Jelle Gordyn in een productie van FBO.

'Nonkels', vanaf donderdag 18 april om 20.00 uur op Play4, GoPlay en nu al op Streamz.


DOSSIER: Voorjaar 2024: alle plannen, alle zenders (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Tijdens stormweer moet piloot Brodie Torrance met zijn lijnvliegtuig een noodlanding maken op een Filipijns eiland. Daar zwaaien gevaarlijke criminelen en rebellenmilities echter de plak. Terwijl de hele wereld op zoek is naar het verdwenen vliegtuig, probeert Brodie zijn passagiers in leven te houden. Hij krijgt hulp van Louis Gaspare, een man die beschuldigd wordt van moord.

'Plane', film uit 2023 met oa. Gerard Butler, om 20.40 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:40
    Het Hoge Noorden
    06:00
    Mr. Magoo
  • 20:35
    De Afspraak op vrijdag
    00:45
    Nachtlus
  • 20:15
    VRT NWS journaal met VGT
    05:00
    Geen uitzending
  • 20:40
    I Can See Your Voice
    06:20
    Kabouter Plop
  • 20:00
    Darts
    00:00
    Rev
  • 20:35
    Jungle Cruise
    00:50
    Yellowjackets
  • 20:35
    The Huntsman: Winter's War
  • 20:35
    13 Geboden
    00:15
    Buffy the Vampire Slayer
  • 20:35
    Zorro
    01:00
    The Golden Girls
  • 20:40
    Plane
    01:50
    Geen uitzending
  • 20:35
    Found
    01:25
    FBI
  • 20:35
    The Last Boy Scout
    02:10
    See
  • 20:35
    Bake Off Vlaanderen
    01:00
    Extreme Makeover: Home Edition
  • 20:30
    The Wimbledon Killer
    00:20
    C.S.I. New York
  • 20:24
    Trends Talk
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:34
    Tooldokter
    00:00
    Oh What A Night
  • 20:40
    Winterse Kost
    01:15
    Puur Oosters
  • 19:55
    The Doctor Blake Mysteries
    01:00
    Harry Wild
  • 20:35
    NCIS
    01:00
    The Resident
  • 20:35
    Ik vertrek XL
    01:35
    NOS Journaal Laat
  • 20:25
    Nederland op film
    01:35
    Café Kockelmann
  • 20:25
    NOS Kjeld Nuis: Missie Milaan
    06:30
    Clangers