De familie Persyn is terug in 'Nonkels 2'!

maandag 1 april 2024
Foto: Play4 - © Play Media 2024

Het is alweer 2 jaar geleden dat Jelle De Beule (Luc), Rik Verheye (Willy), Wim Willaert (Pol) en hun wederhelften Isabelle Van Hecke (Carine), Emilie De Roo (Delphine) en Blaise Afonso (Innocent) Vlaanderen een spiegel voorhielden als familie Persyn in de succesreeks 'Nonkels' op Play4.

In de eerste aflevering van het tweede seizoen op donderdag 18 april volgt Innocent een integratiecursus bij Anke, waar hij verliefd wordt op medecursiste Safa. Dat veroorzaakt paniek bij Pol, die er alles aan doet om de schijn van het schijnhuwelijk op te houden. Carine betrapt Luc erop dat hij beknibbelt om een nieuwe flight simulator te kunnen kopen. En Delphine wil dat Willy zich meer engageert in hun huwelijk en zet daarvoor onverwachte middelen in.



Ook Silke Thorrez (Anke) en Manu Van Acker (Pascal) zijn weer van de partij, samen met nieuwkomer Assa Sylla (Safa). En Wim Opbrouck (Christian) krijgt een grotere rol toebedeeld als baas van Tuincentrum De Tuin Van Eden.

​In dit nieuwe seizoen rommelt het in de huishoudens van de West-Vlaamse broers Persyn. Innocent wordt verliefd, Willy krijgt genadeloze concurrentie op de kunstgrasmarkt en Luc probeert onder de plak van Carine vandaan te kruipen. Dit zorgt voor serieuze barsten in de relaties van de Nonkels. Of om het met de woorden van nonkel Willy te zeggen: Huwelijk? Gruwelijk!

Het tweede seizoen van 'Nonkels' werd geschreven door Jelle De Beule en Floris Schillebeeckx samen met coscenaristen Rik Verheye, Liesa Naert, Elisabeth Lucie Baeten en Cyriel Verstraete.

De reeks is geregisseerd door Jelle Gordyn in een productie van FBO.

'Nonkels', vanaf donderdag 18 april om 20.00 uur op Play4, GoPlay en nu al op Streamz.


DOSSIER: Voorjaar 2024: alle plannen, alle zenders (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Sergio in Italië: Marco 2026' (VTM GO+)

Vijf jaar na hun eerste culinaire ontmoeting voor het programma 'Sergio over de grens' trekken Sergio Herman en Marco Borsato terug naar Toscane. In Firenze duiken ze in de wereld van gelato en gaan ze op zoek naar de perfecte fiore di latte. Met een eigen machine en artisanale melk probeert Marco het ultieme ijs te maken.

'Sergio in Italië: Marco 2026', om 21.50 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:45
    Sporza: Waalse Pijl
    18:04
    VRT NWS Update
  • 13:00
    Lentebeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 14:45
    Yetili vertelt
    14:54
    Rintje
  • 14:20
    Wittekerke
    15:25
    The Good Doctor
  • 14:10
    Urk!
    14:55
    Een Eigen Huis
  • 14:35
    Bel-Air
    15:35
    The Goldbergs
  • 14:30
    Baywatch Hawaii
    16:25
    Cheers
  • 08:50
    Geen uitzending
    16:15
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    15:15
    Geen uitzending
  • 14:05
    Komen Eten
    14:50
    Bake Off Vlaanderen
  • 14:30
    Matlock
    16:15
    This Is Us
  • 14:10
    The First 48
    14:55
    Seal Team
  • 14:45
    Toasted on wheels!
    15:05
    Paris in Love
  • 14:35
    Snapped
    15:25
    Killer Couples
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 14:35
    Hobbyklus
    14:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 14:35
    Lekker Lang Leven
    14:55
    Chris Cooks Cymru
  • 14:10
    The Chelsea Detective
    15:10
    Murdoch Mysteries
  • 13:55
    NCIS
    14:50
    Below Deck
  • 14:45
    NOS Journaal
    16:05
    Pauw & De Wit
  • 14:15
    Kunststof
    15:15
    Nu te Zien!
  • 14:45
    De Smurfen
    15:00
    Splat & Seymour