De familie Persyn is terug in 'Nonkels 2'!

maandag 1 april 2024
Foto: Play4 - © Play Media 2024

Het is alweer 2 jaar geleden dat Jelle De Beule (Luc), Rik Verheye (Willy), Wim Willaert (Pol) en hun wederhelften Isabelle Van Hecke (Carine), Emilie De Roo (Delphine) en Blaise Afonso (Innocent) Vlaanderen een spiegel voorhielden als familie Persyn in de succesreeks 'Nonkels' op Play4.

In de eerste aflevering van het tweede seizoen op donderdag 18 april volgt Innocent een integratiecursus bij Anke, waar hij verliefd wordt op medecursiste Safa. Dat veroorzaakt paniek bij Pol, die er alles aan doet om de schijn van het schijnhuwelijk op te houden. Carine betrapt Luc erop dat hij beknibbelt om een nieuwe flight simulator te kunnen kopen. En Delphine wil dat Willy zich meer engageert in hun huwelijk en zet daarvoor onverwachte middelen in.



Ook Silke Thorrez (Anke) en Manu Van Acker (Pascal) zijn weer van de partij, samen met nieuwkomer Assa Sylla (Safa). En Wim Opbrouck (Christian) krijgt een grotere rol toebedeeld als baas van Tuincentrum De Tuin Van Eden.

​In dit nieuwe seizoen rommelt het in de huishoudens van de West-Vlaamse broers Persyn. Innocent wordt verliefd, Willy krijgt genadeloze concurrentie op de kunstgrasmarkt en Luc probeert onder de plak van Carine vandaan te kruipen. Dit zorgt voor serieuze barsten in de relaties van de Nonkels. Of om het met de woorden van nonkel Willy te zeggen: Huwelijk? Gruwelijk!

Het tweede seizoen van 'Nonkels' werd geschreven door Jelle De Beule en Floris Schillebeeckx samen met coscenaristen Rik Verheye, Liesa Naert, Elisabeth Lucie Baeten en Cyriel Verstraete.

De reeks is geregisseerd door Jelle Gordyn in een productie van FBO.

'Nonkels', vanaf donderdag 18 april om 20.00 uur op Play4, GoPlay en nu al op Streamz.


DOSSIER: Voorjaar 2024: alle plannen, alle zenders (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Columbus' met Wim Lybaert

Pascale Naessens stapt aan boord van de Columbus. De presentatrice en kookboekenauteur trekt eens niet met manlief Paul Jambers maar met Wim de wijde wereld in. Hij ontdekt achter haar elegante charme een vrouw met ballen. Pascale haalt Wim uit zijn comfortzone en neemt hem mee een berg op voor een onverwachte taichisessie.

'De Columbus', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:35
    Hoodie: compilatie
    02:05
    Journaallus
  • 08:00
    Winterbeelden
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 08:20
    #LikeMe
    05:00
    Geen uitzending
  • 08:00
    Plop wordt kabouterkoning
    02:10
    Gooische Vrouwen
  • 08:00
    Geen uitzending
    00:40
    Border Security: Australia's Front Line
  • 06:15
    Geen uitzending
    00:45
    The Big Bang Theory
  • 07:00
    Willy
    01:00
    Xena: Warrior Princess
  • 08:30
    Geen uitzending
    00:25
    Suits
  • 06:00
    Joe
    01:00
    The Golden Girls
  • 07:45
    Geen uitzending
    02:05
    De Tafel van Gert
  • 08:30
    FBI
    02:05
    Neighbours: A New Chapter
  • 08:30
    Borderforce USA: The Bridges
    01:30
    Swamp People
  • 07:45
    The Block Australia
    01:45
    Botched
  • 08:20
    Cold Case
    01:20
    Big Sky
  • 04:19
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:29
    Zo doe je het!
    05:55
    Sixties To Six
  • 08:00
    Becoming Meewis
    01:40
    Winterse Kost
  • 08:00
    Beyond Paradise
    01:50
    Marie Antoinette
  • 08:00
    Below Deck Sailing Yacht
    01:10
    First Dates Australia
  • 07:50
    Dit is de Week
    01:15
    Pauw & De Wit
  • 08:30
    De verwondering
    01:15
    Ongehoord Nieuws
  • 08:35
    Waffel de wonderhond
    01:10
    Hoodfights