De familie Persyn is terug in 'Nonkels 2'!

maandag 1 april 2024
Foto: Play4 - © Play Media 2024

Het is alweer 2 jaar geleden dat Jelle De Beule (Luc), Rik Verheye (Willy), Wim Willaert (Pol) en hun wederhelften Isabelle Van Hecke (Carine), Emilie De Roo (Delphine) en Blaise Afonso (Innocent) Vlaanderen een spiegel voorhielden als familie Persyn in de succesreeks 'Nonkels' op Play4.

In de eerste aflevering van het tweede seizoen op donderdag 18 april volgt Innocent een integratiecursus bij Anke, waar hij verliefd wordt op medecursiste Safa. Dat veroorzaakt paniek bij Pol, die er alles aan doet om de schijn van het schijnhuwelijk op te houden. Carine betrapt Luc erop dat hij beknibbelt om een nieuwe flight simulator te kunnen kopen. En Delphine wil dat Willy zich meer engageert in hun huwelijk en zet daarvoor onverwachte middelen in.



Ook Silke Thorrez (Anke) en Manu Van Acker (Pascal) zijn weer van de partij, samen met nieuwkomer Assa Sylla (Safa). En Wim Opbrouck (Christian) krijgt een grotere rol toebedeeld als baas van Tuincentrum De Tuin Van Eden.

​In dit nieuwe seizoen rommelt het in de huishoudens van de West-Vlaamse broers Persyn. Innocent wordt verliefd, Willy krijgt genadeloze concurrentie op de kunstgrasmarkt en Luc probeert onder de plak van Carine vandaan te kruipen. Dit zorgt voor serieuze barsten in de relaties van de Nonkels. Of om het met de woorden van nonkel Willy te zeggen: Huwelijk? Gruwelijk!

Het tweede seizoen van 'Nonkels' werd geschreven door Jelle De Beule en Floris Schillebeeckx samen met coscenaristen Rik Verheye, Liesa Naert, Elisabeth Lucie Baeten en Cyriel Verstraete.

De reeks is geregisseerd door Jelle Gordyn in een productie van FBO.

'Nonkels', vanaf donderdag 18 april om 20.00 uur op Play4, GoPlay en nu al op Streamz.


DOSSIER: Voorjaar 2024: alle plannen, alle zenders (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'So You Think You Can Dance' (VTM)

Na meer dan tien jaar is 'So You Think You Can Dance' terug. Ambitieuze dansers uit Vlaanderen en Nederland zetten alles op alles om de jury te overtuigen. Ze worden opgevangen door Wendy Van Dijk en Laura Tesoro, maar al snel is het tijd voor hun grote moment. Met een eigen choreografie tonen ze hun talent in hun favoriete dansstijl. De jury, met Dan Karaty, Nora Monsecour en Kenzo Alvares, kijkt scherp toe. Wie maakt indruk en wie moet zijn droom meteen opbergen?

'So You Think You Can Dance', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:05
    Restaurant Misverstand
    01:00
    Journaallus
  • 00:45
    Nachtlus
    08:00
    Winterbeelden
  • 21:20
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 23:45
    Bestemming X
    01:00
    Geen uitzending
  • 22:55
    2012
    01:35
    Geen uitzending
  • 23:10
    Million Dollar Baby
    01:35
    American Horror Story: NYC
  • 00:35
    Mee met de Flikken
    01:35
    Geen uitzending
  • 00:15
    Geen uitzending
    15:50
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 00:40
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 00:15
    De Tafel van de Week
    03:25
    Geen uitzending
  • 00:05
    Criminal Minds
    02:45
    Geen uitzending
  • 00:45
    MacGyver
    02:30
    Geen uitzending
  • 00:35
    Kinderen kopen een huis
    02:25
    Geen uitzending
  • 00:15
    The Model Murders
    01:45
    C.S.I. New York
  • 00:38
    Trends Talk
    01:18
    Herhalingslus
  • 00:52
    Leven als vakman
    05:55
    Sixties To Six
  • 00:45
    De Chalet aan zee
    01:30
    Becoming Meewis
  • 00:55
    Murdoch Mysteries
    01:45
    Midsomer Murders
  • 00:50
    Below Deck Down Under
    01:35
    NCIS
  • 00:35
    Wie is de Mol?
    01:45
    MolTalk
  • 00:35
    Generations
    01:30
    De Nachtzoen
  • 00:25
    First Dates
    03:20
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal