De familie Persyn is terug in 'Nonkels 2'!

maandag 1 april 2024
Foto: Play4 - © Play Media 2024

Het is alweer 2 jaar geleden dat Jelle De Beule (Luc), Rik Verheye (Willy), Wim Willaert (Pol) en hun wederhelften Isabelle Van Hecke (Carine), Emilie De Roo (Delphine) en Blaise Afonso (Innocent) Vlaanderen een spiegel voorhielden als familie Persyn in de succesreeks 'Nonkels' op Play4.

In de eerste aflevering van het tweede seizoen op donderdag 18 april volgt Innocent een integratiecursus bij Anke, waar hij verliefd wordt op medecursiste Safa. Dat veroorzaakt paniek bij Pol, die er alles aan doet om de schijn van het schijnhuwelijk op te houden. Carine betrapt Luc erop dat hij beknibbelt om een nieuwe flight simulator te kunnen kopen. En Delphine wil dat Willy zich meer engageert in hun huwelijk en zet daarvoor onverwachte middelen in.



Ook Silke Thorrez (Anke) en Manu Van Acker (Pascal) zijn weer van de partij, samen met nieuwkomer Assa Sylla (Safa). En Wim Opbrouck (Christian) krijgt een grotere rol toebedeeld als baas van Tuincentrum De Tuin Van Eden.

​In dit nieuwe seizoen rommelt het in de huishoudens van de West-Vlaamse broers Persyn. Innocent wordt verliefd, Willy krijgt genadeloze concurrentie op de kunstgrasmarkt en Luc probeert onder de plak van Carine vandaan te kruipen. Dit zorgt voor serieuze barsten in de relaties van de Nonkels. Of om het met de woorden van nonkel Willy te zeggen: Huwelijk? Gruwelijk!

Het tweede seizoen van 'Nonkels' werd geschreven door Jelle De Beule en Floris Schillebeeckx samen met coscenaristen Rik Verheye, Liesa Naert, Elisabeth Lucie Baeten en Cyriel Verstraete.

De reeks is geregisseerd door Jelle Gordyn in een productie van FBO.

'Nonkels', vanaf donderdag 18 april om 20.00 uur op Play4, GoPlay en nu al op Streamz.


DOSSIER: Voorjaar 2024: alle plannen, alle zenders (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Stukken van Mensen' (Play)

Een studente modetechnieken biedt een trui van Moschino aan die ze kocht op de rommelmarkt voor amper één euro. Axel Daeseleire komt aankloppen met een werk van Albert Szukalski.

'Stukken van Mensen', om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Winterbeelden
    11:30
    De week van Bruzz
  • 10:00
    Winterbeelden
    12:55
    Sporza: Strade Bianche
  • 11:05
    Ridder Muis
    11:15
    Edmond & Lucy
  • 09:50
    Geen uitzending
    12:00
    9-1-1
  • 10:00
    Geen uitzending
    13:05
    Kitchen Nightmares
  • 09:50
    Geen uitzending
    12:20
    The Couple Next Door
  • 10:00
    Geen uitzending
    15:40
    Baywatch
  • 09:05
    Geen uitzending
    15:55
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 10:00
    Joe
    15:15
    Geen uitzending
  • 11:05
    De Gezonde Goesting
    11:40
    Lekker Licht
  • 10:55
    Big Sky
    14:10
    NCIS
  • 11:00
    Geen uitzending
    12:00
    Pawn Stars
  • 11:00
    Comfort Food
    11:20
    Roger van Damme - Goud
  • 10:50
    Britain's Hotel Murders
  • 11:03
    CEO van mijn leven
    11:30
    De CFO podcast
  • 11:00
    Roger
    12:00
    Request
  • 11:00
    Taste of Australia met Hayden Quinn
    11:30
    De Garde van Gert
  • 10:25
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
    11:10
    Death in Paradise
  • 10:40
    Scrubs
    14:25
    Fantasy Island
  • 10:30
    Dit was het nieuws
    11:20
    Het mooiste meisje van de klas
  • 10:35
    Podium Klassiek
    11:40
    Iedereen Verlicht
  • 11:05
    Coop Troop
    11:15
    Herrie op zolder