De familie Persyn is terug in 'Nonkels 2'!

maandag 1 april 2024

Het is alweer 2 jaar geleden dat Jelle De Beule (Luc), Rik Verheye (Willy), Wim Willaert (Pol) en hun wederhelften Isabelle Van Hecke (Carine), Emilie De Roo (Delphine) en Blaise Afonso (Innocent) Vlaanderen een spiegel voorhielden als familie Persyn in de succesreeks 'Nonkels' op Play4.

In de eerste aflevering van het tweede seizoen op donderdag 18 april volgt Innocent een integratiecursus bij Anke, waar hij verliefd wordt op medecursiste Safa. Dat veroorzaakt paniek bij Pol, die er alles aan doet om de schijn van het schijnhuwelijk op te houden. Carine betrapt Luc erop dat hij beknibbelt om een nieuwe flight simulator te kunnen kopen. En Delphine wil dat Willy zich meer engageert in hun huwelijk en zet daarvoor onverwachte middelen in.



Ook Silke Thorrez (Anke) en Manu Van Acker (Pascal) zijn weer van de partij, samen met nieuwkomer Assa Sylla (Safa). En Wim Opbrouck (Christian) krijgt een grotere rol toebedeeld als baas van Tuincentrum De Tuin Van Eden.

​In dit nieuwe seizoen rommelt het in de huishoudens van de West-Vlaamse broers Persyn. Innocent wordt verliefd, Willy krijgt genadeloze concurrentie op de kunstgrasmarkt en Luc probeert onder de plak van Carine vandaan te kruipen. Dit zorgt voor serieuze barsten in de relaties van de Nonkels. Of om het met de woorden van nonkel Willy te zeggen: Huwelijk? Gruwelijk!

Het tweede seizoen van 'Nonkels' werd geschreven door Jelle De Beule en Floris Schillebeeckx samen met coscenaristen Rik Verheye, Liesa Naert, Elisabeth Lucie Baeten en Cyriel Verstraete.

De reeks is geregisseerd door Jelle Gordyn in een productie van FBO.

'Nonkels', vanaf donderdag 18 april om 20.00 uur op Play4, GoPlay en nu al op Streamz.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Voorjaar 2024: alle plannen, alle zenders (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Helden van Hier: De MUG Heli' (VTM)

Het team helpt een oudere man die onwel wordt na een glaasje jenever. Een vrouw krijgt hulp na een ongeval met haar scooter. De hulpdiensten komen ter plaatse na een auto-ongeluk, waarna ze zich haasten naar een man met keelkanker die bloed verliest.

'Helden van hier: De MUG heli', om 22.00 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:25
    De Noodcentrale
    23:10
    Groeien & Bloeien
  • 23:05
    I follow rivers
    00:37
    Het weer
  • 21:20
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:00
    Helden van hier: De MUG heli
    23:10
    Chicago Med
  • 22:30
    Wouter Deprez - Wouter moet meer orde hebben!
    00:00
    Border Security: Australië
  • 22:35
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
    23:35
    Grosse Pointe Garden Society
  • 20:35
    Walk the Line
    23:10
    America's Toughest Jails
  • 22:15
    The Picture of Christmas
    23:55
    Christmas CEO
  • 23:00
    Slisse & Cesar
    23:35
    'Allo 'Allo!
  • 22:15
    Zeg Eens Euh
    23:10
    Jade en de Belgen
  • 22:40
    Friends
    23:40
    Modern Family
  • 22:45
    The Ark
    23:45
    Hawaii Five-0
  • 22:15
    Huizenjagers
    23:10
    Love It or List It UK
  • 22:25
    Without a Trace
    23:20
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 23:03
    Z-Nieuws
    23:14
    Z-Beurs
  • 23:00
    Hobbyklus
    00:00
    Oh What A Night
  • 23:00
    Lekker Messy
    23:30
    Hidden Gems
  • 23:00
    The Chelsea Detective
    00:40
    Miss Scarlet and the Duke
  • 22:25
    White Collar
    00:20
    Burn Notice
  • 22:25
    Pauw & De Wit
    23:20
    NOS Journaal Laat
  • 22:45
    Meisjes van de Goede Herder
    23:35
    De Nachtzoen
  • 22:15
    A Beautiful Mess
    23:10
    Reizen Waes