De familie Persyn is terug in 'Nonkels 2'!

maandag 1 april 2024

Het is alweer 2 jaar geleden dat Jelle De Beule (Luc), Rik Verheye (Willy), Wim Willaert (Pol) en hun wederhelften Isabelle Van Hecke (Carine), Emilie De Roo (Delphine) en Blaise Afonso (Innocent) Vlaanderen een spiegel voorhielden als familie Persyn in de succesreeks 'Nonkels' op Play4.

In de eerste aflevering van het tweede seizoen op donderdag 18 april volgt Innocent een integratiecursus bij Anke, waar hij verliefd wordt op medecursiste Safa. Dat veroorzaakt paniek bij Pol, die er alles aan doet om de schijn van het schijnhuwelijk op te houden. Carine betrapt Luc erop dat hij beknibbelt om een nieuwe flight simulator te kunnen kopen. En Delphine wil dat Willy zich meer engageert in hun huwelijk en zet daarvoor onverwachte middelen in.



Ook Silke Thorrez (Anke) en Manu Van Acker (Pascal) zijn weer van de partij, samen met nieuwkomer Assa Sylla (Safa). En Wim Opbrouck (Christian) krijgt een grotere rol toebedeeld als baas van Tuincentrum De Tuin Van Eden.

​In dit nieuwe seizoen rommelt het in de huishoudens van de West-Vlaamse broers Persyn. Innocent wordt verliefd, Willy krijgt genadeloze concurrentie op de kunstgrasmarkt en Luc probeert onder de plak van Carine vandaan te kruipen. Dit zorgt voor serieuze barsten in de relaties van de Nonkels. Of om het met de woorden van nonkel Willy te zeggen: Huwelijk? Gruwelijk!

Het tweede seizoen van 'Nonkels' werd geschreven door Jelle De Beule en Floris Schillebeeckx samen met coscenaristen Rik Verheye, Liesa Naert, Elisabeth Lucie Baeten en Cyriel Verstraete.

De reeks is geregisseerd door Jelle Gordyn in een productie van FBO.

'Nonkels', vanaf donderdag 18 april om 20.00 uur op Play4, GoPlay en nu al op Streamz.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Voorjaar 2024: alle plannen, alle zenders (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Got Talent' (VTM)

De derde auditieshow zit vol spektakel en verbluffende acts. Jo keert na zijn deelname in 2013 met kip Curry terug met zijn hondje Bo. Kent Karen hem nog? Ook de Flippo's tonen hun trampoline-act. Weten zij de jury opnieuw te overtuigen?

'Got Talent', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 02:15
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 01:20
    Het weer
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 21:20
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:55
    Geen uitzending
    05:45
    Plop & de Peppers
  • 02:30
    Geen uitzending
    10:20
    Achter gesloten deuren
  • 02:45
    Geen uitzending
    13:00
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 01:50
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:45
    Joe
    05:40
    Christmas Class Reunion
  • 01:30
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 03:25
    Geen uitzending
    02:50
    De Tafel van de Week
  • 02:30
    Geen uitzending
    06:05
    FBI: Most Wanted
  • 02:40
    Geen uitzending
    05:40
    Heavy Rescue: 401
  • 02:40
    Geen uitzending
    03:00
    A Place in the Sun
  • 01:40
    Geen uitzending
    06:30
    Without a Trace
  • 04:04
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 04:44
    Hallo Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 04:40
    Taste of Australia met Hayden Quinn
    02:10
    Urban Barbecue
  • 04:40
    Midsomer Murders
    02:15
    Ripper Street
  • 04:45
    HPI: haut potentiel intellectuel
    02:30
    Below Deck Down Under
  • 03:05
    NOS Journaal
    06:10
    Nederland in Beweging
  • 01:55
    Nieuwsuur
    08:05
    Vroege Vogels
  • 04:45
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    02:40
    Een huis vol