De familie Persyn is terug in 'Nonkels 2'!

maandag 1 april 2024
Foto: Play4 - © Play Media 2024

Het is alweer 2 jaar geleden dat Jelle De Beule (Luc), Rik Verheye (Willy), Wim Willaert (Pol) en hun wederhelften Isabelle Van Hecke (Carine), Emilie De Roo (Delphine) en Blaise Afonso (Innocent) Vlaanderen een spiegel voorhielden als familie Persyn in de succesreeks 'Nonkels' op Play4.

In de eerste aflevering van het tweede seizoen op donderdag 18 april volgt Innocent een integratiecursus bij Anke, waar hij verliefd wordt op medecursiste Safa. Dat veroorzaakt paniek bij Pol, die er alles aan doet om de schijn van het schijnhuwelijk op te houden. Carine betrapt Luc erop dat hij beknibbelt om een nieuwe flight simulator te kunnen kopen. En Delphine wil dat Willy zich meer engageert in hun huwelijk en zet daarvoor onverwachte middelen in.



Ook Silke Thorrez (Anke) en Manu Van Acker (Pascal) zijn weer van de partij, samen met nieuwkomer Assa Sylla (Safa). En Wim Opbrouck (Christian) krijgt een grotere rol toebedeeld als baas van Tuincentrum De Tuin Van Eden.

​In dit nieuwe seizoen rommelt het in de huishoudens van de West-Vlaamse broers Persyn. Innocent wordt verliefd, Willy krijgt genadeloze concurrentie op de kunstgrasmarkt en Luc probeert onder de plak van Carine vandaan te kruipen. Dit zorgt voor serieuze barsten in de relaties van de Nonkels. Of om het met de woorden van nonkel Willy te zeggen: Huwelijk? Gruwelijk!

Het tweede seizoen van 'Nonkels' werd geschreven door Jelle De Beule en Floris Schillebeeckx samen met coscenaristen Rik Verheye, Liesa Naert, Elisabeth Lucie Baeten en Cyriel Verstraete.

De reeks is geregisseerd door Jelle Gordyn in een productie van FBO.

'Nonkels', vanaf donderdag 18 april om 20.00 uur op Play4, GoPlay en nu al op Streamz.


DOSSIER: Voorjaar 2024: alle plannen, alle zenders (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Na de val van de Sovjet-Unie grijpt een handvol slimme zakenlieden haar kans: de zogenaamde 'Zeven bankiers' kapen met de zegen van Boris Jeltsin de Russische olie-industrie en kopen zich zo een weg naar de top van de macht. Om hun greep op het Kremlin te bewaren, zetten ze in 1996 hun geld op Jeltsin - en winnen. Maar wanneer ze op zoek gaan naar een geschikte opvolger voor de zieke president, kiezen ze voor een man die zijn eigen plannen heeft: een voormalige KGB-agent uit Sint-Petersburg genaamd Vladimir Poetin.

'Oil Oligarchs: Putin's Gang', om 22.15 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:25
    De repair shop
    22:05
    VRT NWS laat
  • 21:25
    De Campus Cup
    22:15
    Oil oligarchs - Putin's gang
  • 21:40
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 21:50
    Sergio Over De Grens
    22:55
    Eenmaal Andermaal
  • 20:35
    UEFA Champions League
    23:15
    Border Security: Australië
  • 20:35
    Eat Pray Love
    22:55
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 20:35
    In the Line of Fire
    22:45
    Masterminds
  • 21:45
    Clan
    22:50
    ER
  • 21:40
    De Planckaerts
    22:50
    Baywatch
  • 21:15
    Brieven aan Samson
    22:05
    De Container Cup
  • 20:35
    Birds of Prey
    22:30
    Friends
  • 21:30
    Seal Team
    22:20
    Doom Patrol
  • 21:25
    Komen Eten
    22:15
    Huizenjagers
  • 21:20
    World's Most Evil Killers
  • 21:45
    Z-Nieuws
    21:56
    Z-Beurs
  • 21:53
    Alles over je terras
    22:00
    More Than A Feeling
  • 21:50
    BBQ Vanavond?!
    22:10
    Apero - Dining
  • 21:00
    Wild Cherry
    22:00
    London Kills
  • 21:30
    The Resident
    22:25
    NCIS: Los Angeles
  • 21:30
    Ik Vertrek
    22:30
    Pauw & De Wit
  • 21:25
    Dit is de kwestie
    22:00
    Nieuwsuur
  • 21:30
    Parels voor de zwijnen
    22:25
    De Fiksers